Dlouhodobě hospitalizovaná

12681
24.7.13 14:22

dlouhodobě hospitalizovaná

Byl jste někdo ve stejný situaci? Začínal to dost těžce snášet, každá spolubydlící tady je 1-2noci a jde domů. já už tady jsem přes 3 týdny a ještě mě 3týdny zbývají. rozjížděl se mě předčasný porod, tak mě momentálně drží na gynipralu.
Vím, že to dělám pro miminko, tak mě to ani nepište. na psychiku maminek se tady vůbec nehledí. doma mám ještě malý dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
24.7.13 14:25

Musí to být pro tebe očistec. ani si nedokážu představit jak ti je, když máš doma prcka.

snad ti to rychle uteče a zase bude v pořádku 2v1 doma :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bellisima
24.7.13 14:36

Ja jsem byla v nemocnici 8 tydnu…ale nemela jsem doma jeste zadne dite takze jsem to nejak zvladal…ale tebe obdivuji :hug: ze mas doma dite… :kytka: ja jsem ted taky tehotna ale kdybych zase mela skoncit v nemocnici tak bych tam nezustala protoze muj syn je doma pro me vsim na svete a steskem bych tam umrela :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8598
24.7.13 14:37

@goldenka Dáíky Bohu ne, a absolutně ti nezávidím, já po 2h bez malého šílím, 3 týdny je děsně moc! Jsi dobrá že to dááváš, co s tím ti ale neporadím. Ale věz, že prce to zvládá líp než ty, ten malý tě ted potřebuje víc než ten velký
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
24.7.13 14:38

A malý za tebou může chodit? je mi to líto, drž se, hodně sil.. ještě 3 týdny a půjdeš domů :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
24.7.13 14:39

@goldenka
No lituju tebe i prcka doma, ale to ti asi nepomuze. Kamaradka to tak mela, nevzpomina rada. Drz se, holka. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
24.7.13 14:41

Snažím se vydržet a bojovat ale poslední dny mám chuť utéct. jenže se nedokážu vybodnout na to nenarozený. takže se snažím vydržet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11788
24.7.13 14:44

No já jsem vždycky šla na 14 dní domů a pak zase na týden zpátky do nemocnice. Abych pravdu řekla, bylo mi vždycky tak blbě, že mi to bylo vcelku jedno :think: Podruhé doma roční dítě, o které jsem se stejně starat nemohla, takže za mnou jezdil jen na návštěvy ať jsem byla doma nebo v nemocnici - v tom zase tak velký rozdíl nebyl. Jako kulturní program tam není no, ale občas má někdo to štěstí, že odtamtud nejde s prázdnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
24.7.13 14:50

Vím, že je to náročné, mě v 26.tt začala prosakovat voda, do toho hormony a já řvala jak želva. Pak mě pustili a opět hospitalizovali, ale stejně jsem porodila v 31.tt. Jenže pak jsem musela denně dojíždět, odsávat mlíčko, cvičit vojtovku, pak jsem byla skoro 14 dní s malým v nemocnici a bylo to náročné. Ale chápu tě. hlavně se drž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23855
24.7.13 14:52

@goldenka to musí být hrozné, vydrž dva týdny. Pak už to podle metříku bude hnedle lepší. kamarádka má všechny děti kolem 32. - 34. týdne a už to s nima v pohodě šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 15:04

@goldenka musí to byt hrozné, já byla teď v nemocnici(porodnici) 5dní 6den jsem jim utekla další noc bych tam asi už nezvladla i když tam byli všichni moc milý. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
24.7.13 15:13

Já jsem tak skončila když jsem byla těhotná na týden. doma jsem měla dvouletýho prcka. Taky jsem se modlila, aby se to nestalo, protože jsem myslela že to bez něj nepřežiju. Ale ted budu vypadat jak macecha, ale já jsem si tak krásně odpočinula :lol: Věděla jsem že je o něj postaráno, tak jsem fakt relaxovala ;) A to svoje děti miluju nadevšecko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
24.7.13 15:25

@Bebinka29 jenže je rozdíl týden a šest týdnů, podstatný rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
24.7.13 15:59

@goldenka když jsem byla na malá stal se mě první prázdninový den úraz s okem a v nemocnici jsem byla skoro 2měsíce. Venku vedra a já s tím okem nesměla vůbec na sluníčko..návštěvy byly tenkrát st a ne..no hrozný, ale vydržet se to dalo. Občas mě rozesmívali jiní nemocní a nebo sestřičky donesly čokoládu a bylo po breku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
24.7.13 16:00

JJ to jsem četla, ale ostatní psaly o pár dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama