Reklama

Dlouhotrvající migréna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aspera
Generální žvanilka 20345 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 20:42

Po týdnu k doktorce, to už není normální. Co vím tak můžeš paralen a ten už asi nebude fungovat. Případně jako poslední pomoc zkus rady jako vyspat, doplnit tekutiny, studené na hlavu, klid, žádný stres. Což pochybuju, že tohle s malým dítětem zvládneš.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 20:43
Dlouhotrvající Migréna

Ahoj už týden mám migrénu, nic mi na to nepomáhá, poradíte co by mi mohlo pomoci ale něco co můžou kojící ženy? K doktorce se mi s migrenou jít nechce

Klaarca
Kecalka 403 příspěvků 15.01.17 20:45

Mně na migrenu nikdy zadny prasky nezabraly. Pomohlo mi si dat za krk teplo a zaspat to. zkusila bych se poradit v lekarne a pokud by nic nezabralo a trvalo to dal zasla bych k doktorce.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 20:45
@Ikasramkova píše:
Ahoj už týden mám migrénu, nic mi na to nepomáhá, poradíte co by mi mohlo pomoci ale něco co můžou kojící ženy? K doktorce se mi s migrenou jít nechce

nech si udelat rozbor krve na mineralogii komplet a uvdis hnedka co ti chyb za mineraly a budes mit po migrene ;)

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 20:55

@Aspera tak malá je hodná takže stres nemám, spánku mám dost necítím se unavená, studený ani teplý nepomáhá

Helileli
Závislačka 2765 příspěvků 15.01.17 20:56

Pokud se ti nechce k doktorce tak to neni migrena :jazyk:
Na bolest hlavy tenzni mi zabira Migralgin, volne prodejny, akorat ho nesmim na lacny zaludek, to je mi po nem blbe.
Dobre je i dat si za krk teply obklad, bud suchy, treba pecickovy polstarek nahraty v mikrovlnce nebo si krk masirovat horkou vodou z trysky. Tam ale bacha na mdloby z celkove horkeho vlhkeho vzduchu ve sprse.
A pokud se mi z bolesti zveda zaludek, tak lehout do postele a otevrit okno, ted jsou mrazy, takze idealni, alespon dve tri hodiny dychat studeny vzduch zavrtana v teple, klidne si vzit cepici, lezet pod nekolika perinamu vmikine a teplacich.
A orgasmus, pokud je clovek schopen ho vypotit.

miracle13
Povídálka 27 příspěvků 15.01.17 20:56

Určitě po týdnu bych navštívila doktora, ale podelim se ráda, co mě pomáhá…obycejny kinedryl…prisla jsem na to náhodou…mela jsem takové velké bolesti, ze uz jsem nevěděla, co si mam vzit za prášek a jen mě napadlo, ze bych to chtěla prospat a kvůli synovi jsem měla kinedryl, tak jsem si ho vzala, abych brzy usnula a probudila jsem se totálně bez bolesti :potlesk: :potlesk:…tak snad ti moje rada pomůže :palec: :palec:.

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 20:57

A to mám jít ke své obvodní?

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 21:04

@miracle13 já mám bohužel na kinedryl alergii tak vyzkoušet nemohu @Helileli ono ne že by se mi nechtělo spíš tam nechci chodit zbytečně, je tam dlouhé čekání než vás vezme a kojit se mi v čekárně nechce

Helileli
Závislačka 2765 příspěvků 15.01.17 21:08

@Ikasramkova ono jde o to, ze treba trpis zbytecne, casto je to od krcni patere, obstrikne se a je po akutni bolesti. Ja nereknu den dva, ale tyden mi fakt prijde, ze bud te to moc neboli nebo nevim, klasickou migrenu by takto dlouho vydrzel malokdo.

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 15.01.17 21:14

Tak to ja bych k doktorce sla. Na neurologii. Tam ti zjisti co a jak, popripade daji leky, ktere zaberou.

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 21:16

@Helileli no ono to bolí tak že občas tou hlavou začnu bouchat do zdi.. Ale migrénu mám vždy když se změní počasí tak jsem furt si říkala to je počasím až dneska jsem si říkala že už to není normální :(

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 21:16

@Helileli no ono to bolí tak že občas tou hlavou začnu bouchat do zdi.. Ale migrénu mám vždy když se změní počasí tak jsem furt si říkala to je počasím až dneska jsem si říkala že už to není normální :(

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 15.01.17 21:17

@abidail zkusím děkuju

miracle13
Povídálka 27 příspěvků 15.01.17 21:19

Tak to mě mrzí…tak snad brzy pomůže něco jinýho :) přeju, ať je to co nejdřív :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama