Dlouhodobý suchý kašel u dítěte, nic nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 17:28
Dlouhodobý suchý kašel u dítěte, nic nepomaha

Holky, dcera 5l. Od půlky června doma se suchým kašlem. Jsem už zoufalá :,(. Přez léto měla prázdniny ale pořád kašle někdy víc nikdy min. V pondělí má jít do školky. V červnu Dr že je ok ale ať ji necham doma 14dni. Na ORL má vše taky v pořádku. Stery ani odběry nikdo nedělal. Poslechove taky ok.

• teplotu neměla
  • leky co jsme v průběhu dávali na střídačku.

Prospan, stoptusin, sinecod, Mullerovi pastilky na cucani.. a teď robitussin a na noc aerius. Vždy bylo líp a pak hůř třeba po týdnu. Přijde mi že na vzduchu venku nekasle skoro vůbec. Tak jsem volala na imunologii ale vezmou nás až 14.12 8o. Prosím, má někdo radu? Jakoukoliv?
Vždy si 3× zakasle a pak jakoby ehm že jí něco drazdi v „hrtanu“ a to že ji při nádechu nuti kašlat.
Jinak je to zdravé dítě, krom pár rým a jednou spalove anginy nemarodila…ale ten kašel je nekonečný… Takhle dlouho nikdy ani předtím netrval :zed: :zed: :zed:. Zvíře žádné nemáme. Napadá mě nějaká alergie…na jaře ji zjistily po dlouhodobém pobolivani břicha intoleranci laktózy…a prý bývá časté že se projeví časem další :nevim:

Reakce:
Peťuláková
Kecalka 170 příspěvků 29.08.18 17:56

Ahoj, obě moje dcery alergie na kravské mléko a na vaječný bílek. U starší, teď jí bude 5 let, se alergie objevila kolem 3.roku tím, že stále pokašlávala a kapičky, sirupy a další léky i na zklidnění, pomáhaly dočasně, to jest pár hodin a poté vše od začátku. Poté následovaly laryngitidy, záněty nosohltanu… Netušili jsme, že to bylo způsobeno alergií na mléko.
Bere dcera třeba nějaké léky na intoleranci?

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 18:01
@Peťuláková píše:
Ahoj, obě moje dcery alergie na kravské mléko a na vaječný bílek. U starší, teď jí bude 5 let, se alergie objevila kolem 3.roku tím, že stále pokašlávala a kapičky, sirupy a další léky i na zklidnění, pomáhaly dočasně, to jest pár hodin a poté vše od začátku. Poté následovaly laryngitidy, záněty nosohltanu… Netušili jsme, že to bylo způsobeno alergií na mléko.
Bere dcera třeba nějaké léky na intoleranci?

Nebere nic. Nám výsledky sdelila dětská po odběrech. Prý je malá na nějakou léčbu že by měla strach jí něco dávat. Jo a páchne ji z pusy. Vyřadily jsme mléko a davam bez laktózy a v pohodě…zajímavý je že některé jogurty jí nevadí a nestěžuje si na břicho… :think: . Jen ji vyloženě bolí když má kravské .

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 29.08.18 18:24

@novakova.t a výtěr z krku jí dělali. Já jednou takhle divně dlouhodobě kašlala a byla to nějaká brebera v krku.

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 18:49
@ivašot. píše:
@novakova.t a výtěr z krku jí dělali. Já jednou takhle divně dlouhodobě kašlala a byla to nějaká brebera v krku.

Nedělali. :nevim: prý proč když tam viditelne nic nemá nám řekli na orl :roll: . Zítra tam ani skočím ještě. Včera naschvál na mě hejkala a dnes mě lehce škrábe v krku :cert: a to mám doma 3tydeni mimco ještě tak mám obavy aby něco nechytl :zed: . A doma mají naši zase pro změnu angínu… Tak spíš jesti si nepredavame nějaký moribundus…

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 29.08.18 18:55

@novakova.t určtě se na ten výtěr domluv. Je to jednoduché a rychlé a třeba se tam opravdu něco k přeléčení najde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >