Dlouhodobé krvácení po revizi

109
20.11.15 20:44

dlouhodobé krvácení po revizi

Pred 15 ti dny jsem byla na revizi (zamlkle tehotenstvi v 10tt). Krvacela jsem tak den-dva, pak 3 dny spinila a pote se mi rozjelo zase krvaceni, ktere pred ctyrmi dny preslo ve slabé, ruzove spineni. Predevcirem jsem byla na ko v nemocnici, doktorka shledala vse vporadku, v deloze jen male mnozstvi volne tekutiny, ktere ani nezapsala do zpravy. Pry spineni prejde brzy, ze sliznice je nizka a nic spatneho nevidi. Ja ale zacala po kontrole k veceru opet krvacet (jako menstruace, ale spis po wc) a trva to do ted. Nic me neboli, ale uz si rikam, ze to snad nikdy nezkonci. Mela bych navstivit doktorku, nebo to mam nechat? Po kazde revizi jsem krvacela max. 5 dni a pak az MS, tak nevim, zda je to normalni. Tentokrat je to na palici, tyden po revizi se mi spustila laktace a s ni prisly i silene zmeny nalad a hrozne deprese. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.11.15 20:47

Ahoj. Hele - ja to mela velmi podobne - spinila (spis krvacela) jsem prakticky tri tydny - a vse nakonec bylo ok :-) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3272
20.11.15 20:48

Já po revizi krvácela asi pět týdnů, hrozně dlouho to trvalo. Na kontrolu jsem pro jistotu šla - nález normální. Prý se ne nadarmo říká, že jde o šestinedělí… Pro svůj klid bych si k lékaři ale raději došla. Hodně štěstí, ať je vše v pořádku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
20.11.15 20:52

Mně doktorka řekla, že mohu špinit či krvácet i celé šestinedělí. Mám přijít až při velkém krvácení a to prý je tak vy rychlém sledu 3 prokrvácené vložky. Naštěstí od druhého dne skoro ani nešpiním, tak snad to nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
109
20.11.15 20:55

Neeee! 8o :roll: tak dlouho?! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
20.11.15 22:19

Jj, říkala mi to, abych se prý případně nedivila

• Nahlásit
  • Citovat
27211
20.11.15 23:17

Ja jsem taky krvacela tak pet tydnu. A celkem dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
20.11.15 23:59

Ja jsem zas po revizi měsíc ani ťuk a pak pořád špinění a nakonec 1.ms po 2 měsících a to byl teda průtok, že jsem si na to vzala sick day a brečela jsem vzteky. Doufám že ted po spontannim potratu bez revize mě tohle už nečeká. Držím palce at jsi ok @Heli91

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama