Dlouhodobá nemoc, horečky, špatná chůze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucuna
Kecalka 158 příspěvků 19.02.18 14:29
Dlouhodobá nemoc, horečky, špatná chůze

Dobrý den maminky
Já už jsem tak bezradná ze jdu pro pomoc na sociální sítě i když vím, ze nejste doktoři :lol: zajímá mě jestliže s tím nekdo nemáte zkušenost :nevim:

Dcera (2roky) pred 4 tydny horečky, kašel, rýma.. jeli jsme v neděli na pohotovost a tam ji poslechli a že zápal plic.. udelali crp a dostala nějaká speciální silnější antibiotika.. po týdnu jsme sly na kontroku k našemu dr a ten koukal a byl naštvanej jak mohli říct zapal plic bez rentgenu (bohužel jsem nevěděla, ze se musí dělat, nemám s tím zkušenosti žádné a no.. věřila jsem doktorce) no nic doktor říkal že už ty antibiotika musí nechat doběhnout ale ze dle něj to zapal nebyl… Dcera dobrala o tri dny později antibiotika a ještě tu noc horečky 39-40… Jela jsem okamžitě k dr kterej si sám sobě potvrdil co říkal ze to zápal nebyl ale ze dcera má angínu dostali jsme léky na febrilky (dcera má i u horeček studené ruce a nohy.. a to nikdy nemivala vzdy byla horka celá) a musela dostat nové antibiotika protože předtím dostala od té doktorky na pohotovosti špatné :cert: :roll: :( tak jsem si aspoň říkala že už se to vyřešilo.. dcera dobrala antibiotika a byla jako rybička… Ale stejně jsme ještě týden byly doma a klidový režim… Včera najednou se vzbudila a špatně od te doby chodí.. jakoby jako tucnak, dělá ji problém ze schodů a do schodů… Jiak nožkama hejbe normálně abych to popsala svýma očima vypadá jakoby měla namozene nohy (jako když. po roce jdete do posilovny) a v noci opět 39 horečky… Volám to dnes našemu dr že už jsem fakt na dně z toho, poslal nás okamžitě na neurologii.. tam ji paní doktorka prohlédla a vse v pořádku podle oka, pohmatu a tak… Říkala ze po horečkách se obcas tohle stane ze dítko špatně chodí a ze navíc tahle „zima“ je fakt na ty nemoci agresivní.. vzala ale dceři krev na různé testy aby se vyloučily nějaké svalové křeče a něco neco.. nevím už co vše mělo to doktorské názvy… Zítra si mám dopo zavolat pro výsledky ale ze si je na 90% jistá ze to nic nebude…
Já už snad i doufám aby neco našli :zed: protože takhle aspoň pujdem do nemocnice a vyléčí se to a bude klid… Takhle pokud se nic nenajde tak nám řekla ze klidový rezim a paralen/nurofen… Ale ty vado vždyť já už měsíc nedělám nic jiného než ze srazim horecky (s pauzama třeba 4 dennima) a já už nevím co kde si kdyžtak vyžádat… Dcera pořád brečí teď tomhoto špatně chodí… No jsem z toho v pr… Celý den 39,5 ale daří se srážet

Pokud máte nekdo zkušenost nebo radu budu ráda :hug:

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 19.02.18 14:44

Nase mala mela v lete uplne ale uplne to same. Porad nemocna a pak najednou nemohla chodit. Jeden den se ani nepostavila na nohy. Udelali se ji takove fleky. Skoncily jsme v nemocnici, diagnoza Erythema nodosum, hrozila amputace nohou, nastesti se to chytilo vcas.

jannina1
Závislačka 4031 příspěvků 19.02.18 14:49

A z čeho má nyní ty horečky? Myslím, že jste už měli být v nemocnici, nemůže chodit, měsíc horečky…fakt risk čekat doma.

ivašot.
Kelišová 6429 příspěvků 19.02.18 14:56

A bolí ji ty nohy? Syn měl po banální viróze zánět kyčelního kloubu, špatně chodil ale hlavně ho to bolelo.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 19.02.18 15:18

My měli teď 3 dny horecky malá taky jedno ráno špatně chodila, ale bez fleku atd… Letěli jsme k dr… Vzala ji crp a bylo nízké, poslala na sono a to vyšlo ok, taky říkala že to bývá po víroze… Ale my měli max do těch 39.5 a jen 3 dny… Rýmu kašel… Říkala že kdyby byli crp vysoké museli bychom na hospitalizaci…

Lucuna
Kecalka 158 příspěvků 19.02.18 15:30

Dcera má taky max 3 dny… Ale už 4 Tyden… Vždy třeba 6dni klid a pak horečka.. no hrůza :roll: jinak k tomu chození nevypadá ze ji to bolí, i běhá a skáče ale prostě vse tak zvláštně myslím ze ji to bolí hlavně do schodů a ze schodů

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 19.02.18 15:34

@vertunka a ty fleky jsou typickým příznakem? Jak dlouho nechodila?

Příspěvek upraven 19.02.18 v 15:39

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 19.02.18 15:35

@Lucuna zajděte k dr ať ji vezme crp a na sono

Lucuna
Kecalka 158 příspěvků 19.02.18 15:42

Crp je v poradku…

Halamka
Závislačka 3583 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 16:01

Synovec mel tohle taky po angine. Okamzite ho dr poslala do nemocnice, 5 dni na infuzich atb.
Angina muze mit nasledek zanet kloubu.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 19.02.18 16:39
@kavulenka píše:
@vertunka a ty fleky jsou typickým příznakem? Jak dlouho nechodila?Přís­pěvek upraven 19.02.18 v 15:39

Jj ty fleky jsou vlastne hlavnim znak tyhle nemoci. Spatne chodila asi tyden, v patek se nepostavila na nohy. Cely vikend jsme byli v nemocnici a v pondeli uz zase sla domu po svych.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 19.02.18 17:31

@vertunka ok děkuji, zase poučení. Malá to měla jakoby jen 2hodiny, kdy stala divné, pak už se rozešla pomalinku a odpo už chodila úplně normálně. Říkám vzala ji crp, poslala na sono na Ortopedie, takže nás to asi jen lízlo po té chřipce kterou nejspíš prodelala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >