Dlouhotrvající špinění a poté menstruace

6.7.21 07:16

Dlouhotrvající špinění a poté menstruace

Ahoj,
18tý den cyklu jsem začala špinit až krvácet. Trvá to už 12 dní, střídavě hnědá, červená až černá krev s kousky sliznice.
Až dnes jsem to podle kalendáře měla dostat. A začalo mě bolet břicho jako na menstruaci. Přitom už to takhle mám 12 dní. Pokud jsem jakože teprve teď dostala menstruaci tak to bude trvat dalších 5-6 dnů. A já se z toho asi zblázním.
Moje gynda má až do 16.7 dovolenou. Super :( jsem už fakt zoufalá.
Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? :roll: díky za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
6.7.21 08:33

Nekolik let jsem mivala ovulacni krvaceni. Poprve to bylo jen slabe spineni trvajici az do MS, ktera trvala normalne tech 5 - 6 dni. Postupem casu uz to byvalo silne krvaceni, a to tak, ze zacatek MS jsem poznala pouze podle MS bolesti. Gynekolozka mi to neverila :zed: Az kdyz jsem k ni jednou sla z jineho duvodu a prave v dobe mezi ovulaci a MS, tak se zdesila a zacala to resit.

Edit: proste jsem kazdy mesic krvacela 3 tydny v kuse.

Příspěvek upraven 06.07.21 v 08:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
6.7.21 08:46

Ja vzdycky kdyz sem zacala krvacet driv tak sem potracela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.21 08:52

Je pravda že s přítelem se už 7 měsíců snažíme otěhotnět. Ale toto se mi stalo poprvé. Že jsem 12 dnů spinila i trošku krvácela ale spíš starší hnědá krev. A dnes se mi to rozjelo na plno.
Takže počítám že to bude trvat dalších 5-6 dní jako moje obvyklá ms 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21463
6.7.21 10:47

Hormonální nerovnováha, zřejmě nízká hladina progesteronu. Zajdi na gynekologii a nech si udělat hormonální profil. Řeší se to užíváním utrogestanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat