Dlouhodobé krvácení po revizi nebo už ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 13:30
Dlouhodobé krvácení po revizi nebo už ms?

Anonymně, nikdo neví o nezdaru :?
Od začátku jsem věděla, že se plod nevyvíjí, jak má, s doktorem jsem se domluvila, že počkám na sp, ten proběhl 10.12., ale pak jsem krvácela jen 3 dny a na kontrole zjistil, že jsem se brzo tzv. zavřela a dost toho neodešlo, vzhledem k několika myomům doporučil dočištění v nemocnici, to jsem podstoupila hned 14.12. a od té doby více či méně pořád krvácím :roll: Na kontrole 27.12. mi řekl, že se ještě čistím, na další 2.1. zjistil, že mi tam něco málo zůstalo, proto pořád špiním a napsal mi ergotamin na podporu stahů dělohy a kontrolu za 2 týdny. Jenže už jsem z toho zoufalá, teď od pondělí 7.1. jsem začala zase krvácet i s bolestmi v podbřišku jako při ms, ale na tu se mo to zdá nějak brzo, jsoiuto teprve 3 týdny od zákroku, taksi říkám, jestli je to těmi léky? Doktor má tento týden dovolenou a k zastupujícímu se mi nechce, hlavně si přijdu už jako hypochondr, co pořád otravuje, ale zároveň mě to neustálé krvácení skoro měsíc v kuse už přivádí k šílenství :zed: Děkuji za rady, nebo jenom za útěchu :oops:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 13:34

Omlouvám se za překlepy, mám nový tablet a ještě to s ním moc neumím :oops: Má tam být: jsou to teprve 3 týdny od zákroku, tak si říkám…

Aduska10
Povídálka 30 příspěvků 09.01.19 13:47

No to se mi nezda. Ja po revizi spinila dva dny. Pote, vse OK. Za dva mesice jsme se snazili o dite, znovu a otehotnela jsem hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 13:56
@Aduska10 píše:
No to se mi nezda. Ja po revizi spinila dva dny. Pote, vse OK. Za dva mesice jsme se snazili o dite, znovu a otehotnela jsem hned.

A co se ti nezdá? Že to není po těch lécích? Jsem už opravdu zoufalá :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 14:50

Opravdu nikdo neporadí, jestli to krvácení mohly způsobit ty léky, nebo je to už ms?

Aduska10
Povídálka 30 příspěvků 10.01.19 11:26

Spis jestli, by jsi na to nemela jit znovu, pokud tam neco zustalo a stale krvacis. Ja potratila spontalne a doktor mi rekl, ze tam neco zustalo, tak musim na revizi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 15:44
@Aduska10 píše:
Spis jestli, by jsi na to nemela jit znovu, pokud tam neco zustalo a stale krvacis. Ja potratila spontalne a doktor mi rekl, ze tam neco zustalo, tak musim na revizi.

Jako že bych měla ještě jednou podstoupit kyretáž? 8o Od pondělí krvácím jako při ms, mám pocit, že to neustává, ale je to stejné jako v pondělí, ms jsem měla silnou vždy jen 2 dny, ale nevím, jaká má být po revizi :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >