Dlouhodobě nešťastně miluji

Anonymní
13.10.21 16:25

Dlouhodobě nešťastně miluji

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, zda mate podobnou zkušenost. Už asi od základní školy miluju své ho učitele, který mě pak učil na střední a když jsem vyšla střední, tak na vysoké jsem s ním měla krátký románek😀Nicméně, bylo to opravdu a dost mě to pak semlelo, ale jsem za tuhle zkušenost vděčná. On je přesně o 20 let starší a byl tehdy čerstvé rozvedený. Naše cesty se úplně rozdělili, on má teď přítelkyni, Sice také o 15 let mladší a já mám už 5.rokem přítele a dceru.Jsem vesměs spokojená, ale uvnitř ho stále miluji a vím, že S tím už nic moc nenadělám. Já ho miluji asi 15. rokem, je mi 31 a vím, že to prostě bylo nějakým způsobem pro mě osudové, ale budoucnost by to samozřejmě nemělo. Prosím vás, má někdo podobnou zkušenost nebo zná někoho z okolí, kdo takhle žije a dá se s tím žít? Věřte mi, že bych ho raději nemilovala, ale zatím to nejde :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
13.10.21 18:27

Vyhledej pomoc odborníka, nějakého terapeuta, než to všechno pos**eš.

Nebo si okořeň s přítelem sexuální život, ať to z tebe.. víš co. :mrgreen:

Jen se nudíš a z toho ti trošku hrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
13.10.21 19:56

Ne, nebylo to osudove, je to takove to idealisticke zakoukani ktere nikam nevede, a byt s tim chlapem dnes, velmi brzy bys poznala ze ma nejake sve vady jako kazdy. Ale ty ho mas jako idol na piedestalu. S realnym zivotem to ale nema nic spolecneho, to je dulezite si uvedomit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 06:53
@Anonymní píše:
Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, zda mate podobnou zkušenost. Už asi od základní školy miluju své ho učitele, který mě pak učil na střední a když jsem vyšla střední, tak na vysoké jsem s ním měla krátký románek😀Nicméně, bylo to opravdu a dost mě to pak semlelo, ale jsem za tuhle zkušenost vděčná. On je přesně o 20 let starší a byl tehdy čerstvé rozvedený. Naše cesty se úplně rozdělili, on má teď přítelkyni, Sice také o 15 let mladší a já mám už 5.rokem přítele a dceru.Jsem vesměs spokojená, ale uvnitř ho stále miluji a vím, že S tím už nic moc nenadělám. Já ho miluji asi 15. rokem, je mi 31 a vím, že to prostě bylo nějakým způsobem pro mě osudové, ale budoucnost by to samozřejmě nemělo. Prosím vás, má někdo podobnou zkušenost nebo zná někoho z okolí, kdo takhle žije a dá se s tím žít? Věřte mi, že bych ho raději nemilovala, ale zatím to nejde :(

Tak to někdy chodí, zvláště pokud jste navíc měli tělesný styk, pak je to celkem těžké na to zapomenout. Člověk vždy touží po tom co nemá, nebo mít nemůže.
Pokud to zůstane jen u tvého snění, tak to bude nejlepší. Pokud něco rozjedeš, tak to může být buďto fantastický, nebo katastrofální.

• Citovat
  • Nahlásit
715
14.10.21 07:25
@Anonymní píše:
Tak to někdy chodí, zvláště pokud jste navíc měli tělesný styk, pak je to celkem těžké na to zapomenout. Člověk vždy touží po tom co nemá, nebo mít nemůže.
Pokud to zůstane jen u tvého snění, tak to bude nejlepší. Pokud něco rozjedeš, tak to může být buďto fantastický, nebo katastrofální.

Krasne napsano. A pridam se - jelikoz zakladatelce neco schazi, nebo ma doma chlapa s chybami, tak by se mela naucit prijmout ho takoveho, jaky je. Podle me to tam neni 1oo%, a ona s ruzovymi brylemi vzpomina na pana dokonaleho, ktery se nezvladnul za ty chvile ukazat sve chyby.

Zakladatelka by mela na svem muzi prijat chyby, a zahrabat minulost. Klidne at si vzpomene na krasny romanek, ale at ho bere jako uzavrenou kapitolu, co bylo, uz neni a nikdy nebude. A i kdyby nahodou bylo, uz by to rozhodne nebylo takove, jako driv.

Zapracuj na svem nynejsim vztahu. Tak te jak ucitel, tak chlap kopne nekam a zustanes sama, tudiz vracet se k minulosti je nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
14.10.21 07:28

Ty ho ale nemiluješ, jen tě sžírá pocit, že jsi s nim klidně mohla být ale on si vybral jinou a miluješ představu „co kdyby“, je že realita je úplně jinde a kdyby jsi s nim opravdu byla, koukala bys na něj uplně jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 07:55

@Capricorn61

Určitě by to bylo spíše ke škodě než k užitku. Zahrávat si myšlenkou obnovit staré známosti, je ve většině případů neslavně zakončeno.
Pokud by byla svobodná a volná bez závazků, pak by to mohlo být zajímavý si s takovou myšlenkou pohrát

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 08:31

Děkuji za odpovědi :mrgreen: Nejspíš máte pravdu v tom, že si hýčkám to hezké a vidím ho v pěkném světle, proto si ten pocit furt pěstuji. Přesně tohle potřebuji, nějakou ránu, vidět, že realita by byla odlišná od mé jeho představy, ale do ničeho se pouštět nehodlám, vím, že mám štěstí, jakou mám rodinu. Děkuji Vám moc, i těch pár příspěvku mi pomohlo se nad tím zamyslet i z jiného úhlu :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
603
14.10.21 08:42

Prosimtě.. houbeles osudové. Jenom vzpomínáš na to hezké. Si vem, že bys s ním zůstala. O 20 let starší chlap, který už pomalu upřednostňuje gauč a noviny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
14.10.21 09:32
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi :mrgreen: Nejspíš máte pravdu v tom, že si hýčkám to hezké a vidím ho v pěkném světle, proto si ten pocit furt pěstuji. Přesně tohle potřebuji, nějakou ránu, vidět, že realita by byla odlišná od mé jeho představy, ale do ničeho se pouštět nehodlám, vím, že mám štěstí, jakou mám rodinu. Děkuji Vám moc, i těch pár příspěvku mi pomohlo se nad tím zamyslet i z jiného úhlu :mavam:

Jinak ja mam sveho „osudoveho“ a vysnene chlapa, a muzu rict, ze ma tolik chyb, ze jsem si rikala, jak jsem mohla byt tak slepa!? :mrgreen: A at to uvedu detailne, tak kdyz jsem ho jenom uvidela, rikam saaaakra, jak promluvil, tak jsem byla zamilovana az po usi. :lol: No a porad jsem o nem snila, o panem dokonalem, dokud jsme se doslova naprostou nahodou dali dohromady. :mrgreen: Ale je fakt, ze i kdyz se vybarvil, tak stale jsem zakoukana do nej, nehledam jineho bezchybneho. Je to zbytecne. ;) Tudiz pokud nemas nejakeho extrem chlapa, od ktereho utikas, a mas „jen“ chlapa s chybami, tak bud za nej rada :srdce: Kazdy ma nejake chyby, jen je v zamilovanosti nevidime, nebo je ze zacatku dovedeme skryvat. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat