Reklama

Dlouhodobé svědění pochvy i po léčbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajinac
Stálice 84 příspěvků 23.01.17 22:04
Dlouhodobé svědění pochvy i po léčbě

Ahoj. Můžete mi někdo poradit s mým problémem? Před Vánoci mi začalo velmi nepříjemné svědění a pálení celého,,spodku,, bolest břicha, zad atd. Po vyšetření na gynekolgii a u obvodní jsem vyfasovala zavádécí globule do pochvy, antibiotika na zánět močáku a krém clotrimazol na mykózu. Stěry na gyndě negativní. Po dobrání je vše ok, až na každodenní svědění jako by uvnitř pysků. Nepálí to, ani nesvědí uvnitř pochvy, tak jako před Vánoci, když celý problém začal, ale trápí mě to pouze z venku - okolo vchodu do pochvy až k močáku. Koupila jsem jeste gynocaps na obnoveni vag. prostředí.

Nevíte jak si mohu pomoci, popř. co by to mohlo být? Clotrimazol krem nezabírá, ani po gynocapsu se mi moc neulevuje.

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3479 příspěvků 10 inzerátů 23.01.17 22:08

@Ajinac buď znovu k doktorce nebo zkusila bych Hemagel, i kdyz přímo na toto není určen, ale možná by pomohl

Ajinac
Stálice 84 příspěvků 23.01.17 22:12

Mudr. mi řekla, že tam nic není a není to ani zarudlé. Jako bych si to vymýšlela :-(

Afrikana
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 23.01.17 22:30

Co oplachovat (prip. take vyplachovat) roztokem Rosalgin? Ten mi pomuze vzdy, kdyz mam ve vzpominanych mistech nejaky neprijemny pocit nebo zacinajici svedeni.

Ketris
Echt Kelišová 9298 příspěvků 23.01.17 22:49

Já měla stejný problém. Proto jsem si nechala namíchat bylinky, které by tento problém mohly vyléčit, co dva dny jsem si z toho dělala odvar, mazala jsem to tam dole a po týdnu jsem měla klid.. :kytka:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 24.01.17 01:14

@Ajinac a nebo jsi stále nemocná, což je nejvíce pravděpodobné a tvá MUDr. tvrdi, ze jsi zdravá. To jsem takto měla já.

stinga
Závislačka 3479 příspěvků 10 inzerátů 24.01.17 07:27

Dnes mě ještě napadlo, jestli se moc nemyješ, někdy to dělá problémy, podle gynekoložky se máme mýt pouze horkou vodou bez jakékoli chemie, tak zkus zde ubrat
nekoupat se ve vaně, ale jen sprchovat

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 24.01.17 08:58

Zkuste tohle: NaturGYN Scarlett přírodní péče pro ženy.
Třeba by zabralo.
Doporučovala mi to kamarádka (doktorka), že jí to pomáhá.
A já jako na potvoru od té doby žádné problémy nemám, abych vyzkoušela osobně :)

Ajinac
Stálice 84 příspěvků 24.01.17 09:33

@Ketris a o jake bylinky prosim jde? Ja cetla jen o kontryhelu.

Ajinac
Stálice 84 příspěvků 24.01.17 09:35
@stinga píše:
Dnes mě ještě napadlo, jestli se moc nemyješ, někdy to dělá problémy, podle gynekoložky se máme mýt pouze horkou vodou bez jakékoli chemie, tak zkus zde ubrat
nekoupat se ve vaně, ale jen sprchovat

Take me to napadlo. Myji se 2 x denne. Rano a vecer a pouzivam saforelle intim gel, coz doporucil gynekolog. Jeste me napada, zda to nemuze byt i rucnikem. Treba pracim praskem. Uz fakt nevim :nevim:

stinga
Závislačka 3479 příspěvků 10 inzerátů 24.01.17 12:07
@Ajinac píše:
Take me to napadlo. Myji se 2 x denne. Rano a vecer a pouzivam saforelle intim gel, coz doporucil gynekolog. Jeste me napada, zda to nemuze byt i rucnikem. Treba pracim praskem. Uz fakt nevim :nevim:

tak zkus při jednom mytí použít opravdu jen horkou vodu a při druhém ten intim gel a místo ručníku papírový ručník

stinga
Závislačka 3479 příspěvků 10 inzerátů 24.01.17 18:09

Ještě mě napadlo, že ti může vadit i ten saforelle gel, i když doporučený doktorem, může obsahovat nějakou látku, která ti vadí

Ajinac
Stálice 84 příspěvků 25.01.17 12:17

Holky nedalo mi to a zasla jsem k doktorovi. Rekl mi, ze mam streptokoka. Takze mam cipky a doufam, ze zaberou. Nemate s tim nejake zkusenosti? Vraci se to i po lecbe?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama