Dlouhodobé nechutenství, nevolnosti, únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ladeka
Ukecaná baba ;) 1571 příspěvků 3 inzeráty 30.07.19 18:52
Dlouhodobé nechutenství, nevolnosti, únava

Ahoj, chtela bych se poradit, jestli nekdo mate zkusenost. Posledni dobou me trapi nechutenstvi, nemuzu se na jidlo ani podivat. Kdyz uz neco snim nebo vypiju, je mi tezko, spatny pocit v ustech. A to snim treba jen krajic chleba nebo jogurt. Necitim se dobre, nekolikrat za den je mi nevolno, na zvraceni, ale nezvracim. Maximalne se davim. Kojim, mam 2 deti, jsem unavena, nevyspala, mam jen 48 kg. Krevni testy od dr. vse v norme, jen cukr nalacno vyssi. Dostala jsem leky na zaludek, ale nevhodne pro kojici :nevim: Nemam zadnou radost, kdyz se cely den necitim dobre a pomalu se bojim neco snist. Je na tom nekdo podobne? Je to psychicke? Dostal se z toho nekdo uz a zase normalne funguje?

Reakce:
hanka.br.
Generální žvanilka 20327 příspěvků 30.07.19 19:14

To ti tady přece nikdo neřekne. Potřebuješ pořádné vyšetření.

sediza
Závislačka 2719 příspěvků 30.07.19 19:16

Chtěla bych žadanku na gastroenterologii. Takhle nemůžete fungovat. Pokud nemate mentální anorexii nebo deprese, z psychiky to asi nebude.

panikockova
Závislačka 3545 příspěvků 30.07.19 19:23

@Ladeka A co ta glykemie nalacno, to se nak resi? V tehotenstvi jste nemela cukrovku? Jestli to nemuze nak souviset.. Popr nechat udelat ogtt.. :nevim:

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1571 příspěvků 3 inzeráty 30.07.19 19:52

@sediza Na gastru jsem byla asi pred 5 lety. Nic se nenaslo. Mam problemy od narozeni, ale nikdy se nic nenaslo.

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1571 příspěvků 3 inzeráty 30.07.19 19:56

@panikockova Neresi, zatim tedy. V tehu jsem nemela cukrovku. Ikdyz poprve jsem mela nalacno taky neco nad limit, ale podruhe jsem uz test delala a nemela cukrovku.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 30.07.19 20:01

Prožila jsem si něco podobného před rokem. Pomohli mi dvě věci. Přísná dieta a ještě přísnější pohled na svoji psychiku.

Ad dieta: zkus vynechat mléčné výrobky, cukr a lepek - já byla první měsíc na rozvařené rýží se skořicí. Potom mi dělala dobře překvapivě nastrouhaná mrkev. Vývary. Dobré protizánětlivé čaje: měsíčkový, heřmánkový, levandulový a pro odvážné-čaj z islandského lisejniku.

Ad psychika: i když jsem si to nepřiznávala, byla jsem na všechno sama a už jsem neměla sílu na nic. Už jsem neměla CHUT nic řešit a už jsem svůj stávající život nebyla ochotna v tom stavu TRAVIT. Bylo mi ze všeho NEVOLNO. (Vidíš tu paralelu?) Začala jsem si dělat čas jen a výhradně pro sebe. Rozmazlovat se.

Není něco víc co i Tebe trápí víc, než jen trávicí trakt?

Váš příspěvek
Reklama