Dlouhodobá nevěra, co dál?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 23:15

Dlouhodobá nevěra, co dál?

Prosím anonymně, osobní informace.

Jsme spolu 12 let, 4 roky manželé, máme dvouleté dítě. Už kdysi na začátku vztahu mě podvedl s kolegyní z práce, ale bylo to jen krátkodobé, jeden sex, ukončil to. Bylo to hrozné období, ale překonali jsme to.

Roky plynuli, užívali jsme si života, pak přišla žádost o ruku, vzali jsme se. Narodilo se nám dítě. Manžel tedy začal být už pár měsíců divný, byl na mě ošklivý nechtěl do ničeho investovat peníze, často jakoby mimo. Pořád mě posílal někam ven abych s ním nebyla doma… Kolikrát jsem se ho ptala, jestli někoho má ale zapiral a ještě ze mě dělal paranoidního blazna. Pak si i začal chránit telefon, sociálně sítě. No nakonec jsem to nevydržela a prohlídla mobil. No a našla. Bývalá kolegyně, u které mi blikala taková červená kontrolka dlouhodobě. Intuice. Už dávno. No nakonec se teda přiznal. Děsivý je, ze s ni spal už hned po svatbě. Přesto si se mnou pořídil dítě a nechal mě žít skoro 4 roky ve lži. Připadám si strašně zneuzita. Že mi zničil život. Já tenkrát chtěla ještě měnit práci a on mě přemluvil, že budeme mít dítě, že už je mi precejen 30… Nechápu, proč to udělal. A co teď s ním? Připadá mi, že čeká až to rozhodnu já. Že je neschopnej udělat cokoli. Vím, že bych ho měla vyhodit. Ale připadá mi, že ji ho tak naserviruju na podnose, oni si budou užívat svobodného života a já se mu budu starat o dítě, budu chudá, jsem ještě na rodičovské… Zvládnu to? Jinak o dítě se stará moc hezky, kvůli němu je mi to nejvíc líto. Vůbec to celé nechápu… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.11.19 23:32

Je tady vlákno Otázky pro chlapa. Zkus se zeptat tam. Zakladatel ti vysvětlí, že ty 4 roky ve lži, byly vlastně nádherné 4 roky. A pokud to náhodou vnímáš tak, že ti někdo ukradl 4 roky života - tak to vnímáš špatně, protože celou tu dobu se o vás přece staral, i o děti se staral hezky. Tak proč se cítíš tak mizerně?

• Citovat
  • Nahlásit
14964
19.11.19 23:32

Já už bych mu nevěřila. Jednorazovka se dá ještě jakžtakž překousnout, ale tohle by na mě bylo teda už moc. Něco podobného jsem taky prozila, ale naštěstí jsme neměli dítě a svatbu zrušili. Zkoušeli jsme to ještě nějaký čas, později jsem se dozvěděla že to pořád hrál na obě strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 23:43
@Anonymní píše:
Je tady vlákno Otázky pro chlapa. Zkus se zeptat tam. Zakladatel ti vysvětlí, že ty 4 roky ve lži, byly vlastně nádherné 4 roky. A pokud to náhodou vnímáš tak, že ti někdo ukradl 4 roky života - tak to vnímáš špatně, protože celou tu dobu se o vás přece staral, i o děti se staral hezky. Tak proč se cítíš tak mizerně?

Protože si myslím, že jsem ty 4 roky mohla věnovat někomu, kdo by neměl ještě někoho dalšího. Nebo sobě. Že on si prostě mohl rozhodnout, já nařídil od něj o ničem nevěděla. A asi původně myslel, že si tím dítětem dá život zase „do pořádku“ po tom prvním úletu někde na sluzebce. Jenže jak by mohla matka s malým miminkem soutěžit se svobodnou zábavnou kolegyni… Tak to pokračovalo a pokračuje :(

• Citovat
  • Nahlásit
25195
19.11.19 23:43

Proč to udělal? Zřejmě chtěl dítě a ty jsi byla nejvhodnější kandidátka na rodičku :think: Jinak pokud máš pocit, že bys ho své sokyni přepustila příliš snadno tak věz, že zlatý podnos z hada pečínku neudělá :?
Není o co stát, nač ztrácet roky s proradným mužem, který tě zjevně nemiluje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25195
19.11.19 23:46
@Anonymní píše:
Protože si myslím, že jsem ty 4 roky mohla věnovat někomu, kdo by neměl ještě někoho dalšího. Nebo sobě. Že on si prostě mohl rozhodnout, já nařídil od něj o ničem nevěděla. A asi původně myslel, že si tím dítětem dá život zase „do pořádku“ po tom prvním úletu někde na sluzebce. Jenže jak by mohla matka s malým miminkem soutěžit se svobodnou zábavnou kolegyni… Tak to pokračovalo a pokračuje :(

nemusíš se obhajovat, předpokládám, že slunečnice psala ironicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 23:53
@pe-terka píše:
Proč to udělal? Zřejmě chtěl dítě a ty jsi byla nejvhodnější kandidátka na rodičku :think: Jinak pokud máš pocit, že bys ho své sokyni přepustila příliš snadno tak věz, že zlatý podnos z hada pečínku neudělá :?

To právě nechápu, vždyť chlapi mají přece celkem dost času… :( Ale je pravda, že v té době začali čekat děti všichni naši nejbližší kamarádi. Asi nechtěl být pozadu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
11605
20.11.19 06:14

Necekej na nic a zbav se ho. Jinak tě bude podvádět až do smrti. Proč by asi přestával, když mu to zase odpustís.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73855
20.11.19 07:07

Kdo hledá najde a hledat by měl, pokud ví, jak s nalezeny pokladem naložit.
Ja bych to nezvládla (s ním). Možná na oko, než se vrátím do práce.
A že čeká, co ty… No, to je jasný. Furt má šanci, že může mít obě, zřejmě mít chce, tak proč vyvíjet aktivitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
20.11.19 07:07
@Anonymní píše:
Protože si myslím, že jsem ty 4 roky mohla věnovat někomu, kdo by neměl ještě někoho dalšího. Nebo sobě. Že on si prostě mohl rozhodnout, já nařídil od něj o ničem nevěděla. A asi původně myslel, že si tím dítětem dá život zase „do pořádku“ po tom prvním úletu někde na sluzebce. Jenže jak by mohla matka s malým miminkem soutěžit se svobodnou zábavnou kolegyni… Tak to pokračovalo a pokračuje :(

No a možná bys byla sama, nešťastná, že nemůžeš na nikoho vhodného natrefit a byla bys bezdětná.
Buď ráda, že máš dítě a z vlastní zkušenosti Ti poradím, abys to rozsekla co nejdřív.
Dítě mu dávej na hlídání a sama taky choď mezi lidi. Podívej se na sebe, jestli taky nepotřebuješ nějak opečovávat (kadeřník, cvičení atd.) a začni se věnovat sama sobě.
Pokud chceš mít doma chronického nevěrníka, tak si ho nech. Já bych ho vyrazila, čím dřív, tím líp.

Jak to máte s bydlením? Můžeš se odstěhovat?

• Citovat
  • Nahlásit
73855
20.11.19 07:09
@pe-terka píše:

Ale já věřím, že i miluje. Jen je zjevně jeho životní styl nahanet další ženský.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73855
20.11.19 07:12
@Anonymní píše:
Prosím anonymně, osobní informace.

Jsme spolu 12 let, 4 roky manželé, máme dvouleté dítě. Už kdysi na začátku vztahu mě podvedl s kolegyní z práce, ale bylo to jen krátkodobé, jeden sex, ukončil to. Bylo to hrozné období, ale překonali jsme to.

Roky plynuli, užívali jsme si života, pak přišla žádost o ruku, vzali jsme se. Narodilo se nám dítě. Manžel tedy začal být už pár měsíců divný, byl na mě ošklivý nechtěl do ničeho investovat peníze, často jakoby mimo. Pořád mě posílal někam ven abych s ním nebyla doma… Kolikrát jsem se ho ptala, jestli někoho má ale zapiral a ještě ze mě dělal paranoidního blazna. Pak si i začal chránit telefon, sociálně sítě. No nakonec jsem to nevydržela a prohlídla mobil. No a našla. Bývalá kolegyně, u které mi blikala taková červená kontrolka dlouhodobě. Intuice. Už dávno. No nakonec se teda přiznal. Děsivý je, ze s ni spal už hned po svatbě. Přesto si se mnou pořídil dítě a nechal mě žít skoro 4 roky ve lži. Připadám si strašně zneuzita. Že mi zničil život. Já tenkrát chtěla ještě měnit práci a on mě přemluvil, že budeme mít dítě, že už je mi precejen 30… Nechápu, proč to udělal. A co teď s ním? Připadá mi, že čeká až to rozhodnu já. Že je neschopnej udělat cokoli. Vím, že bych ho měla vyhodit. Ale připadá mi, že ji ho tak naserviruju na podnose, oni si budou užívat svobodného života a já se mu budu starat o dítě, budu chudá, jsem ještě na rodičovské… Zvládnu to? Jinak o dítě se stará moc hezky, kvůli němu je mi to nejvíc líto. Vůbec to celé nechápu… :(

Hele, a proč bys ho nenaservirovala na stříbrném podnos? Takovej poklad bych ozdobila i mašlí. Nepřijde to hned, ale ten Trojský kůň se otevře i tam. Příval mu douletaka na vrací víkend, ten ten stříbrný tác lépe vynikne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 07:46
@JancaS84 píše:
Já už bych mu nevěřila. Jednorazovka se dá ještě jakžtakž překousnout, ale tohle by na mě bylo teda už moc. Něco podobného jsem taky prozila, ale naštěstí jsme neměli dítě a svatbu zrušili. Zkoušeli jsme to ještě nějaký čas, později jsem se dozvěděla že to pořád hrál na obě strany.

Je mi to jasné a lituji, že jsem mu odpustila už kdysi. Že jsem si radši neužívála svobody.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 07:49

@Černá vdova

Bydlíme v dvougeneračním domku nad mými rodici, takže půjde on. I když on je tu paradoxně mnohem víc spokojený než ja. Já až začnu zase chodit do práce, tak to vidím, že půjdu taky někam do svého. I když třeba do nájmu. No uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 07:52

@Černá vdova
Jinak si myslím, že jsem v dobré kondici, oproti stavu před porodem jsem hodně zhubla, ke kadeřnici chodím. Mám fajn kamarádky, takže aspoň jednou týdně někam vyrazím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat