Dlouhotrvající zvýšená teplota u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 24.02.18 14:26
Dlouhotrvajici zvysena teplota u kojence

Ahoj holky, prosim,
Mam 6mesicni holcicky a uz vice nez tyden se neustale podotykame se zvysenou teplotou, mereno v zadecku porad kolem 37,5-37,5.
Momentalne se ji vyklubaly i dva zuby, ale co me znepokojujeje je to, ze jsem nasla ze ma i zvesene uzlinky na hlavicce jakoby zezadu..
Jsme momentalne v zahranici a vracime se za tyden. Jsem ale v takovem rozpolozeni, ze zvazuji navstivit jeste dnes pohotovost :think: :,(

Ma otazka zni, mate zkusenosti? Je normalni mit zvysenou teplotu takovou dobu?

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.02.18 14:28

@blondie_blondie 37.5 po odečtu? Podle mě to bude od zubu

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 24.02.18 14:29

@kavulenka bez odectu, takze 37,1 cca porad. Ale uz me znepokojuje ze ma i ty zvetsene uzliny.. byt doma jedem na pohorovost okamzite, tady vaham zda-li vyrazit nebo pockat :roll:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.02.18 14:32

@blondie_blondie a nějaké jiné příznaky? teplota u dětí je 38.2 po odečtu. Jak zvětšené uzliny vzadu na hlavě? a je jinak veselá normální? Já vždycky na pohotovost jedu pouze s akutní záležitosti. Těžko říct takhle přes PC ale mě se to akutní nějak nezdá ale těžko říct no

Příspěvek upraven 24.02.18 v 14:33

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 24.02.18 14:33

@kavulenka ty uzliny na hlave, je trosku protivna ale prikladam to prave zubum

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.02.18 14:34

@blondie_blondie podle mě to bude od zubů vše… Ale pokud máte možnost a budete klidnější zajeďte.. Já osobně bych nejela

blondie_blondie
Kecalka 358 příspěvků 24.02.18 14:36

@kavulenka radsi zajedeme :think:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5991 příspěvků 24.02.18 14:52

@blondie_blondie Kojenci mají všeobecně malinko vyšší normální teplotu, takže tu vaši bych napovažovala za něco znepokojivého. Pokud se miminko jinak projevuje normálně, není neobvykle spavé, plačtivé, normálně jí, tak já bych na pohotovost nechodila.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43058 příspěvků 24.02.18 15:24

S tim bych nikam nesla. Uzlinky tam mivaji casto a nahmatala jsi je asi az ted. Pockala bych, az se vratite. Taky zalezi, kde jste, ale ted je vsude tolik nachcipanych lidi, ze tahat v podstate zdrave dite na pohotovost :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 24.02.18 16:32

Uzliny jsou k zubum. Netahala bych kojence zbytecne po pohotovosti v dobe chripkove epidemie.

lolink
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 24.02.18 16:48

Zavolrjte do nemocnice, poptejte se a oni reknou zda jet nebo ne. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama