Dlouhodobá nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 13:57
Dlouhodobá nevolnost

Ahoj. Od srpna 2018 mi je špatně. Začlo to rychle, ze dne na den. Večer jsem dostala teplotu a klasickou nevolnost a pocit na zvracení. Trvalo to dlouho, tak jsme jeli i na pohotovost kde mi brali CRP, bylo zvyšené a druhý den zase kleslo. Krevní testy mám jinak v pořádku. Chodím od září na gastroenterologii, byla jsem i na gastru a sonu a vše v pořádku. Bohužel mi je už půl roku stále špatně… Měla jsem Omeprazol a kinito proti nevolnosti a účinek nulový… Doma nebo ve škole, žádné problémy nemám a nijak se snad ani nestresuju, tak nevím… Jsem již objednaná na neurologii, tak ještě uvidím co tam.. Nemáte taky někdo někdo problem, či zkušenost s takovou nevolností?
Navíc je uplně jedno jestli sním něco zdravého nebo sním nějakou prasárnu, prostě i tak mi je špatně. A diety-bezmléka, lepku a podobně jsem taky zkoušela…

Reakce:
diginiga
Kecalka 127 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 20:16

Ahoj mám ty samé problémy jako ty…už jsem také zoufalá i na gastroskopii jsem byla a nic..beru také omeprazol…nic nezabírá.. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:55

@diginiga Dneska jsem navštívila neurologii, a paní doktorka mi řekla, že jsem v pořádku. Tak mi opět vypsala žádanku na Sono a já začla pít bylinkový čaj podle nějakých rad od jedné kořenářky na internetu..Tak snad to pomůže :roll: Protože vidím, že ti doktoři nějak nepomáhají…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >