Dlouhý protokol a žádné vajíčko k transferu

222
18.11.15 16:56

Dlouhý protokol a žádné vajíčko k transferu

Ahoj holky, vím, že se to tady již rozebíralo, nicméně ne přesně to, co bych chtěla vědět. Momentálně jsem po 3. ivf a moje psychika se blíží k bodu mrazu. Dle UZ 6 vajíček, odebrány 2 vajíčka, ale žádné se neoplodnilo. S manželem jsme oba v pořádku (moje hormony, spermiogram).Byl proveden dlouhý protokol: 22 dnů jsem si píchala dipherelnine 0,1 mg, poté připichován 13 dnů Puregon 300j. Dva dny před odběrem pregnyl. 9 dnů před odběrem jsem dostala menstruaci. Prý si moje tělo dělá co chce, měla bych být v přechodu i přes velkou dávku hormonů. Sliznice dle UZ kontrol se zvětšovala, k odběru bylo přistoupeno. Nicméně nic z toho. Všude jsem četla, že dlouhý protokol může trvat i 1,5 měsíce. Nějak tomu všemu nerozumím. Můžete vysvětlit? Měl někdo zkušenost s menstruací né moc dlouho před odběrem? Také jsem se dočetla, že by se během toho všeho mělo kromě UZ kontrol dělat i odběr krve. Setkaly jste se s tím? Také jsem našla AHM - test plodnosti. Kdy vám jej dělali? Pokud tedy i přes obrovskou dávku hormonů špatně reaguji - mám málo vajíček, jaký je další postup? K darovaným moc přistoupit nechci…Co jste během užívaly, tedy kromě kyseliny listové? Budu ráda za jakoukoliv odpověď, jsem z toho dost psychicky špatná, vyčerpaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8844
18.11.15 18:20

Ahoj, ja jsem prave v behu druheho ivf. Taky s dlouhym protokolem a dipherelinem, stimulace gonalem. Dr me predem upozormil na moznost krvaceni po dipherelinu, cca pry byva 12-15 den po pichnuti. Mela jsem teda depotni, jen jednu inj, ty obyc ucinek stejny. Amh mam odebrane v predchozim car asi za 750kc, vysledek v norme, presto na utz jen sest vajicek po 13dnech stimulky. Proc se ti vajicka neoplodnily res s embryologem, pokud jsi nebyla na imunu tak si to vydup, Malickovou nebo Ulcovou. Kazdopadne je mi moc lito ze se vam nevede, drzim palce at se nekam pohnete. Jo a meli jste picsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
20.11.15 12:50

Ahoj, no dr. mi řekla, že menstruaci můžu dostat, ale né tak brzo před punkcí - to nikdo nečekal. Ty doktorky Malickovou nebo Ulcovou, jsou odkud? Jsou z té imunologie? Embryoložka se mi k tomu nevyjádřila, pouze doktor, a ten mi řekl, že kdyby to věděl, proč se neoplodnili tak bydlí na Manhattanu a lítá do práce helikoptérou…:-) A co přesně na tom imuno řešit???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8844
20.11.15 12:57

@myška000 ty dr jsou imunoložky a jedna by měla být v Plzni a druhá Praha, nejsem si jistá která z nich by měla začit ordinovat v gennetu. Teda co všechno dělají za testy nevím, já bych se objednala pokud by mi nevyšlo ani toto druhé ivf. Od holek vím, že se tam dělá kompletní reprodukční imunologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
20.11.15 13:07

Aha a odkud potřebuji žádánku? Já jsem z Ostravy, ale co neudělat pro mimi, že? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8844
20.11.15 13:11

Nejlíp z car nebo možná i gynekolog :think: no já jsem kousek od Vsetína, ale v případě potřeby bych tam jela taky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama