Dlouhodobé zahlenění miminka

502
13.1.20 13:59

Dlouhodobe zahleneni miminka

Krasne pondelni odpoledne. Muj syn ma 2,5 mesice a uz mesic je zahleneny. Odsajeme pruhledne hleny s kousky. Udajne by ty kousky mohlo byt srazene mliko. Projevuje se to hlavne od druhe pulky noci…to pochrochtava. Jinak dycha nosem vpoho. Je mozne, ze to souvisi s tim, ze hodne zvraci? U doktorky mi k tomu nic nerekla. Jen strikat sterimar a odsavat. Mate nekdo zkusenost? Moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11625
13.1.20 14:09

Myslím, že jsme to u syna řešili taky a že to bylo z toho, jak hodně ublinkával :nevim: nepamatuju si to už nějak detailně, ale jako kojenec byl hodně blicí a probírali jsme to s doktorem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
13.1.20 14:14

Zkusit jeste na noc zvlhcovat vzduch nebo jsem davala do aromalampy eukalypt na uvolneni nosu.Taky jsme s tim dost bojovali.Mne nejvic z morskych vod vyhovuje Physiomer baby.
A pokud by slo, zkusit zvysenou polohu hlavy, jestli hodne ublinkava (maly polstarek nebo udelat naklonenou rovinu v postylce pod matraci nebo v nejakem kosiku na spani).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
13.1.20 14:21

@Rebísek jj, to vsechno mame uz od zacatku, nemeni se to. Nekdy je to lepsi, jindy horsi, ale stale jsme v tom :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
13.1.20 14:30

@Happy Hippo Asi bych v tom pokracovala a pokud ho to vylozene v noci nebudi, ze nemuze dychat a pri kojeni pit, tak to vic neresit.Muj syn dostal v tydnu od dcery rymu a zahleneni jsme resili asi 3 dalsi mesice.Nase doktorka rikala, ze s tim vic neudelame, ze jak maji mimca male nosni dirky a nedovyvinute dutiny, tak se hned zahleni. Kdyz byla uplna krize a syn nemohl nadechnout nosem, tak jsem v noci kapala Nasivin kapicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
13.1.20 15:07

@Rebísek moc dekuji za zkusenost :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu