Dlouhotrvající hnědý výtok v těhotenství (2. Trimestr)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Rue
11
21.10.21 09:52

Dlouhotrvající hnědý výtok v těhotenství (2. Trimestr)

Ahoj, prosím nemáte některá podobnou zkušenost? Jsem teď 14+6 a už skoro dva týdny mám neustále hnědý výtok (nejdřív spíš tmavší s kousky „sraženin“ teď spíš světle hnědý /zlatý. Ale stejně množství. Před měsícem mi našli hematom, už jsem z něj jednou krvácela cca. 4 dny ale pak to úplně přestalo. Teď jsme byla před 4 dny u doktorky (potom co už jsem tohle měla týden, předtím jsem ji volala, říkala že dokud to není červená tak chodit nemusím). Mimi bylo v pořádku, ale nic moc neviděla jako důvod. Beru ascorutin a magnesium. Od té doby lezim a nic se nezměnilo. Prosím máte někdo zkušenost? Nebo nemohla by to být třeba nějaká infekce? Děsí mě že už to trvá tak dlouho a skoro se to nemění. Dopadlo vám to dobře? Děkuju všem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
927
21.10.21 10:07

Já spinila do 14 tt cca, ale někdo to tak má, pokud nic neboli a barva je hnědá, tak ok..problém je čistě červená krev, bolesti..oni ti nic jiného nenapisou, ja brala na začátku utrogestan, pak později jsem trochu krvacela a taky magnezko a ascuritin..muže to byt hematom, ale to by viděli na ultrazvuku, když odejde, tak snad to ustoupí..ale pokud se ti něco nezda, tak můžeš jet na pohotovost, jít na gyndu :kytka: teď jsem 29 tt a držíme se :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
21.10.21 10:18

Může být hematomem..lež, odpočívej.. nic moc víc udělat nemůžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
21.10.21 10:37

Stres, námaha, pohlavní styk..to vše to muže taky spustit nebo to je proste jen tím, ze je vše hodně prokrvené..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat