Dlouhý protokol ve vyšším věku

206
24.5.20 09:51

Dlouhý protokol ve vyšším věku

Ahoj, je mně 36 a mám poslední pokus IVF na pojišťovnu. Uvažuji o dlouhém protokolu, protože ten jediný byl před 6 lety úspěšný a mám dceru. Krátký protokol i minimálka s Femarou bez úspechu. Na hormony moc nereaguju, měla jsem 4 folíky u dlouhého a u ostatních 2,ale doufám v kvalitnější embryo při dlouhém protokolu. Můj lékař se na to netváří, jiný by to zkusil.
Má s tím některá zkušenost? Amh je 1,4.
Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2086
24.5.20 10:03

@Ella123 ahoj, každý lékař má na dlouhý protokol svůj názor. Já podstoupila IVF v 37 letech, AMH 0,8.
1.IVF krátký protokol ( stimulace Gonal)- 12 folikulů, 7 vajíček, 3 se oplodnila, do 3. dne vydržela 2. ET biochemické těhu, KET nic.
2.IVF dlouhý protokol ( Decapeptyl+ Gonal)- špatně jsem reagovala- jen 3 folikuly, 3 vajíčka, 2 se oplodnily, udělaná PK, obě vajíčka vydržela do 5.dne. ET bylo úspěšné :dance:
Přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2822
24.5.20 10:56

@Ella123
me bude 38, AMH 0,6 a prave jedu dlouhy protokol v 2 ivf s pergoverisem/menopurem
Pri 1 ivf kratky protokol s Bemfolou sem mela jen 3 foliky a doslo k predcasne OVU, takze se neodebralo nic. ted to vypada na podobny pocet foliklu, ale jsou spatne videt, tak snad z toho neco bude.
takze ja blbe uz reaguju a co se tyka poctu foliku, je to jedno. Ale pri kratkem to popraskalo, takze ten uz mit nemuzu. Dlouhy uvidime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
24.5.20 11:20

@Ella123 ahoj, mám třetí pokus IVF (všechny už jako samoplatce, je mi přes 40, AMH pod jedna) a prvni dva byly krátké protokoly Gonal + Pergoveris. Z jednoho byla dvě vajíčka, z druhého tri. Některá se nepodařilo oplodnit a u jediného, které došlo do stadia blastocysty, vyšla špatně genetika.
Teď jsem začala dlouhý protokol sprejem Synarel, pak budu pokračovat s Gonalem a Pergoverisem. Uvidíme, jak to dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
24.5.20 12:21

Děkuji za zprávy a přeju všem, at´ to dobře dopadne!!! Zkusím taky ještě ten dlouhý. Taky reaguji málo, ale není důležitý počet, ale kvalita.
Jinak Gonal u mě totální propadák, embrya se rozpadla. Menopur v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
24.5.20 12:34

Ja jsem nic jiného neměla ani o jiné variantě nemluvili. Ale naštěstí vajíčka vydržela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
31.5.20 21:13

Můžu se ještě zeptat, jak je to časově s dlouhým protokolem? Od 22.dne utlumující injekce, ale už si nepamatuju jak dlouho a kdy se pak začíná s aplikací např. Menopuru.
Díky za info:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama