Dlouhodobý zdravý životní styl

74
4.4.16 17:08

Dlouhodobý zdravý životní styl

Ahoj.. Chtěla bych se zeptat.. když chce někdo zhubnu tak změní jídelníček a že začátku to jde protože je to pro to tělo změna.. Ale co třeba za pul roku?? Nebo ty ty lidi kteří jedí zdravě pořad? Vždyť to by za chvíli nebyli vidět :D ono se to po nějaké době zastaví ta váha??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3711
4.4.16 17:21

@Zuzuku
Víš, ono žít zdravě neznamená, že musíš hubnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
4.4.16 17:26

Ta váha se zastaví, jestli chceš dyl hubnout drž dietu šest dní v týdnu, sedmý jez normálně…a teda součast zdravýho životního stylu je pohyb, tak ten se dá taky najít jak hubnoucí, tam pak jen udržovací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13779
4.4.16 17:41

Tak samozrejme ze se vaha zastavi :nevim: Ono hlavne k zdrav.ziv.stylu patri pohyb, takze udrzovaci pohyb je k zdraf strave ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18345
4.4.16 17:43

Zdrave jist, neznamena hubnout..bud chces zhubnout, tak tomu přizpůsobíš jidlo a když zhubnes, tak něco pridas, aby se vaha držela na stejnym cisle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18345
4.4.16 17:45

Tak ja myslim, ze vylozene při redukcni diete, se ta vaha sama z niceho nic nezastavi. A proste se musí jidlo/porce pridat. Alespon ja to tak mam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
4.4.16 17:54
@Eemii píše:
Tak ja myslim, ze vylozene při redukcni diete, se ta vaha sama z niceho nic nezastavi. A proste se musí jidlo/porce pridat. Alespon ja to tak mam.

Jenže redukční dieta neznamená zdravou stravu.

Nevím, proč je zdravá strava svazována s hubnutím  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7375
4.4.16 18:41
@zvidavajanca píše:
Jenže redukční dieta neznamená zdravou stravu.Nevím, proč je zdravá strava svazována s hubnutím :nevim:

nejspis proto, ze bezne velka cast lidi neji zdrave a v okamziku, kdy se zdravou stravou a zivotnim stylem zacnou, tak zhubnou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
4.4.16 19:33
@sakota píše:
nejspis proto, ze bezne velka cast lidi neji zdrave a v okamziku, kdy se zdravou stravou a zivotnim stylem zacnou, tak zhubnou ;)

Jojo já jsem předtím jedla jako prase :D a když jsem začala jíst zdravě tak ta váha klesala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW
4.4.16 19:45

Ja se snazim jist dost zdrave a vahu mam porad stejnou- 53 kg nejim zdrave kvuli hubnuti, ale chapu ze nekdo kdo neji zdrave a zmeni jidelnicek tak vaha pujde rozhodne dolu, ale zastavi se to :)

• Citovat
  • Upravit
18
6.4.16 09:57

S přítelem držíme paleo dietu - já chvíli, on už 2 roky - nejprve zhubnul a teď si váhu krásně drží. Mimochodem, pokud chces se zdravym zivotnim stylem zacit, tak paleo moc doporucuji, a k tomu pohyb, samozrejme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama