Reklama

Dlouholetá nevěra - dokáže se změnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dydy_2010
Kecalka 162 příspěvků 21.02.18 03:29
Dlouholeta nevera - dokaze se zmenit?

Zajima me vas nazor na moznost zmeny neverneho manzela, a sice je minimalne pet let se stejnou zenou, spali spolu nekolikrat mesicne, po nasem patnactiletem vztahu… neptejte se proc jsem na to neprisla driv, jsem slepa zamilovana krava, ktera sice mela x podezreni, ale manzel - jinak pan dokonaly - nevinny nikdy nic…
Proc bych (ne)mela verit, ze to muze znova fungovat? Muzou mi to vysvetlit nejaci (ne)napraveni nevernici?
Sex jsem neodmitala, toho mel dost s milenkou, takze o me nemel zajem…
 Dekuju

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 03:38

Nejsem teda nevernice. :lol: Pochopim jeden ulet, ale pokud je to dlouhotrvajici milendcky vztah, tak na napravu neverim.

Proc se uchylil k nevere?

eileithia
Kecalka 238 příspěvků 21.02.18 03:43

@dydy_2010 muj názor - nezmění, nikdy.

dydy_2010
Kecalka 162 příspěvků 21.02.18 03:50
@Verun83 píše:
Nejsem teda nevernice. :lol: Pochopim jeden ulet, ale pokud je to dlouhotrvajici milendcky vztah, tak na napravu neverim.Proc se uchylil k nevere?

Ze jsme se odcizili… taky jsem to citila, ptala jsem se co je spatne, snazila se, pry nic a vyhovuje mu to tak a je se mnou spokojeny…
Mam strach, ze mu to tak opravdu vyhovovalo, s milenkou, ze ted se snazi jen kvuli detem…

dydy_2010
Kecalka 162 příspěvků 21.02.18 03:51
@eileithia píše:
@dydy_2010 muj názor - nezmění, nikdy.

Nazor nevernika nebo podvadeneho?

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 03:53
@dydy_2010 píše:
Ze jsme se odcizili… taky jsem to citila, ptala jsem se co je spatne, snazila se, pry nic a vyhovuje mu to tak a je se mnou spokojeny…
Mam strach, ze mu to tak opravdu vyhovovalo, s milenkou, ze ted se snazi jen kvuli detem…

No o to vic bych mu neverila. Mela si snahu to resit, on rekl, ze vse ok a stejne chodil k milence. Pretvaroval se, z pohodlnosti, a resil si to milenkou, misto, aby to resil s tebou. :poblion:

dydy_2010
Kecalka 162 příspěvků 21.02.18 03:58
@Verun83 píše:
No o to vic bych mu neverila. Mela si snahu to resit, on rekl, ze vse ok a stejne chodil k milence. Pretvaroval se, z pohodlnosti, a resil si to milenkou, misto, aby to resil s tebou. :poblion:

Presvedcuje me, ze to chce zmenit, ze chce byt se mnou, ze chce at jsme spolu stastni…
Ja toho chlapa cely zivot miluju, mame dve male deti…

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 04:04
@dydy_2010 píše:
Presvedcuje me, ze to chce zmenit, ze chce byt se mnou, ze chce at jsme spolu stastni…
Ja toho chlapa cely zivot miluju, mame dve male deti…

Tohle je na tobe. Zda to zvladnes smazat a zacit,,znova,, bez vycitek. Zkusila bych to, ale zacni trochu myslet na sebe. Davat stranou penize, trochu uzivat zivota. At se doma snazi, proste bych vyuzila situace. Roky lhal, tak at to odcini.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 21.02.18 04:09

Mozna, ze se zmeni, prestane podvadet. Ale! Ty mu dokazes odpustit, zit naoko krasnej spokojenej zivot? Vzdyt te to bude celej zivot hlodat. A o duvere ani nemluvim. Co az se zpozdi az pujde domu z prace? Budes porad na trni, jestli opet nechodi nekam na š. uk. :nevim:

dydy_2010
Kecalka 162 příspěvků 21.02.18 04:36
@vertunka píše:
Mozna, ze se zmeni, prestane podvadet. Ale! Ty mu dokazes odpustit, zit naoko krasnej spokojenej zivot? Vzdyt te to bude celej zivot hlodat. A o duvere ani nemluvim. Co az se zpozdi az pujde domu z prace? Budes porad na trni, jestli opet nechodi nekam na š. uk. :nevim:

Myslim, ze nedokazu

dydy_2010
Kecalka 162 příspěvků 21.02.18 04:43
@Verun83 píše:
Tohle je na tobe. Zda to zvladnes smazat a zacit,,znova,, bez vycitek. Zkusila bych to, ale zacni trochu myslet na sebe. Davat stranou penize, trochu uzivat zivota. At se doma snazi, proste bych vyuzila situace. Roky lhal, tak at to odcini.

Mam strach, ze to nemuze nikdy fungovat, ze nemuze lehce skrtnout dlouholety milenecky vztah a zacit (u)spokojeny zivot s manzelkou… dlouhe roky ho miluju, nikdy mu nemuzu odpustit, ze mi tak lhal

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 05:12
@dydy_2010 píše:
Mam strach, ze to nemuze nikdy fungovat, ze nemuze lehce skrtnout dlouholety milenecky vztah a zacit (u)spokojeny zivot s manzelkou… dlouhe roky ho miluju, nikdy mu nemuzu odpustit, ze mi tak lhal

Tak si dej nejaky cas, odejit muzes vzdycky.

Take si myslim, ze nemuze jen tak zahodit zivot s milenkou. Ale nikdo vas tu nezname.

Kdy za ni chodil? Stanovila bych nejake podminky, aby ten cas proste nemel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 06:18

Nezmeni se. kamaradka ma takoveto dlouhodobe vztahy skoro cele manzelstvi20 let).

Hroznej puberťák
Závislačka 4496 příspěvků 21.02.18 06:21

A proč že by se měl měnit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 06:34

Uvědom si, že 5 let není nevěra ale v podstatě paralelní vztah. Nemohlo to být jen o sexu. To není styl klasického sukničkáře, který hledá ženský na zpestření života. To je styl chlapa, který nechce přijít o děti (možná i o majetek) a je z nějakého důvodu ve stávajícím vztahu nespokojený, proto vede dva životy.
Můžete spolu prožít zbytek života, ale nezmění se. To není jen o tom, aby se on změnil, ale o tom aby jste se změnili oba. Aby jste změnili Váš vztah. Odpověz si na otázku, zda to dokážeš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >