Dlouhodobé snažilky aneb jak a čím po

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oliii
Kelišová 6152 příspěvků 22.10.14 13:12
dlouhodobé snažilky aneb jak a čím po

Ahojky holky už dlouho (přes 2 roky) se snažme o druhé a pořád nic najdou se tu stejné duše abychom si poradili jak a čím podpořit otěhotnění. Na první mimi jsem čekala 6 let ale roky jsou a tak dlouho fakt čekat nechci (do IVF nejdeme moc peněz a nikdy mi nevyšlo)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.10.14 13:29

@oliii Ahoj my se snažíme o první, 1.rok jsme to nechali na přírodě, a 2.rok se cpu léky ale bez výsledku. Ms jsem měla za ty dva roky jen 2× a to díky hormonům.

Ted mám metformin 1-1-1, Nosifol a Gynex. Chci zkusit hormonální jogu, co jsem četla tak je skoro zázrak :mrgreen:

Já bych zase IVF klidně brala, ale doktor mě zrazuje.

Alunak
Povídálka 16 příspěvků 22.10.14 13:43

Ahoj holky, my jsme na tom stejně, bez HA jsem čtyři roky, snažíme se poctivě dva roky. Zkoušela jsem 4 mesice Clostylbegyt, mela jsem pravidelně krasnou ovulaci..ted jsem pár dní po laparoskopii, také všechno v pořádku..pila jsem čaje na otěhotnění, kontryhel..cvičila Mojžíšovku, spermie má manžel v pořádku…a prostě nic. Už jsem z toho taky bezradná, všechny moje kamarádky rodí jak o život a já nevím, kde je problém..na IVF se mi samozřejmě taky nechce, když vím, že je vše v pořádku:(

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.10.14 13:55

@Alunak Tak o to je to asi horší když víš že máš vše v pořádku :(
Já vím že jsem ještě nikdy ovulaci neměla a MS se mi taky vyhýbá obloukem takže jsem pořád na začátku a nikam se to neposouvá.

Bohužel mám problémy nejspíš poděděné po mamce, která čekala 5 let než jsme se jí s bráchou narodili (dvojčata). Tak to taky nevzdávám ;)

Alunak
Povídálka 16 příspěvků 22.10.14 14:04

@Zupa Tak to jsme na tom v tomto úplně stejně, naši taky čekali 5 let, než mamka otěhotněla..tak už si z toho děláme srandu, že ještě rok a bude to :)jinak jak říkáš, asi by mi bylo líp, kdyby mi snad v nemocnici řekli, že tam je nějaký problém a že ho odstranili..než takhle, když je vše ok..asi je to v hlavě, nebo nevím..mám ještě jeden rok dálkově VŠ, tak se třeba tělo brání, že by to byl záhul, ale až bude po škole, tak se budu nervovat ještě víc:(a roky mi taky běží ( je mi 33)…JInak ten gynex jsem taky brala asi před rokem a taky nic, tím tě nechci zrazovat, někomu pomůže a jestli ty nemáš pravidelnou ovulaci a MS, tak třeba zrovna tobě pomůže..ale tobě asi fakt pomůžou nějaké hormony:( No je vidět, že nás je hodně, pořád si říkám, že za to může HA…být ted ještě jednou mladounka, uz bych jí nebrala..nejdříve bereme HA abychom neotěhotněli a ted se cpeme zase hormonama, abychom otěhotněli…to je dost proti přírodě. :twisted:

aallddzzaa
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.10.14 14:16

@Alunak a co zkusit IUI nám pomohla. Taky jsme jinak bez problémů

RomanaBl
Závislačka 3169 příspěvků 22.10.14 14:16

Ahoj holky my se snažíme sice jen rok a kousek ale i tak je to děs…teď nás čekají prvotní vyšetření v listopadu mohla by mi některá z vás říct jaká vyšetření to jsou? ( nemáme za sebou ještě ani spermio ani HP) a vůbec nevím co mě čeká. Brala sem toho na podporu hodně…nosifol, kontryhel, gynex atd už ani nevím co vše a nic…dělala sem ovu testy a taky nic takže už na to vše prdím…Mimo jiné HA jsem brala jen jednou a to před 6ti lety a to jen asi 3 měsíce protože mě málem zabila tak jí brát nesmím.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.10.14 14:26

@Alunak Taky říkám že antikoncepci už nikdy nestrčím do pusy a podle doktora jsem jí brala stejně zbytečně protože bych neotěhotněla ani tak :mrgreen:
Mě je 25 takže věkem se zatím nestresuju, ale přítel má co nevidět 40 a u něj je ta nervozita znát :mrgreen: Jinak mám zjištěné PCOS :,(

@RomanaBl a navštěvuješ CAR nebo zatím ne? Já jsem si vybrala Stellart, kdy zatím chodím na normální gynekologii, ale ten samí doktor má na starosti i CAR takže až přijde čas nebudu to muset nikde tlumočit ani dělat nové testy :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 14:29

Tak my se taky snazime o druhe mimco. U nas neni problem otehotnet. Bihuzel uz po 3 za rok a pul jsem byla na revizi - ZT ( 13, 10, 9 tt).
Prvni ditko bylo bez problemu, v podstate okamzite a nyni pruser za pruserem… duvod nezjisten, vsechny testy ok. Takze jsme se s dr dohodli, ze necham telo cca 3 mesice odpocinout a pak ivf s prodlouzenou kultivaci
@RomanaBl tebe ceka hormonalni profil, imunologie a partnera spermiogram.

RomanaBl
Závislačka 3169 příspěvků 22.10.14 14:30

@Zupa ahoj nene zatím ne jen sem změnila doktorku teď to bude druhá kontrola u ní a od té předchozí kontroly sme dohodnuté, že pokud se do další kontroly nezadaří, dá mi žádanku na spermio a poté udělá HP no takže vůbec nevím ani nevím co hormonální profil obnáší co z něho vše mohou zjistit a podobně…jinak caru se chci vyhnout co nejdéle to půjde chtěla bych to zkusit přirozenou cestou no uvidíme :) přemýšlela jsem že zkusím i mojžíšovku a nebo tak něco :) hlavně bych si asi měla zajít na endokrinologii mamce teď vyndali štítku tak snad to bude u mě v pohodě uvidíme :) a jak dlouho se snažíte vy? :)

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.10.14 14:39

@RomanaBl jo štítná žláza je prevít, my se snažíme rok pod kontrolou doktorů, hormonální profil mám za sebou je to jen odebrání krve v určitém dnu cyklu a vzhledem k tomu že žádný cyklus nemám tak mi byl dělán tak nějak na slepo :mrgreen: ale výsledky neznám, dělala mi ho bývalá doktorka.

Alunak
Povídálka 16 příspěvků 22.10.14 14:44

@aallddzzaa Taky jsem nad tím IUI již přemýšlela, ale odrazuje mne ta 10-15% nízká úspěšnost. Neznám nikoho, komu by to pomohlo? Myslíte, že to má cenu?

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.10.14 15:29

@Alunak přesně tak taky jsem koukala na ta procenta, to je možná větší procento že otěhotním přirozeně :mrgreen:

white_black
Kecalka 291 příspěvků 22.10.14 15:58

Taky se k vám přidám..Snažíme se dva roky :? a pořád nic.. rok na hormonech, všemožné i nemožné kombinace Clostíku, Utroše, Orgametrilu, Nosifolu, vitamínů a nic.. 18.11. si jdu pro papíry do CAR. Problém je u mě a ne jeden.. :(

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 22.10.14 16:41

@white_black Tak koukám že toho máme víc společného než jsem si myslela :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >