Dlouhotrvající bolest v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 21.04.18 13:56
Dlouhotrvající bolest v uchu

Čauky holky, už několik měsíců mě bolí v levém uchu. Ze začátku zabraly kapky z lékárny a pak jsem měla dlouho klid. Jenže se to pak vrátilo, nejdříve slabá nepravidelná bolest pak to sílilo. Nebolí to v kuse, ale třeba jen dvě tři hodiny denně a cítím jak by mě tam něco tlačilo a ta bolest je taková pichlavá a nejvíc jí cítím jak by mezi uchem a pantem. Když si čistím uši a to opravdu opatrně tak mě to pak tak rozbolí, že bez prášků to nedám a pak zas klid. Teploty nemám, žádný sekret z toho také nejde, ale dneska už mi to střílí až do spánku, takže v pondělí se ušnímu už asi nevyhnu. Nevíte co to může být? Na zánět středního ucha to nevypadá tak nevím…

Reakce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 21.04.18 13:59

Mě bolívá ucho od krční páteře

Adrasteia
Závislačka 2763 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 19:49

Zámět středního ucha určitě ne, to je trvalá bolest, která brzy graduje až k nesnesení v řádu hodin, max. dnů. To, co popisuješ, mi připadá, že problém není v uchu, ale jinde. Může to být od bolavých uzlin, které značí zánět, dost často to bývá od zubů, třeba od obyčejného zánětu dásní, který sám o sobě moc nebolí. Zajdi na ušní.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 21.04.18 20:11

Já mám tu samou bolest, už více než 10 let. A problém je v čelistním kloubu. Mám špatné skloubení, kloub už je odrbaný a tak to bolí. Nedá se s tím dělat nic. Do budoucna skočním na operaci, bohužel výměna čelistního kloubu na rozdíl od kolene a kyčle není moc legrace. Spíš se vlastně nedělá.

brumi
Kelišová 6521 příspěvků 21.04.18 20:25

Tyto bolesti jsou hodně často spojené s čelistním kloubem, případně chycené dutiny, může to jít někdy i až do zubů, ale pokud to trvá několik měsíců řekla bych že ta čelist, můžeš i sama vyzkoušet když zmáčkneš v místě kloubu a pusou zahejbáš poznáš zda přeskakuje či drží pořádně, zkus používat mast voltaren, mi pomohl při namoženém pantu po dlouhém zákroku u zubního, bohužel kloub mám také špatný a když mě to rozbolí mažu pár dní a je zas klid, někdy pomůže i větší zívnutí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >