Dlouhodobá únava a špatný spánek

Anonymní
9.2.20 07:44

Dlouhodobá únava....A špatný spánek

Ahoj, predem děkuji za anonym. Mam zde pár témat a nechci být s tímto spojována. Od doby, co skončily Vánoce, cítím na sobě únavu. Vzdy jsem byla ta, co ráno vyletěla první z postele a nevadilo mi ani brzké vstávání, když jsem chodila do prace třeba na 6. Ted jsem uz nějakou dobu na rodicaku. Ale i na nem jsem se necítila tak unavená, jako ted. Vecer usnu, ani nevím kdy. Pak se v noci vzbudim jaké jim dite a usnu. Ráno vim te bych mela vstát, hlava by chtěla, ale tělo ne. Nejsem schopná. Jsem unavená, jak bych v noci fyzicky pracovala. A hlavně, tak živé sny, úplné zamotane slušnosti. A nejhorší je, ze bych chtela v blízké budoucnosti jeste miminko a jsem na sebe naštvaná, ze jak to zvládnu, když jsem ted jak mrtvola. Co si myslite vy, je to jen ted nejaka predjarni únava, nebo neco, co bych mela resit? Jeste nikdy jsem to tak neměla. Mate nejake zkušenosti? Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

364
9.2.20 07:55

Zkus doplňky stravy jako vitamin B forte, guaranu, ráno vlažnou spršku a protáhnout svaly různými cviky. Místo kafe čaj verbena. Chodit spát zhruba ve stejnou hodinu, nekoukat před spaním do mobilu, udělat si čaj na spánek, zkusit naspat aspoň těch 7 hodin, to by mohlo pomoci od únavy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
9.2.20 08:08

Maly dite je zahul, muze to byt vycerpani, ja to znam, uz chodim davno do prace a porad se to vraci, uz jsem aspon trochu nahodila imunitu. Zkusila bych vitaminy, nejaky hezky odpocinek.Kdyz to do mesice neprejde, sla bych na odbery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 08:34

Dekuji za rady;)

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 10:00

Já bych zkusila magnesium, většinou to zabírá a hodně pomáhá i na imunitu, já jsem ho brala v kombinaci s zinkem a super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama