Dlouhodobé motání hlavy, slabost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 12.12.17 18:18
Dlouhodobé motání hlavy, slabost.

Ahoj, je mi 21 let a už tak 2 měsíce trpim panickou atakou, doktorka mi předepsala Escitalopram + Pharma, beru to 10 dní, zatím nepociťuji žádné změny. Do toho mam dlouhodobé motání hlavy, celkovou fyzickou slabost a pocity na omdleni. Doktorka to svádí na nervy. A v nemocnici mi nic nenašli. Co se se mnou tedy děje, má s těmito problémy někdo zkušenost a co by mohlo pomoct? Děkuji za odpovědi :nevim: :(

Reakce:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 12.12.17 18:29

@Madeleine96 ahoj, zkusenosti vlastni sice nemam, ale opravdu to vse muze pusobit psychika :( ono dost casto to byva sychosomaticke a opravdu uleva nastane az se ti ulevi hlavne psychicky. Obecne podobne leky mají pomaly nastup, muze to byt tri, ctyri tydny nez dosahnout plne hladiny a skutecne zaberou, coz te dr urcite upozornoval :) tak nepanikar ze uleva neprichazi urcite kazdym dalsim dnes se ti bude postupne ulevovat :hug:

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 12.12.17 18:43

Deset dní je moc krátká doba na to, aby zabrala AD. A skutečně motání hlavy může být z psychiky, mám to taky tak, motání hlavy, jako kdybych byla mimo a tak bych mohla pokračovat dál a dál…je to masakr

axlpol
Závislačka 2741 příspěvků 80 inzerátů 12.12.17 18:44

@Madeleine96 já měla psychický kolaps, bylo toho moc a jak už se zdály všechny trable pryč, tak mě uprostřed noci vzbudilo motání hlavy, které se tak zhoršilo, že jsem o sobě nevěděla, když jsem se probrala tak jsem s toho točení pořád zvracela, neviděla před sebe… :roll: no děs.
Nic mi nenašli, v nemocnici týden, všechny vyšetření co je napadly jsem prošla a nic. Dlouho trvalo než to oděznělo, motání se vracelo, únava, takové ty depresivní nálady.
Takže může to být psychikou a může to vyvrcholit až tak moc..Říkali, že je to jak s drogou :lol: dokuď fičíte, tak se to dá, nevšímáte si drobností, ale jak ta euforie opadne(problémy zmizí),tak celé tělo lehne, zhroutí se.

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 12.12.17 19:13

Děkuji za odpovědi doufám, že tyhle stavy brzy odezní :srdce:

Aandy
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 17.07.18 12:47
@kalitka píše:
@Madeleine96 ahoj, zkusenosti vlastni sice nemam, ale opravdu to vse muze pusobit psychika :( ono dost casto to byva sychosomaticke a opravdu uleva nastane az se ti ulevi hlavne psychicky. Obecne podobne leky mají pomaly nastup, muze to byt tri, ctyri tydny nez dosahnout plne hladiny a skutecne zaberou, coz te dr urcite upozornoval :) tak nepanikar ze uleva neprichazi urcite kazdym dalsim dnes se ti bude postupne ulevovat :hug:

ahoj holky, přidávam se do klubu s motáním hlavy. Pomohli vám ty AD?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >