Dlouhodobý výtok z pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 19:55
Dlouhodobý výtok z pochvy

Už dlouho mám pravidelně výtoky. 4 roky jsem s nimi nic nedělala a vymstilo se mi to. Na gynekologii mi našly kvasinky a malý zánět. Brala jsem čípky, ale trápení pokračovalo, a tak jsem na vyšetření zašla znova. Opět mi našli trochu kvasinek a bakteriální infekci, zánět už ne. Předepsali mi další globule, které jsem poctivě brala, ale výsledek byl stejný - nic se nevyřešilo. Nedávno jsem dobrala Canesbalance na bakteriální vaginózu a to teda taky nic. :oops: Trápí mě bíložlutý výtok, který smrdí rybinou. Někdy mě to tam zasvědí, ale není to nic hroznýho, takže předpokládám, že je to normální. Všechny symptomy ukazují na tu bakteriální vaginózu, ale jelikož se mi ji nedaří vyléčit, napadá mě, jestli by to mohlo být něco jiného. Nenapadá vás něco? :nevim: Budu vděčná za všechny odpovědi :kytka:

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 12.09.18 20:27

ureoplasmata?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 20:40
@ka2ka píše:
ureoplasmata?

Ještě jsem zapomněla zmínit,že jsem pohlavní styk zatím neměla, protože se bojím, že bych tím odradila kluka. :oops: Takže sexuálně přenosná infekce nehrozí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 20:53

Nepotěším tě, mám roky podobné problémy, i když teda mě výtok rybinou nesmrdí. Ale výtok mám pořád, občas pálení. Léčila jsem se kde čím, probiotika a pod. Pak jsem se na to vykašlala. Výtok mám pořád, někdy víc, někdy mín, občas kvasinky. když je to otravné, mám kanesten, nebo zajdu k doktorce. Ale v podstatě mi přijde že je to stejné at se léčím nebo ne. I když posledních pár let mám možná větší klid. Dřív jsem pořád, při sebemenších problémech, něco používala. Ted jen když je to moc otravné. Jinak doktorka říkala, že trvalým výtokem trpí 1procento žen, ale neměl by pálit.
prosím ponechat inko, ze zdrav. důvodu. L

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 12.09.18 20:59
@Anonymní píše:
Ještě jsem zapomněla zmínit,že jsem pohlavní styk zatím neměla, protože se bojím, že bych tím odradila kluka. :oops: Takže sexuálně přenosná infekce nehrozí.

ureoplasma není jen sex.přenostná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 20:36
Prosím pomoc

Ahoj holky, mám takovou prosbu je mi 16 let a odjakživa mě trápí výtok z pochvy vždy to bylo ale podle doktoru vše v pořádku ale nedávno jsem začala sexuální život s přítelem a druhy den po styku ( neměli jsme antikoncepci ) mě začala trápit bílý lehce hrudkovity výtok který opravdu silně zapáchá a je cítit i přes kalhoty vůbec nevím co to muže být a mám hrozny strach ze jsem něco chytla. Plánuju navštívit gynekologa ale prosím o radu nebo typ co by to mohlo být. Dekuju moc předem :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >