Dlouhodobá opruzenina

Anonymní
14.2.20 14:21

Dlouhodobá opruzenina

Prosím o anonym… Stydím se za sebe :(. Mám 9ti týdenní dceru a má už tak 4 týdny opruzeny zadek. Vyloženě jen zadek, předek vůbec. Má to takové červené, zajde puchýře. Mazala jsem to rybilkou, aviril pudrem, imazolem, a nic moc nepomohlo. Teď jsem to poslední 2 dny mazala i vzorkem bepanthenu, ale je to snad horší. Dcera je plně kojena, stolici nemá tak často a když je pokadena, hned ji přebaluju. Přijde mi že všechny masti jsou na jedno brzdo, sudocrem s imazol vysusuji, bepanthen a ryba promastuji. Já už nevím čím to mám mazat. :,( Udělalo se jí to nejspíš z vlhcenych ubrousku… Od té doby myju čistou vodou a perlanem, ale je fakt že dva dny zpátky jsem ji v noci utirala vlhcenyma :think: :,(,

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.2.20 14:24

Oprava : žádné puchýře

• Nahlásit
  • Citovat
2988
14.2.20 14:31

Proč se stydíš? Poraď se s doktorem když nic nezabírá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
14.2.20 14:31

Může to být i ekzém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
14.2.20 14:34

Mě, když se občas stane, že má dcera červenou podrážděnou pokožku, tak ji krásně zklidní a zahojí dět. měsíčková mast od Weledy, za mě top a je navíc přírodní ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
14.2.20 14:37

Jednoduchá pomoc. Po přebalení jí nech rozbalenou aby kůže větrala. Dej jí na přebalovací podložku ať může být třeba hodinu nahatá. Kup si od Nivei mast na zadek. Modrá tuba, jmenuje se to nějak Botton Oitment, to bych se musela podívat. To je nejlepší co jsem na tři děti kdy pořídila. A pak taky uvař černý čaj, do mističky jeden/dva sáčky a tím ji omývej tu opruzeninu. A garantuju že v pondělí je to ok. Prostě než jí dáš plenu tak jí omyješ černým čajem, pak to necháš větrat dokud to nezaschne a než jí dáš plenu tak jí pořádně namaž tou niveou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 14:42

Já jsem začala používat sprej s bio heřmánkovou vodou. Nevěřila jsem tomu, ale dvě stříknutí na prdelku a zarudlost byla pryč. Na syna to funguje daleko líp, než jakákoli mastička. Mažu už jen večer po koupání, přes den jen tu heřmánkovou vodu a je po problémech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 14:55

@Lamátko exem asi ne, je to vyloženě začervenání.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.2.20 14:56

@Anny2148 kde se to dá sehnat? Ta Nivea..

• Nahlásit
  • Citovat
447
14.2.20 15:11
@Anonymní píše:
@Anny2148 kde se to dá sehnat? Ta Nivea..
Kdekoliv v drogerii, u nás to mají myslím i v Albertu. Modrá tuba, bílé víčko na kterém to stojí. Jen pozor mají ve stejném balení i krém na obličej a tělo. Tak ať nekoupíte špatně. Případně můžu doma vyfotit a poslat fotku nebo odkaz do sz.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1721
14.2.20 15:12

Bacha ze ta Nivea je strašně silné parfemovana, mne to třeba vadí a úplne stejně mi na děti funguje i levnější neparfemovana Balea z DM. Podstatou je to zinkova mast, čili trochu podobne jako sudocream.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 15:18
@Čičorečka píše:
Já jsem začala používat sprej s bio heřmánkovou vodou. Nevěřila jsem tomu, ale dvě stříknutí na prdelku a zarudlost byla pryč. Na syna to funguje daleko líp, než jakákoli mastička. Mažu už jen večer po koupání, přes den jen tu heřmánkovou vodu a je po problémech.

Dala bys odkaz, kde se dá koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14607
14.2.20 15:22
@Zwetta píše:
Mě, když se občas stane, že má dcera červenou podrážděnou pokožku, tak ji krásně zklidní a zahojí dět. měsíčková mast od Weledy, za mě top a je navíc přírodní ;) :palec:

taky pouziva,. za mne TOP!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14607
14.2.20 15:24

A jake pouzivate plenky? Spis nez mast bych se soustredila na pleny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15027
14.2.20 15:24

Intimiss od Karla Hadka. Niveu ani jinou parfemovanou mast bych na to nadávala, bude to malou strašně štípat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama