Reklama

Dlouhodobý výtok z pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 19:55
Dlouhodobý výtok z pochvy

Už dlouho mám pravidelně výtoky. 4 roky jsem s nimi nic nedělala a vymstilo se mi to. Na gynekologii mi našly kvasinky a malý zánět. Brala jsem čípky, ale trápení pokračovalo, a tak jsem na vyšetření zašla znova. Opět mi našli trochu kvasinek a bakteriální infekci, zánět už ne. Předepsali mi další globule, které jsem poctivě brala, ale výsledek byl stejný - nic se nevyřešilo. Nedávno jsem dobrala Canesbalance na bakteriální vaginózu a to teda taky nic. :oops: Trápí mě bíložlutý výtok, který smrdí rybinou. Někdy mě to tam zasvědí, ale není to nic hroznýho, takže předpokládám, že je to normální. Všechny symptomy ukazují na tu bakteriální vaginózu, ale jelikož se mi ji nedaří vyléčit, napadá mě, jestli by to mohlo být něco jiného. Nenapadá vás něco? :nevim: Budu vděčná za všechny odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12774 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 20:27

ureoplasmata?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 20:40
@ka2ka píše:
ureoplasmata?

Ještě jsem zapomněla zmínit,že jsem pohlavní styk zatím neměla, protože se bojím, že bych tím odradila kluka. :oops: Takže sexuálně přenosná infekce nehrozí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 20:53

Nepotěším tě, mám roky podobné problémy, i když teda mě výtok rybinou nesmrdí. Ale výtok mám pořád, občas pálení. Léčila jsem se kde čím, probiotika a pod. Pak jsem se na to vykašlala. Výtok mám pořád, někdy víc, někdy mín, občas kvasinky. když je to otravné, mám kanesten, nebo zajdu k doktorce. Ale v podstatě mi přijde že je to stejné at se léčím nebo ne. I když posledních pár let mám možná větší klid. Dřív jsem pořád, při sebemenších problémech, něco používala. Ted jen když je to moc otravné. Jinak doktorka říkala, že trvalým výtokem trpí 1procento žen, ale neměl by pálit.
prosím ponechat inko, ze zdrav. důvodu. L

ka2ka
Extra třída :D 12774 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 20:59
@Anonymní píše:
Ještě jsem zapomněla zmínit,že jsem pohlavní styk zatím neměla, protože se bojím, že bych tím odradila kluka. :oops: Takže sexuálně přenosná infekce nehrozí.

ureoplasma není jen sex.přenostná

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >