Dlouhodobá bolest v podbřišku, nikdo neví co semnou je

Anonymní
23.5.21 13:29

Dlouhodobá bolest v podbřišku, nikdo neví co semnou je.

Ahoj. Už přes měsíc mě trápí V podbřišku. Začalo to cca 4 den po menstruaci, kdy jsem začala mít zapachající a zakalenou moč, plynatost a bolest v podbřišku. Po týdnu, když mě bolesti nepřestaly, jsem zašla k praktické doktorce. Kde mi vzala moč a měla krev v moči dle papírku. Poslala mě ješte na gyndu, kde bylo vše ok. Po dobraní atb po týdnu jsem moč měla v pořádku, ale bolest v podbřišku a plynatost byla stálé, do toho mě ještě začaly bolet jakoby střeva, možná díky te plynatosti. Byla jsem poslána na SONO břicha- vše ok, urolog - taky vše ok, dostala jsem ješte atb na doléčení, ale bez výsledku. Byla jsem podruhé na gynekologii u jiného dr a tam taky vše v pořádku, dále na kolonoskopii- taky vše ok. Já už vážně nevím co semnou je. :( Za 2 týdny jdu ještě na gastroskopii. Ale nevím zda to může mít souvislost s podbřiškem. Byla mi před pár dny odebrana krev, jaterni testy, marker ca 125 - taky ok. Mate nebo měli jste taky dlouho problém s podbřiskem? Potřebuju tipy, rady. Během 4 týdnu jsem navštívila tolik doktorů, A jsem tak překvapená, že nikdo neví proč mě bolí podbřišek. Už jsem z toho unavená. Sice je to trošičku lepší než na začátku, ale i tak ta bolest tam je. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3721
23.5.21 13:50

Nemáš nějakou hormonální nerovnováhu? Už jsi měla ms? Jestli se to po má nezlepší. Mám půl roku problémy, doktoru jsem navštívila tolik co jiný za cely zivot a dle všeho jsem naprosto zdravá. Ne, fakt nejsem. Psychika je hodně mocná a čím víc nad tím premyslis a dumas tím je to kolikrát horsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8009
23.5.21 13:53

Nemůžeš to mít srůsty po nějaké předchozí břišní operaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
23.5.21 14:02

Co alergie na lepek??nebo laktozu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.5.21 14:07

Napadá mě endometrióza nebo ty srůsty, útvar na vaječníku. Gynekologický UTZ byl nějaký profi? Klasický u gynekologa to odhalit nemusí. Měla jsem nezhoubný nádor (dermoid) na vaječníku, 5 cm a moje gynekoložka ho neviděla. Až v centru asistované reprodukce, po mém stěžování si na bolest, pojali podezření a poslali mě na expertní UTZ do nemocnice, kde tedy odhalili ten dermoid a začínající endometriózu. I doktor před laparoskopii říkal, že kdyby o tom dermoidu nepsali ve zprávě, tak by si ho nevšiml :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 08:33

@hospodki pred tydnem jsem normalne MS mela, ale prvni den byl hrozny, mela jsem v podbrisku takovou bolest hako nikdy predtim. Nastesti dalsi den uz to bylo lepsi.

@mado Zadné jiné operace jsem neměla, jen před půl rokem interupce.

@Alberta myslim že alergii nemam, ale už jsem přemyšlela nad odběrech.

@Tekka to je zajimavé, utz byl vnitřní a myslím, že i profi nevím, má moderní prostředí, tak tipuju, že i utz byl lepší. Ale ta endometrioza mě taky napadla, ale zase na utz nic prý není. Jen moje praktická mě chce ještě po gastro poslat k primářovi gynekologovi do nemocnice, aby mě opravdu řádně vyšetřil. Tak doufám, že tam bude nějaký speciální utz jak řikáš. Určitě to nechci jen tak nechat.

• Citovat
  • Nahlásit
3721
24.5.21 08:59

Já měla před půl rokem revizi kvůli ZT a prakticky od te doby mám taky nějaká pobolivani. Měla bych jít teď někdy na preventivku tak jsem zvědavá co z toho bude. Byla jsem na sonu kvůli bolestem atp, ale skoro bych řekla, ze tam něco blbě srostlo a proto to boli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 14:56

@hospodki no ja si asi opet zajdu nekde ke gynekologovi. Protoze to neni uz mozne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 15:29

@Tekka a co je to vůbec expertní utz?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 08:22
@Anonymní píše:
Expertní utz je malinko víc podrobnější utz a dělají ho experti, kteří právě dokáží poznat i např. endometriózu. Doporučuji teď k této nemoci na FB skupina přímo Endometrióza nebo teď vzniká podpurna síť i na IG (hastag jsem1z10), videa na YT pod heslem Drahonovsky (expert v čr na endo) :) jinak já takhle lítám už rok kvůli bolestem v podbřišku, endo není Potvrzena ani vyloučena, zároveň se ted částečně domnívají (po fakt xxx vyšetření včetně CT, magnetické), že by to mohlo být od pohybového aparátu..jinak ještě k té endo, běžný gyndar to nepozná, je potřeba speciální pracoviště (centrum pro léčbu, kterých je v čr bohužel málo :(, ale jedním z nich právě pan Drahonovsky (Podolí), Apolinar a ještě Zlín, kde teď vyhodili primáře, který se tím zabýval a čeká se, kde bude působit nově
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat