Dlouhodobá nevolnost a další příznaky. Může to být těhotenství?

17.5.20 23:25

Dlouhodobá nevolnost a další příznaky. Může to být těhu?

Dobrý večer. Ženušky, mám na Vás pár otázek. Už čtrnáct dní se potýkám s pravidelnou nevolností, zvýšenou teplotou ( měřeno v podpaží ) a zvláštní bolestí hlavy. Nevolnost je náhlá, téměř bych si dovolila říci i bezdůvodná. Nezvracím, pouze mám pořád žaludek na vodě. Absolutní nechuť k jídlu a potýkám se i s bezhladovostí. :nevim: zvýšená teplota je převážně kolem 37,2. Více ani prd. :roll: Bolest hlavy je zvláštní… jakoby mi spíše lítal tlak. Nedokážu tento stav popsat lépe. :zed: to vše začalo cca asi týden po konci mé MS. Antikoncepci sice beru, ale popravdě si nejsem jistá zapomenutím :think: nic se u mě nerozjíždí, žádná viróza, nic obdobného. :( test jsem si dělala minulý týden, ovšem bych řekla, že je to brzy - test byl negativní. Všimla jsem si zvýšené žíznivosti. K tomu všemu… častá zácpa, na které netrpím.
Proto se Vás chci zeptat, jestli si myslíte, že by to mohlo být těhu? Měla to některá z Vás podobně? Mám v nejbližší době očekávat dvě II? MOC děkuji za Váš případný čas. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12365
17.5.20 23:37

@Bublána227 než si napsala takový elaborát mohla si počítat test. Nepíšeš kdy máš termín pseudo ms, ani nevíš zda bereš ha jak máš. Tak co chceš slyšet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
17.5.20 23:41

Dobrý elaborát :think: slyšela jsi o vynálezu jménem těhotenský test :nevim:??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 23:44

@lachtanice86 MS by měla začít cca za 4 dny. Nevím to přesně, protože po vysazení mi to trvá různě než se mi MS rozjede. A nemusíte být hned jízlivá, o otehotnění se nepokouším a ani jsem se nikdy nepokoušela. Nevím, co vše je podstatné, aby jste mi dokázali poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 23:45

@Berry77 psala jsem, že jsem si dělala test minulý týden a vyšel negativní. Tak čekám co bude. Jen mě zajímal názor, protože dobře se zrovna necítím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
17.5.20 23:50

Tehotna nebudes. Asi mas nejakou virozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
17.5.20 23:53

Při průjmu když bereš černý uhlí, tak snižuje vstřebávání HA(je to i v pribalaku). Ty máš opačný problém. Pokud si vynechala 1piluli tak se „nic“ nestane. Bolest hlavy, ziznivost a zácpa fakt není příznak těhotenství. Příznaky tak brzo nejsou. Mě se vždy objevily okolo 6tt a začlo to hlavně bolesti prsou. Pak až nevolnost.
Vzhledem k tomu, že píšeš o dlouhodobý nevolnosti obrátila bych se na lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 23:57

@lampicka11 děkuji za názor… o snížení účinnosti HA při průjmu vím. Možná jsou to hloupé otázky, ale jelikož se opravdu necítím "normálně " řekla jsem si, že se zkusím zeptat. Děkuji. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7175
18.5.20 06:57

Spíš to bude nějaká nemoc. Dojdi si k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 07:48

@karkarka k dr. Jsem objednaná na středu, tak uvidím co mi řekne. Děkuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie