Dlouhodobá teplota bez dalších příznaků???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenentka
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 28.07.18 16:45
Dlouhodobá teplota bez dalších příznaků???

Zdravím všechny, a prosím o názory, já se s tím ještě nesetkala…

Dcera 3,5 roku má od úterka (tedy dneska pátý den) teploty - v úterý měla max. 38, od středy do dnes má většinou 37,2…37,3… max. 37,5.
Její normální teplota je cca 36,2-36,5 (dlouhodobě ověřeno), takže má teď pořád zhruba jeden stupeň nad svůj normál.

Žádné jiné příznaky nemoci nemá, žádný kašel, rýmu, vyrážku…je veselá, akční, jí normálně…

Od toho úterka jí držím doma s názorem že s teplotou se ven nechodí… ale už nám samozřejmě oběma hrabe, venku je hezky a my zavřené…

U doktorky jsem nebyla, což možná byla chyba… prostě jsem každým dnem čekala že takhle nízká zvýšená teplota bude určitě další den ok… no teď už mi nezbývá než čekat do pondělka, na pohotovost to fakt není.

Tak by mně zajímal váš názor - stalo se vám to taky někdy? Z čeho by to mohlo být? Byly byste pořád doma zavřené nebo šly ven na nějakou lehčí aktivitu?

Mně se ještě nikdy nestalo že by dcera měla teplotu a krom toho jí vlastně nic nebylo, ani že by to trvalo tak dlouho… tak nevím co si myslet…

Díky za všechny názory :-)

Reakce:

Babs18
Kelišová 6195 příspěvků 28.07.18 16:48

Muze mit vyssi teplotu z horka…tohle bych asi neresila :think:

Elenentka
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 28.07.18 17:15
@Babs18 píše:
Muze mit vyssi teplotu z horka…tohle bych asi neresila :think:

Díky. Když já právě nepatřím k přecitlivělým matkám co každý kašlíček nebo zvýšenou teplotku hned řeší s doktorem… tady mě ale mate, že je to už relativně dlouhe beze změny, a bez dalších příznaků…
a už pátý den je doma, bydlíme ve starém kamenném baráku, kde je teplota oproti venku o hodně lepší…

Šli byste za těhle okolností ven?

Babs18
Kelišová 6195 příspěvků 28.07.18 17:27
@Elenentka píše:
Díky. Když já právě nepatřím k přecitlivělým matkám co každý kašlíček nebo zvýšenou teplotku hned řeší s doktorem… tady mě ale mate, že je to už relativně dlouhe beze změny, a bez dalších příznaků…
a už pátý den je doma, bydlíme ve starém kamenném baráku, kde je teplota oproti venku o hodně lepší…Šli byste za těhle okolností ven?

Jako rano bych klidne sla,max. do tech 10… ja ted s detma ani nijak ven moc nechodim…

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 28.07.18 17:27

Syn (10 let) je na tom stejně, od středy teploty 37,5 - 38,5 bez dalších příznaků. V pátek jsme šli k doktorovi, ale nic nám nedal, pod 38°C nemáme ani teplotu srážet, prý je toho teď plno, asi z tepla.

Garpit
Povídálka 32 příspěvků 2 inzeráty 28.07.18 17:29

Tohle měl teď syn..teploty týden bez dalších příznaků a měl angínu..skončili jsme na ORL a dostal ATB..za tři dny byl bez teploty.

Štrample obecná
Kecalka 267 příspěvků 28.07.18 17:36

Dcera má taky 3,5 a letos na jaře prodělala podobnou nemoc. Teploty asi týden do 38, bez dalších příznaků, pak to zmizlo. Bavila jsem se s maminkami jiných dětí ve školce a prodělalo jich to docela dost, u všech to samé - zvýšená teplota a nic víc.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.07.18 19:16

Dcera včera celý den 37,5 a dnes ráno ok…bez jiných potíží

Elenentka
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 28.07.18 20:09
@Garpit píše:
Tohle měl teď syn..teploty týden bez dalších příznaků a měl angínu..skončili jsme na ORL a dostal ATB..za tři dny byl bez teploty.

A prosímtě, ak jste zjistili tu angínu? Až u dr?

Elenentka
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 28.07.18 20:10
@Štrample obecná píše:
Dcera má taky 3,5 a letos na jaře prodělala podobnou nemoc. Teploty asi týden do 38, bez dalších příznaků, pak to zmizlo. Bavila jsem se s maminkami jiných dětí ve školce a prodělalo jich to docela dost, u všech to samé - zvýšená teplota a nic víc.

Díky, to je dobré vědět, já právě nikoho neznám kdo by to měl stejně :-)

Garpit
Povídálka 32 příspěvků 2 inzeráty 29.07.18 10:26
@Elenentka píše:
A prosímtě, ak jste zjistili tu angínu? Až u dr?

Jj pořád Dr pátrala z čeho to má..nakonec nás poslala na ORL jestli to nejsou uši a něj už povlekle mandle. Nic jiného mu nebylo, normálně jedl jen v noci plakal což normálně nedělá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >