Dlouhý čípek a termín porodu

Anonymní
20.2.21 10:36

Dlouhý čípek a termín porodu

Ahoj holky,
vím, že toto je celé individuální, ale mám termín porodu a na kontrole prý ještě dlouhý čípek. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli se může zkrátit i třeba v řádu hodin, nebo je to záležitost několika dní? Vím, že to může být ještě na dlouho, ale jen mě zajímá, jestli to u někoho bylo tak, že s dlouhým čípkem rodil brzo? Moc děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19901
20.2.21 11:17

Je to individuální. Můžeš přenášet a nebo taky porodit zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 11:42

Je mi to jasné, jen jsem doufala v nějakou osobní zkušenost, kdy by někdo napsal, že měl dlouhý čípek a porodil v řádu hodin, maximálně třeba do dvou dnů. 😀 Potřebuji aspoň naději. 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 12:00

Já měla ještě ve 3 ráno čípek dlouhý 2 cm, vyhnali mě z porodnice domů, že já určitě nerodím. Porodila jsem stejný den ve 2 odpoledne. Ano, změnit se to může v řádu hodin a ani doktori to předem nepoznají ;)

Prosím zachovat anonym nebo smazat, osobní info.

• Citovat
  • Nahlásit
19901
20.2.21 12:17
@Anonymní píše:
Je mi to jasné, jen jsem doufala v nějakou osobní zkušenost, kdy by někdo napsal, že měl dlouhý čípek a porodil v řádu hodin, maximálně třeba do dvou dnů. 😀 Potřebuji aspoň naději. 😀
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

Já s první zavřená, čípek dlouhý, tuhý a porodila jsem za 2 dny v 36 tt. Druhé jsem ukecala 41+2 a čípek jsem měla krátký asi 2 týdny. Pokud potřebuješ porodit, doporučuji sex, napářku, spojit se s miminkem. Je to fakt individuální. A držím palce. :kytka: A tak doporučuji vykašlat se na vnitřní vyšetření. Nic to neříká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 12:22
@Anonymní píše:
Já měla ještě ve 3 ráno čípek dlouhý 2 cm, vyhnali mě z porodnice domů, že já určitě nerodím. Porodila jsem stejný den ve 2 odpoledne. Ano, změnit se to může v řádu hodin a ani doktori to předem nepoznají ;)Prosím zachovat anonym nebo smazat, osobní info.

Super, to jsem si potřebovala přečíst, moc děkuji. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 12:26

@P4ja Moc děkuji, to mi dává naději. :D :kytka: Jako urychlit porod zatím nepotřebuji, naopak cítím, že do toho zatím nechci zasahovat a ráda bych, aby se porod rozjel přirozeně. Jen mě právě na kontrole moc nepotěšilo, když mi bylo řečeno právě to, že čípek je ještě dlouhý, protože představa přenášení, strašení vyvoláváním a případně opravdu vyvoláváním porodu mě děsí. 8o Tak budu doufat, že k tomu nedojde a porod se mi rozjede v nejbližších dnech sám. :)

• Citovat
  • Nahlásit
19901
20.2.21 14:33
@Anonymní píše:
@P4ja Moc děkuji, to mi dává naději. :D :kytka: Jako urychlit porod zatím nepotřebuji, naopak cítím, že do toho zatím nechci zasahovat a ráda bych, aby se porod rozjel přirozeně. Jen mě právě na kontrole moc nepotěšilo, když mi bylo řečeno právě to, že čípek je ještě dlouhý, protože představa přenášení, strašení vyvoláváním a případně opravdu vyvoláváním porodu mě děsí. 8o Tak budu doufat, že k tomu nedojde a porod se mi rozjede v nejbližších dnech sám. :)

Radím vykašlat se na vnitřní vyšetření a nestresovat se tím a do 41+6 je pořád čas. Pokud je miminko ok. Pak už je to na tobě, jak to ustojis, a jak to pak budeš chtít řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat