Dlouhodobý suchý kašel u dítěte, nic nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 17:28
Dlouhodobý suchý kašel u dítěte, nic nepomaha

Holky, dcera 5l. Od půlky června doma se suchým kašlem. Jsem už zoufalá :,(. Přez léto měla prázdniny ale pořád kašle někdy víc nikdy min. V pondělí má jít do školky. V červnu Dr že je ok ale ať ji necham doma 14dni. Na ORL má vše taky v pořádku. Stery ani odběry nikdo nedělal. Poslechove taky ok.

• teplotu neměla
  • leky co jsme v průběhu dávali na střídačku.

Prospan, stoptusin, sinecod, Mullerovi pastilky na cucani.. a teď robitussin a na noc aerius. Vždy bylo líp a pak hůř třeba po týdnu. Přijde mi že na vzduchu venku nekasle skoro vůbec. Tak jsem volala na imunologii ale vezmou nás až 14.12 8o. Prosím, má někdo radu? Jakoukoliv?
Vždy si 3× zakasle a pak jakoby ehm že jí něco drazdi v „hrtanu“ a to že ji při nádechu nuti kašlat.
Jinak je to zdravé dítě, krom pár rým a jednou spalove anginy nemarodila…ale ten kašel je nekonečný… Takhle dlouho nikdy ani předtím netrval :zed: :zed: :zed:. Zvíře žádné nemáme. Napadá mě nějaká alergie…na jaře ji zjistily po dlouhodobém pobolivani břicha intoleranci laktózy…a prý bývá časté že se projeví časem další :nevim:

Reakce:

Peťuláková
Kecalka 154 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 17:56

Ahoj, obě moje dcery alergie na kravské mléko a na vaječný bílek. U starší, teď jí bude 5 let, se alergie objevila kolem 3.roku tím, že stále pokašlávala a kapičky, sirupy a další léky i na zklidnění, pomáhaly dočasně, to jest pár hodin a poté vše od začátku. Poté následovaly laryngitidy, záněty nosohltanu… Netušili jsme, že to bylo způsobeno alergií na mléko.
Bere dcera třeba nějaké léky na intoleranci?

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 18:01
@Peťuláková píše:
Ahoj, obě moje dcery alergie na kravské mléko a na vaječný bílek. U starší, teď jí bude 5 let, se alergie objevila kolem 3.roku tím, že stále pokašlávala a kapičky, sirupy a další léky i na zklidnění, pomáhaly dočasně, to jest pár hodin a poté vše od začátku. Poté následovaly laryngitidy, záněty nosohltanu… Netušili jsme, že to bylo způsobeno alergií na mléko.
Bere dcera třeba nějaké léky na intoleranci?

Nebere nic. Nám výsledky sdelila dětská po odběrech. Prý je malá na nějakou léčbu že by měla strach jí něco dávat. Jo a páchne ji z pusy. Vyřadily jsme mléko a davam bez laktózy a v pohodě…zajímavý je že některé jogurty jí nevadí a nestěžuje si na břicho… :think: . Jen ji vyloženě bolí když má kravské .

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6429 příspěvků 29.08.18 18:24

@novakova.t a výtěr z krku jí dělali. Já jednou takhle divně dlouhodobě kašlala a byla to nějaká brebera v krku.

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 18:49
@ivašot. píše:
@novakova.t a výtěr z krku jí dělali. Já jednou takhle divně dlouhodobě kašlala a byla to nějaká brebera v krku.

Nedělali. :nevim: prý proč když tam viditelne nic nemá nám řekli na orl :roll: . Zítra tam ani skočím ještě. Včera naschvál na mě hejkala a dnes mě lehce škrábe v krku :cert: a to mám doma 3tydeni mimco ještě tak mám obavy aby něco nechytl :zed: . A doma mají naši zase pro změnu angínu… Tak spíš jesti si nepredavame nějaký moribundus…

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6429 příspěvků 29.08.18 18:55

@novakova.t určtě se na ten výtěr domluv. Je to jednoduché a rychlé a třeba se tam opravdu něco k přeléčení najde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >