Dlouhý let, jak zabavit dítě

Anonymní
27.11.19 22:00

Dlouhý let, jak zabavit dítě

Ahoj holky, v lednu letíme s dětma do Dominikánské republiky. Přestum je v Německu, to je ok. Ale z německa let trvá cca 10 hodin. Dcerce budou necelé tři roky. Co se vám osvědčilo v letadle?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

128
27.11.19 22:04

Nejvíc jídlo a pohádky na tabletu. Potom taky Albi tužka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
27.11.19 22:09

Omalovánky, pohádky, jídlo, a kočka Tom na mobilu :mrgreen:
Ale hodně času taky trávil u okénka koukáním ven :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
27.11.19 22:10

Me kdyz byly necele tri, tak 9ti hodinovy let z nemecka do kanady, cca pul hodiny ze sem byla v klidu u knizek a darku od letusek pak fnukani, tak mi mama dala do bananu kousek nejakeho prasku na spani, a probrala sem se az na letisti, asi nejlepsi reseni jak pro dite, tak pro spolucestujici, kdyz dite zacne fnukat, rvat a lizt spolucestujicim po hlave :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
27.11.19 22:12

Resime to same :D dcera 2 a pul jeste delsi let za kamaradkou do Chicaga…uz mam ted bobky jak to vydrzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
27.11.19 22:23

Tablet, knížky. Pár týdnů před odletem bych omezila tablet (pokud ho používáte), aby ji to bylo potom „vzácné“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
27.11.19 22:29

Letěli jsme v létě s malou - 18 měsíců - z Kanady do ČR a zpět, tzn. 10h hlavní let. Bylo to o to horší, že něměla vlastní sedadlo, nesnáší sedět na jednom místě (a ještě u někoho), ale zvládla to skvěle! Spala 2× 30 minut, asi tak stejnou dobu strávila hraním a jídlem a zbytek jsem s ní víceméně prochodila po letadle, kdy jsme koukaly z okýnek a tak. Se staršími jsme letěli stejnou trasu ve 2, 3, 4 i 5 letech a vždycky to bylo v pohodě - dokud byl poměr 2 děti 2 dospělí bylo to úplně super. Neboj se toho, děti to zvládnou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1466
27.11.19 22:31

Prášky na spaní. Klid pro všechny. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11199
27.11.19 23:07
@Bandii píše:
Prášky na spaní. Klid pro všechny. :mrgreen:
:D
Radim jako ostatni, tablet, jidlo, nejake oblibene hracky a pokud letite v noci, tak to stejnak asi prospi.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8916
28.11.19 08:27

V kolik hodin letite? Pres den, nebo na noc?
Nase deti v letadle docela spi.
Jinak iPady s filmama no… :nevim: Knizky na delsi dobu zabavi jen tu nejstarsi.

Prasky jsem jeste nikdy dat nemusela, zatim se to vzdycky nejak udelalo, a to uz mame za sebou hodne dlouhych letu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 22:30

Letíme v sedm ráno do něm, tam necelé dvě hoďky čekání a pak cca zěch 10 hod, tak přes den. A ještě tedy nevim, co s ní a s náma udělá časový posun minus 5 hodin

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.11.19 22:32

Holky a oni se nějaký prášky dávají takhle malým dětem na spaní? Jako dávat snad nebudu, ale radši, kdyby byl kravál a cestující byli hotový, ale doufám, že to nebude potřeba

• Nahlásit
  • Citovat
103
28.11.19 22:44

@Bandii Jako vážně? Prášky na spaní tak malým dětem?? To bych v životě nedala! Ani jednorázově!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
28.11.19 22:58
@Anonymní píše:
Holky a oni se nějaký prášky dávají takhle malým dětem na spaní? Jako dávat snad nebudu, ale radši, kdyby byl kravál a cestující byli hotový, ale doufám, že to nebude potřeba

Mama mela primo od doktorky, ze klidne snesu cely, dala mi pulku a vytuhla jsem, ale ja byla dost velka na svuj vek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8916
29.11.19 09:49

Ja pro vsechny pripady vozim s sebou Kinedryl, ten dokaze taky odrovnat.
Ale nastesti jsem nikdy nebyla nucena vytahnout neco takoveho.

Zazila jsem uz nekolik letu, kde cizi dite prorvalo nekolik hodin v kuse.
Jako v tomhle pripade, kdy potrebuje uklidnit i to samotne dite, asi bych se k tomu uchylila. Nevim, jeste jsem v takove situaci nebyla.
Ale „vypnout“ dite cilene predem, jen aby byl od nej klid, to bych neudelala.

Trilete dite uz se da dobre zabavit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama