Dlouhodobé špinění v těhotenství

Anonymní
1.2.21 08:54

Dlouhodobé špinění v těhotenství

Ahoj.

Zajímá mě Vaše zkušenost.
Já už 5 dní špiním, sem tam čerstvá krev v hlenu, ale převážně špiním, už týden…
Dr neshledal z čeho by to mohlo být, nikde nic neviděl. Beru utrogestan a třetí den ascorutin, ale je to lepší jen o trošku.
Myslíte, že je to stále normální? Jsem 8.-9. týden. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
1.2.21 09:30

Když jo, jak ti to pomůže? A když ne, tak co? V tomto tt ti to nikdo neřekne, nic moc se dělat nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.2.21 10:54
@Anonymní píše:
Ahoj.Zajímá mě Vaše zkušenost.
Já už 5 dní špiním, sem tam čerstvá krev v hlenu, ale převážně špiním, už týden…
Dr neshledal z čeho by to mohlo být, nikde nic neviděl. Beru utrogestan a třetí den ascorutin, ale je to lepší jen o trošku.
Myslíte, že je to stále normální? Jsem 8.-9. týden. 8o

Pokud máš všechno v pořádku u doktora, tak se neboj, já špinila od začátku spíš do hněda. Pak mi bylo i špatně, že jsem moc nejedla a to jsem měla zánět, tak mi napsal tablety a po 3 dnech byl klid. To bylo asi v 8.tydnu. Teď jsem 13.tyden a všechno super. A to mám v listopadu po konizaci čípku, který se mi po měsíci špatně zahojil. A ještě mám placentu nízko, zasahuje i do branky a je to asi 14.dni,co jsem krvacela jasně červenou krev. Dal mi Ascorutin a neschopenku a mám klid. Už ani nespinim. Pokud nemáš ještě jiné problémy, tak bys měla být ok. Držím ti palečky, ať máš vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:17

Ja takhle v prvnim trimestru spinila SZ krvacela u vsech 4 tehotenstvi. U druheho jsem krvacela i ve druhem trimestru, a to v kuse od 17. do 21. tydne. Tablety jsem uzivala, ale celkem bez efektu. V tom druhem jsem pak teda mela i dalsi problemy. Ale vzdy jsem donosila (do 37., 39. a 40. tt), aktualne jsem v 37. se ctvrtym ditetem.

Zvlast v prvnim trimestru neni nekolikadenni spineni nic neobvykleho. Drzim palce, at je to u tebe taky ok.

• Citovat
  • Nahlásit
267
2.2.21 15:35

Spinila jsem skoro celý první trimestr. A ve 4. měsíci krvacela. Vše bylo v pořádku. Neboj se, hodně odpočívej, bude to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat