Dlouhotrvající zánět průdušek a přírodní léčba

5
29.2.20 19:05

Dlouhotrvající zánět průdušek a přírodní léčba

Ahojky,
už delší dobu mě trápí zdraví. Jsem 17tt a od konce ledna, kdy to začalo nachlazením, které jsem asi podcenila. Poté v půli února zánět průdušek na ktere jsem dostala antibiotika ale po každé jsem zvracela a byla celkově slabá. Nyní bez kašle, bez rýmy ale špatně dýchám. Doktor přišel s tím že mám stále zánět a chtěl buď zkusit kortikoidy nebo přírodní lecbu a nechal mě do konce února na neschopence :nevim:… Hledám ruzne varianty na přírodní léčbu a tak bych rada radu. Kdo si něčím podobným prošel. Stále jsem unavená, zadýchaná a bez energie. Nepřidává mi ani strach o miminko, zda se mu něco nemůže stat atd… Za každou radu, či jen podporu budu velmi rada :kytka: :kytka: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

395
29.2.20 19:35

Mela jsem sileny kasel 24tt…moje gynekolozka mi poradila pit vincentku a pit majorankovy caj..normalne zalijes majoranku susenou..odladis medem…jinak mazat se tymianovym sirupem atd. Pokud jsi ale hodne zadychana, mozna by nebyly od veci ty kortikoidy…chapu, ze nechces…uvidis, jak to půjde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.2.20 20:53

@Petra67 Děkuji, zkusím. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1008
29.2.20 22:02

Souhlasim, u nas v rodine je majorankovo-cibulovy caj lek uz 30 let. Prolevej se jim + dalsi prirodni atb - med, cesnek aj. Mohla by ti pomoct i inhalace. Ja mam doma inhalator a vincentku v roztoku pro inhalaci a cela rodina s tim mame dobrou zkusenost. Zkus jeste Kalobu, ta je myslim prirodni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama