Dlouhodobé motání hlavy, slabost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 12.12.17 18:18
Dlouhodobé motání hlavy, slabost.

Ahoj, je mi 21 let a už tak 2 měsíce trpim panickou atakou, doktorka mi předepsala Escitalopram + Pharma, beru to 10 dní, zatím nepociťuji žádné změny. Do toho mam dlouhodobé motání hlavy, celkovou fyzickou slabost a pocity na omdleni. Doktorka to svádí na nervy. A v nemocnici mi nic nenašli. Co se se mnou tedy děje, má s těmito problémy někdo zkušenost a co by mohlo pomoct? Děkuji za odpovědi :nevim: :(

Reklama

Reakce:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 12.12.17 18:29

@Madeleine96 ahoj, zkusenosti vlastni sice nemam, ale opravdu to vse muze pusobit psychika :( ono dost casto to byva sychosomaticke a opravdu uleva nastane az se ti ulevi hlavne psychicky. Obecne podobne leky mají pomaly nastup, muze to byt tri, ctyri tydny nez dosahnout plne hladiny a skutecne zaberou, coz te dr urcite upozornoval :) tak nepanikar ze uleva neprichazi urcite kazdym dalsim dnes se ti bude postupne ulevovat :hug:

Irinka0210
Závislačka 4557 příspěvků 12.12.17 18:43

Deset dní je moc krátká doba na to, aby zabrala AD. A skutečně motání hlavy může být z psychiky, mám to taky tak, motání hlavy, jako kdybych byla mimo a tak bych mohla pokračovat dál a dál…je to masakr

axlpol
Závislačka 2648 příspěvků 95 inzerátů 12.12.17 18:44

@Madeleine96 já měla psychický kolaps, bylo toho moc a jak už se zdály všechny trable pryč, tak mě uprostřed noci vzbudilo motání hlavy, které se tak zhoršilo, že jsem o sobě nevěděla, když jsem se probrala tak jsem s toho točení pořád zvracela, neviděla před sebe… :roll: no děs.
Nic mi nenašli, v nemocnici týden, všechny vyšetření co je napadly jsem prošla a nic. Dlouho trvalo než to oděznělo, motání se vracelo, únava, takové ty depresivní nálady.
Takže může to být psychikou a může to vyvrcholit až tak moc..Říkali, že je to jak s drogou :lol: dokuď fičíte, tak se to dá, nevšímáte si drobností, ale jak ta euforie opadne(problémy zmizí),tak celé tělo lehne, zhroutí se.

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 12.12.17 19:13

Děkuji za odpovědi doufám, že tyhle stavy brzy odezní :srdce:

Aandy
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 17.07.18 12:47
@kalitka píše:
@Madeleine96 ahoj, zkusenosti vlastni sice nemam, ale opravdu to vse muze pusobit psychika :( ono dost casto to byva sychosomaticke a opravdu uleva nastane az se ti ulevi hlavne psychicky. Obecne podobne leky mají pomaly nastup, muze to byt tri, ctyri tydny nez dosahnout plne hladiny a skutecne zaberou, coz te dr urcite upozornoval :) tak nepanikar ze uleva neprichazi urcite kazdym dalsim dnes se ti bude postupne ulevovat :hug:

ahoj holky, přidávam se do klubu s motáním hlavy. Pomohli vám ty AD?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama