Dlouhodobé užívání sirupu na kašel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 21:52

Dlouhodobé užívání sirupu na kašel

Dobrý den, malá tři roky šla od září do školy a je už prostě dva měsíce v kuse nemocná, takže jí dávám imunoglukan, echinacea kapky na imunitu každý den a do toho pořád v kuse užívá mořskou sůl do nosu, sirupy na kašel, týden mucosolvan, pak něco na suchý kašel pro změnu, když se změní kašel z vlhkého na suchý, potom sinupret, neustále je jen na sirupech aby se jí ulevilo, ale teď se začala pocuravat, spíš si myslím, že ne to od nervů, ale ta moč silně páchne, tak se bojím jestli nemůže mít něco špatně kvůli všem těm lékům na ty nemoce? Máte někdo zkušenosti, co dělat aby už nebyla tak nemocná pořád? Nechci už ji ty sirupy dávat neustále, pořád jen je v lékárně a přijde mi, že na tělo už to prostě musí být moc :roll: :,(. Moc děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18803
21.10.21 22:01

Proč to řešít na internetu a ne s pediatrem/ou.

Zítra ráno mazejte s vzorkem moč (nejspíš má zánět) k doktorovi/ce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9748
21.10.21 22:05

No donesla bych moc k doktorovi…jinak moc někdy páchne po antibiotikach…ale jestli se i začala pocuravat, může to být zánět…určitě to nech vyšetřit. Letos ty nemoce nějak extra moc raději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
21.10.21 22:39

No jak píšou holky. Moč k doktorovi. Co se týče těch sirupů, máš pocit, že ještě zabírají? Přijde mi moc dávat dva měsíce v kolotoči sirupy. Chápu to na spaní, aby dítě pořádně regenerovalo, ale pokud to není akutní tak přes den bych nedávala. Musí se s tím naučit taky trošku bojovat sama. Případně zvolit místo sirupu něco přírodního, včera jsme tu řešily alternativu ve formě šťávy cibule s cukrem (či medem). Mě osobně přijde, teda i u mě jako dospělé, že čím víc nějaké léky užívám tím méně mi zabírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16016
21.10.21 23:52

Na sirupy se vyprdni, jednak stejne moc nefungujou, jednak je v tom spousta ruznych pridavnych latek, kterymi ji to zdravi naopak huntujes.

Zvlhcuj, otuzuj, davej vitaminy, bylinky, budte hodne venku a navstevu lekarny si na nejakou dobu zakaz.

(Tu moč ji nech radsi vysetrit.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4381
22.10.21 04:29

Echinacea se dlouhodobe nedava, ten kolotoc uzivani sirupu je treba ukoncit a dite nechat u pediatra vysetrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat