Dlouhotrvající vnější pálení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 01:17
Dlouhotrvající vnější pálení

Je mi 17 a už půl roku mám gynekologické problémy. Při příznacích vnějšího pálení a neschopnost mít sex (protože to hodně bolelo a pálilo) jsem šla poprvé ke gynekoložce. Ta mi dala klion-d a poslala mě domů… A nepomohlo to..tak jsem tam šla znovu nasadila mi další vaginální tablety. To taky nepomohlo. Pak jsem měla macmiror+mast, rosalgyn, normální čípky na bolest, dalcin proti streptokokovi, feminela hyalosoft…A potom začala „léčba“ bepantenem, cicatridinou, laktobacyly a řepíkem…Nic z toho nepomohlo jen zhoršilo. A doktorka už mě jen posílá domů s tím ať nosím bavlněný prádlo, volné oblečení a ať v nejlepším případě chodím naostro samozřejmě žádný sex a koupání, trpělivost především :zed:
Už mi z toho kleká psychika, protože prostě nic nepomáhá a i dokonce krámy mi to zhoršujou. Nevím co dělat. Mám změnit doktora?
A příznaky co mám teď jsou… vnější pálení opravdu nepříjemné až bolestivé a žlutý výtok

Máte někdo stejný problém? Nevíte jak to mám řešit?

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 13.07.18 04:55

A nějaké stěry ti udělala? Osobně bych zkusila jiného lékaře. Zkusit můžeš ještě vaginální tablety clotrimazol, mně vždycky pomohly. Nebo glycerinove globule. Snad holky poradí víc. Drž se. :hug:

elinka90
Závislačka 2522 příspěvků 13.07.18 05:06

Me pomahaji volne prodejne candibene

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 13.07.18 06:20

A ster ti nekdy delala? Pritel se taky prelecil?

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 13.07.18 06:22

Jinak mne zabiraji tetraborico globule, a zvenku mazat treba fungicidinem. Pripadne canesten, tak 3 tydny ale. Tusim, ze je to v letaku.

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 13.07.18 06:38

Ty Jo, nikde nepises, co ti diagnostikovala a jak to diagnostikovala, a jestli nemuze byt problem treba urologicky, kdyz gynekolog nic nenasel. A pokud nedelala žádné stery ani vyšetření, změnila bych doktora. Nasadit Prasky, podle příznaků, by ti tady umělo 150 ženských samo o sobe, bez vyšetření, na to nepotrebujes doktora, tak se doktor nedefinuje… Takze, Jedtli nedelala žádné vyšetření, sla bych o dum dal. Nemuze to byt HA? Nějaká složka? Nedela treba problem? At se podaří to vyřešit. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:48

Měla jsem to co popisujete pálení z venku. Pomohla mi mast pimafukort. Je na předpis.A úplně zmizelo vynecháním mléčných výrobků. Nyní jim sýry, jogurt jsem nahradila sójovým a mléko nepiju. Na výtoky dobře zabírají boraxové globule. Jak tu holky již psaly. Jinak opravdu bavlněné prádlo a volne oblečení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 22:03
@Amelie30 píše:
A nějaké stěry ti udělala? Osobně bych zkusila jiného lékaře. Zkusit můžeš ještě vaginální tablety clotrimazol, mně vždycky pomohly. Nebo glycerinove globule. Snad holky poradí víc. Drž se. :hug:

Stěry mi dělali a našli mi akorát toho streptokoka nic jinýho…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 22:10
@Anonymní píše:
Měla jsem to co popisujete pálení z venku. Pomohla mi mast pimafukort. Je na předpis.A úplně zmizelo vynecháním mléčných výrobků. Nyní jim sýry, jogurt jsem nahradila sójovým a mléko nepiju. Na výtoky dobře zabírají boraxové globule. Jak tu holky již psaly. Jinak opravdu bavlněné prádlo a volne oblečení.

A mohla bych se jen zeptat za jak dlouho to úplně zmizelo…mě akorát doktorka řekla, že je to na dlouhý lokte, ale nevím jestli myslela týdny či měsíce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 22:13
@Tiffany1 píše:
Ty Jo, nikde nepises, co ti diagnostikovala a jak to diagnostikovala, a jestli nemuze byt problem treba urologicky, kdyz gynekolog nic nenasel. A pokud nedelala žádné stery ani vyšetření, změnila bych doktora. Nasadit Prasky, podle příznaků, by ti tady umělo 150 ženských samo o sobe, bez vyšetření, na to nepotrebujes doktora, tak se doktor nedefinuje… Takze, Jedtli nedelala žádné vyšetření, sla bych o dum dal. Nemuze to byt HA? Nějaká složka? Nedela treba problem? At se podaří to vyřešit. :kytka:

To bude asi nejlepší zkusím změnit doktora a uvidím jak to půjde dál…

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 16.07.18 10:52
@Anonymní píše:
To bude asi nejlepší zkusím změnit doktora a uvidím jak to půjde dál…

Možná bych zauvažovala nad tím, zda se opravdu nemuze jednat o urologicky problem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 12:53

Ten pimafukort zabral rychle. Ale pak se vracelo. Po vysazení mléčných výrobků cca 3 měsíce. Vysadila jsem i věci co jsou chemicky upravované. Teď krom mléka, zmrzliny a jogurtu jim vše. A zatím ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >