Dlouhodobé snažení, jen přirozeně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saranče2018
Stálice 67 příspěvků 27.01.18 19:05
dlouhodobé snažení, jen přirozeně

Je tu někdo jako já, kdo se už snaží déle o dítě a chce ho jen přirozeně? Jedno už mám šestileté, ale už dva roky se neúspěšně snažím o druhé.. nechci chodit na vyšetření, jsem asi trochu smířená, že když se nezadaří tak mám aspoň jedno, ale stejně.. je mi 37 a dávám tomu tak dva max tři roky, co Vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24611 příspěvků 27.01.18 19:13
@Saranče2018 píše:
Je tu někdo jako já, kdo se už snaží déle o dítě a chce ho jen přirozeně? Jedno už mám šestileté, ale už dva roky se neúspěšně snažím o druhé.. nechci chodit na vyšetření, jsem asi trochu smířená, že když se nezadaří tak mám aspoň jedno, ale stejně.. je mi 37 a dávám tomu tak dva max tři roky, co Vy?

a proč to mimčo vlastně chceš?
Nebylo by jednodušší zajít alespoň na základní vyšetření, abys věděla na čem jsi?
Přijde mi to schůdnější než následující 3 roky každý měsíc doufat a čekat, jestli to náhodou vyšlo…

Saranče2018
Stálice 67 příspěvků 27.01.18 19:23
@Malaga píše:
a proč to mimčo vlastně chceš?
Nebylo by jednodušší zajít alespoň na základní vyšetření, abys věděla na čem jsi?
Přijde mi to schůdnější než následující 3 roky každý měsíc doufat a čekat, jestli to náhodou vyšlo…

To je divná otázka, stejně asi jako každá tady:) Nechci do toho jen zasahovat a chodit po vyšetření, tak se ptám, jestli je tady taky někdo takový. Už mám jedno které šlo normální cestou, tak si říkám, že by druhé taky tak mohlo přijít.

krispyna
Kecalka 452 příspěvků 27.01.18 19:26

@Saranče2018 Bohuzel znam pripady kdy se imunita rozvinula i po vice nez jednom diteti. Ja se lecit musim nemam ani jedno a bohuzel, ani moc vnitrni rovnovahy se s tim nekdy smirit, ze by to neslo.. Tim nerikam, ze to nepujde tobe, muzes se dockat.. Ja bych ho prirozene nikdy nemela.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 27.01.18 19:31

Tak u me byl tak banalni problem, ktery vyresila jedna injekce. Prijit na to driv, tak si usetrim milion tehu. Testu atd. Nepraskaly mi folikuly.Pri ovulaci, mi doktorka pichla injekci, s manzel jsme na to hupsli a dalsi mesic jsem byla tehotna. Takze byt tebou jen to zakladni na gynde by sis mela nechat udelat.

Saranče2018
Stálice 67 příspěvků 27.01.18 19:32
@krispyna píše:
@Saranče2018 Bohuzel znam pripady kdy se imunita rozvinula i po vice nez jednom diteti. Ja se lecit musim nemam ani jedno a bohuzel, ani moc vnitrni rovnovahy se s tim nekdy smirit, ze by to neslo.. Tim nerikam, ze to nepujde tobe, muzes se dockat.. Ja bych ho prirozene nikdy nemela.

Tak to je jasné, kdybych neměla ani jedno tak dělám vše pro to aby přišlo jakoukoliv cestou, ale mám jedno zdravé a za to jsem vděčná.. jen už mám věk a manžel je ještě starší, kdy si říkám, co se má stát to se stane a teda věřím, že se nám to podaří… nechci to za každou cenu, ale přála bych si :D

Saranče2018
Stálice 67 příspěvků 27.01.18 19:34

@hapovab Já ani nevím co to je základní vyšetření.. kdyby mi něco zjistili, tak stejně nechci běhat po doktorech a řešit to a když nezjistí, budu podezřívat, že je to že to nejde na straně manžela a můžu být z tohom špatná, toho bych taky nechtěla tahat po doktorech

potvurka89
Závislačka 2791 příspěvků 27.01.18 20:24

@Saranče2018 ty nechodíš jednou ročně na gyndu na klasické vyšetření?

Saranče2018
Stálice 67 příspěvků 27.01.18 20:26
@potvurka89 píše:
@Saranče2018 ty nechodíš jednou ročně na gyndu na klasické vyšetření?

chodím, to jsem zdravá, ale na žádném speciálním jestli jsem reprodukčně zdravá jsem nebyla

malá_holka
Kelišová 5125 příspěvků 27.01.18 20:31

@Saranče2018 Znàma řekla, že pokud se nepodaří přirozeni, budou s mužem bez dětí. Že do sebe šťárat a řezat nenechá. Má 2 děcka. Ale podařilo se jí brzo.

KristynaTita
Kecalka 434 příspěvků 27.01.18 20:59

@Saranče2018 A to Ti je tolik proti srsti si nechat změřit hladiny hormonu napr.? Na co se ptas, nerozumim. Bud dite chci a ve vyssim veku se snazim o zo vice, nebo nechci a kaslu na veskere jine snažení.

Russet
Extra třída :D 11107 příspěvků 27.01.18 20:59
@Saranče2018 píše:
chodím, to jsem zdravá, ale na žádném speciálním jestli jsem reprodukčně zdravá jsem nebyla

Já, kdyby se nezadařilo, do umělého taky nejdu.

potvurka89
Závislačka 2791 příspěvků 27.01.18 21:05

@Saranče2018 tak to chápu, to už je pak jen na tobě

potvurka89
Závislačka 2791 příspěvků 27.01.18 21:06

@Russet je vidět že se ti zadařilo asi pěkně rychle

Russet
Extra třída :D 11107 příspěvků 27.01.18 21:08
@potvurka89 píše:
@Russet je vidět že se ti zadařilo asi pěkně rychle

Víc jak po roce. Ale předtím jsem nepodstoupila žádné vyšetření plodnosti…

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >