Dlouhodobé bolesti v krku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
23.1.13 17:05

Dlouhodobé bolesti v krku

Již tak třetím měsícem mne stále bolí v krku (nejvíce ráno a večer) a nepřetržitě mám na mandlích výrůstky. Zkusila jsem už vše, co jsem se snad dalo.. Od mého ošetřujícího lékaře jsem už měla nasazené antibiotika, mám nespočet různých prášků, vitamínu, pastilek a sprejů na bolest. Neustále piji všelijaké bylinné čaje, vyzkoušela jsem i například kloktání vody se solí, a také vody s octem, jíst česnek a podobné rady, které jsem myslela, že pomohou. Ale nic mi nepomohlo se zbavit bolesti úplně. Nemohu si již dovolit být furt doma a jenom ležet.. TAKŽE.. Nemáte někdo nějakou vážně osvědčenou radu, která by mi pomohla? Byla bych za to vážně ráda, přeci jen po třech měsících bolesti, jste vděčni za cokoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3328
23.1.13 17:10

Dělal ti dr. výtěr z krku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
concetta
23.1.13 17:20

Já ti asi moc neporadím, ale loni jsem měla to samé. Stále mě bolelo v krku, měla jsem ho zarudlý, ale výtěr nic neprokázal. K tomu mě ještě strašně bolely kosti. Přešlo to samo… doktoři nic nezjistili.

• Citovat
  • Nahlásit
184
23.1.13 17:23

Ahoj, tak si počkám taky na nějaké rady, já mám od 26.11 2012 už 4 angínu, měla jsem již troje antibiotika, poslední jsem dobrala v pondělí a v úterý sem se vzbudila zase s bolestí, výtěr z krku negativní, chtějí mi vyndat mandle ale to se mi moc nechce. :nevim: Jsem z toho fakt zničená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.1.13 17:30

Dělal mi výtěry i mi odebíral krev, kvůli nějakým testům skrze to.. Ale vše negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
23.1.13 17:32

Pokud je dlouhodobá bolest v krku, tak může být v těle nějaký zánět. Já měla minulý rok od zubů dost velký a na radu mě z toho dostal aloe vera gel na pití a colostrum. Moc doporučuji. I zubař byl překvapený, že váčky pod zuby se zahojily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9578
23.1.13 17:38

@cocodrila mě na bolení krku pomáhá vit. C. Pokud cítím škrábání v krku beru i 1500mg (někdy i týden) jak cítím úlevu stáhnu na 500-1000mg. Taky jsem vypozorovala, že mě častěji bolí v krku v zimním období - kdy je v bytě sušší vzduch, tak doporučuju zkontrolovat vlhkost. Co jsme pořídili zvlhčovač vzduchu, je to taky lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
23.1.13 17:42

Na bolení v krku používáme mátový éterický olej a cypřišový olej..jednu kapku na jazyk, nekolikrát denně opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39655
23.1.13 18:28

Zkoušela jste Bioparox? Obě dcery taky měly bolesti v krku, skoro 2 měsíce a tohle pomohlo oběma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat