Dlouhodobý vztah a vše kolem něj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Regent1991
Nováček 1 příspěvek 01.05.18 02:52
Dlouhodobý vztah a vše kolem něj

Ahoj lidi,
ani nevím, proč to tady píšu. Chci se tady ale vyzpovídat a zeptat se vás na rady.
Je mi 26 let. Už 7,5 roku chodím s přítelkyní. Její 24.

Se mnou to je složité. Od 23 let pracuji v zahraničí. Vždy odjedu na 6-8 měsíců pracovat do zahraničí. Pak jsem pár měsíců doma a zase znova. Přítelkyni jsem vždy sehnal práci na celé léto. Vždy za mnou přijela a pracovala. Déle to nešlo, protože ještě studovala. Vždy jsme se na sebe těšili a myslím, že nám to odloučení celkově ve vztahu hodně pomohlo. Prostě ho to hodně otužilo.

Tento rok, přítelkyně dodělala VŠ. A již od března pracujeme společně v zahraničí. Jako nemůžu si stěžovat. Jde nám to dobře. Oba mluvíme plynně anglicky a práce nám jde už od ruky. Na peníze si taky stěžovat nemůžeme. Kecal bych, kdybychom se nehádali. Sem tam se chytneme ale nic vážného. Popravdě jsme se za celou tu dobu co spolu jsme nepohádali až na krev nebo tak.

Máme už plány. Máme společně vyděláno okolo 1,7 milionů KČ. Chceme postavit bungalov na pozemku, který jsme dostali od jejího otce. Je to pěkné místo cca 5 km od města. Chceme ještě pobýt v zahraničí tak 2-3 roky a dostat se na 3 miliony. Pak bychom chtěli stavět. Postavit dům, to byl celý život můj malý děcký sen. Přítelkyně to měla stejně.

Všechno se zdá být dokonalé. Ale v poslední době je něco špatně se mnou. Přítelkyni jsem nepodvedl. Ale když obecně vidím všude tolik pěkných žen, někdy mám strašné choutky. Nechtěl bych jinou ženu. S přítelkyní jsem spokojený ale někdy mám chuť na sex s jinou. :(
Stydím se za to. Je tohle normální, když je člověk tak dlouho ve dlouhodobém vztahu?

Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7855 příspěvků 34 inzerátů 01.05.18 06:38

@Regent1991 je to normalni a u tebe obzvlast, kdyz jste spolu od tak brzy. Uprimne si nedokazu predstavit cely zivot s clovekem, se kterym bych byla od -nact.

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 01.05.18 06:46

@Regent1991 letos mi bude 32 a teď už s manželem jsem od 15. A tohle mne tedy za tu dobu nenapadlo.

Heivka
Závislačka 2733 příspěvků 01.05.18 06:54

My jsme s manželem od mých 17 a jeho 18, on sice po ostatních ženských pokukuje, ale dle jeho tvrzení (a já mu věřím) mu nestojí za to ztratit to co má se mnou kvůli nějaké touze. Jsme spolu 12 let a čekáme druhé dítě. Pokud jste spolu spokojení, zvažte jestli není čas ten vztah posunout někam dál, svatba je docela dobrý krok.

růžový achát
Závislačka 2838 příspěvků 01.05.18 07:01

Tak to si budeš muset sam dat na misku vah, co je prioritou. Lepší bude když se rozejdete, ta holka si nezaslouží pohlavní choroby, ktere bys ji nechtene předaval, ona pak bude lítat na gyndu s kvasinkama a ty budes zanašet aby ses vytrdloval. A možna bude lepší když si najde někoho kdo z ní nebude chtít dělat husu :mavam:

Malaga
Generální žvanilka 22951 příspěvků 01.05.18 07:08

Začali jste spolu relativně mladí a asi bez výraznějších sexuálních zkušeností. Jsi mladej zdravej chlap a je pochopitelné, že tě sexuálně vzrušují jiné ženy. Plány máte, to je fajn, ale než začnete stavět, tak budete spolu 10 let a je otázka, zda váš vztah nebude přechozený…A sa­mozřejmě, že se může stát, že ty nebo ona někoho potká, ale to se může stát každému. Asi by to chtělo vztah posunout a nečekat další 2-3 roky.

Anonymní  01.05.18 07:09

Jste už alespoň zásnoubení po tolika letech? Touhy po jiných nebo i nějaká ta zamilovanost jinde je v dlouhodobém vztahu normální. Jde jen o to, jak se rozhodneš. Jestli zabojuješ a zůstaneš nebo podlehneš. Manžela rodiče jsou spolu už 26 let, jsou si první. Tchýně měla mého manžela v 17 letech, otěhotněla v 16, a ještě před porodem se s tchánem brali. A dodnes mají tak krásný vztah. Pořád se mají šíleně moc rádi. Ale věřím, že to taky vždycky nebylo jen růžové a museli toho hodně překonat. Jsou mým velkým vzorem :kytka:

Petra67
Kecalka 192 příspěvků 01.05.18 08:13

Já myslím, že to je otázka spíše do nějakého mužského fóra. My ženy to asi máme trochu jinak…u Vás chlapů je ten rozsévačský gen intenzivnější, takže umím pochopit, co prožíváš a jak to může být těžké…ale taky je jaro, a to to přijde na všechny chlapy :-) Sukně se zkracují, výstřihy prohlubují :lol: Taky se říká, že 7 let je období, kdy přichází velká krize ve vztahu…
Tak jako tak, je to na tobě. Jenom bych ti chtěla napsat jedno, ty jakožto už 7 let zadaný muž nemáš zkušenosti, které máme my, kteří jsme si prošli vícero vztahy…Mluvím zde o tom, že najít v dnešní době vyhovující protějšek je jedna z nejtěžších věcí. Věř mi…hledala jsem do 28 a už jsem pomalu ztrácela naději…doba tomu nepřeje. Každý myslí jen na sebe, lidi jsou zlí, podvádí se a přijde jim to normální. Zeptej se i po okolí…myslím, že se dozvíš něco podobného. To jen pro případ, že byses rozhodl přítelkyni opustit…navíc, víš jak to je…po čase i v novém vztahu přijde stereotyp…
Spíše bych být tebou zkusila přemýšlet o tom, jak vrátit jiskru do stávajícího vztahu, zajet na dovolenou, vyzkoušet něco nového…klidně se s tím přítelkyni svěř…
Nevěra je tu jako možnost vždy…ale to už je na volbě každého, jestli to zapadá do jeho morálky a svědomí… :nevim:

Anonymní  01.05.18 09:04

@Regent1991 Podivat se na jine zeny je podle me normalni. Predstavit si je jako sexualni objekt taky. To vse probouzi fantazii. Ale tim to konci.
Taky se rada podivam na hezkeho muze a polozim si otazku, jaky je asi milenec :oops: Ale nic vic.

teerax
Kecalka 215 příspěvků 01.05.18 09:05

Normální to asi je, nebo jak u koho, nedokážu posoudit..ale asi to neni u tebe jen taková myšlenka, která přelítne a kterou neovlivníš, ale už celkem silná obtěžující touha, jinak by si sem asi nepsal..
a to je známka, že váš vztah asi padá někam do stereotypu a už tam není ta vášeň, jako dřív..i když si objektivně nemáš na co stěžovat..
takže bych v prvé řadě zkusila jak váš vztah nějak oživit a vrátit tam trochu té jiskry..no a pokud se to podaří, tak ho třeba posunout někam dál..ale to už je na vás..

no a pokud ne, tak bych si dala minimálně pauzu a ujasnila si, co chci..nebo rozchod..
nevěru jako řešení doporučit nemůžu :think:

mrav
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 01.05.18 09:08

Taky se rád někdy poohlédnu po pěkné kosti. Taky mi u toho občas hučí v klacku… :lol: :lol: :pankac: :mavam:

Jollys
Stálice 94 příspěvků 01.05.18 10:04

@Regent1991 Myslim ze tohle zajize ve vztahu skoro kazdy, po urcite dobe ma clovek pocit, ze je to to same a ma chut na zmenu, ale pozor takova jednorazova zmena muze vsechno znicit 8o. Jste spolu od mladych let, tak se to da chapat a pokud zustanes jen u choutek, tak si myslim ze je to v poradku :-). Spousta chlapu se otoci za peknu holkou a napadne je vice veci :-). At vam to klape :-).

PeknyVlasy
Kecalka 161 příspěvků 01.05.18 14:20

Podle mě se díváš na důsledek a nikoliv příčinu. Příčina je to, že najednou to máš s přítelkyní trvalé, žádná vyhlídka na to, že brzy zase odjedeš a neuvidíte se. To jsem viděla u mnoha vztahů - partner 3/4 roku pryč a chvíli s partnerkou. Takhle se vztah táhl 7-8 let. Ale upřímně, to by uměl každý, mít „vztah“, ve kterém neřešíš každodenní situace a realitu. Jakmile cesty odpadly a začal skutečný život, šli od sebe, no proč asi.

Už to prostě není to „tajemné okořenění“ života. Už je to tvrdá realita a jako důsledek se prostě koukáš jinde. Měli jste si oba najít skutečný vztah už dříve, nebo si jen užívat…tohle bylo jen něco mezi tím, škoda toho času a usílí.

JTom
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 01.05.18 16:21

To, co prožíváš, je naprosto normální. Když tomu podlehneš, s velkou pravděpodobností o přítelkyni příjdeš. Hezkých žen, s kterými bude možné provozovat sex, budeš mít okolo sebe celý život dost, ale vzdělanou, pracovitou, šetrnou a cílevědomou holku, která bude chtít s tebou stavět, možná už nepoznáš. Přeju ti moudrý výběr. V případě nouze použij froté ručník.

ellie94
Kecalka 228 příspěvků 01.05.18 16:36

Tak já jsem ve vztahu 9 let, taky jsme spolu od puberty. Myslím si, že je přirozené, že pokukuješ po ostatních ženách, koneckonců proč ne žejo…taky se ráda podívám na pěknýho chlapa a říkám si, jaký by to s ním asi bylo. Ale to je asi tak všechno :D Jsem si totiž plně vědoma toho, že můj partner je pro mne ideální a že kdybych ho opustila kvůli sexu s nějakým fešákem, tak bych byla pěkně pitomá a do smrti bych toho litovala, protože vím, že bych už nikdy takovýho chlapa nenašla.

Pokud jsi s přítelkyní spokojený, važ si toho. V dnešní době lidé vidí jen to, co nemají a ženou se zatím, aby to měli. Občas je ale fajn se zastavit a uvědomit si, co máš. Možná totiž máš mnohem víc, než si myslíš. Přeji hodně štěstí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama