Dluh na sociálním a hmotná nouze v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucik94
Nováček 3 příspěvky 05.02.18 21:20
Dluh na socialnim a hmotna nouze v tehotenstvi

Ahoj chci se zeptat jiz pul roku nejsem na uradu prace a neplatila jsem zadne pojisteni z duvodu pobytu v Praze diky tomu ze jsem ustecanda me nechteli zaregisrovat v Praze na Up… Ted jsem zjistila ze jsem tehotna a nevim zda i pres dluh mam narok na hmotnou nouzi na bydleni popripade co mohu ve sve situaci delat dekuji :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.02.18 21:21

Zaplatit dluh? :think:

GabinkaCh
Závislačka 2550 příspěvků 05.02.18 21:22

Ždímej stát co to jde :palec:

Jaromilka
Stálice 81 příspěvků 05.02.18 21:23

No můžeš jít do práce a z toho doplatit pojištění.

Lucik94
Nováček 3 příspěvky 05.02.18 21:25

@Petruna21 dluh mi je jasne ze musim zaplatit jenze nemam z ceho a tehotna si praci jentak nenajdu :(

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 05.02.18 21:25

Půl roku bez práce v Praze? To jde? :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.02.18 21:26

@Lucik94 A ty nemáš vůbec žádný příjem? Rodiče? Že by ti na to půjčili? :think:

Emma30
Kecalka 415 příspěvků 05.02.18 21:27

@Lucik94 nemáš rodinu, která by ti mohla pomoci? Kolik dluzis? Možná bych jela do Ústí přihlásit se aspoň na pracak.

zrcadlo
Kelišová 6962 příspěvků 05.02.18 21:29

V první řadě změň svoje myšlení. Důvod tvého dluhu není ten, že ti zlí Pražané tě chudáka odmítli registrovat, ale že seš lajdák, který si za půl roku nenašel práci v Praze (resp. ani nehledal, protože v Praze se práce válí v každé ulici a stačí ji sebrat) a nebyl schopen si za půl roku vyřídit jednu návštěvu úřadu. Ze vzduchu jsi neotěhotněla, takže předpokládám, že už jsi otci dítěte řekla, že čekáš jeho dítě a nemáš kde bydlet, tak co s tím udělá.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 05.02.18 21:30
@Lucik94 píše:
Ahoj chci se zeptat jiz pul roku nejsem na uradu prace a neplatila jsem zadne pojisteni z duvodu pobytu v Praze diky tomu ze jsem ustecanda me nechteli zaregisrovat v Praze na Up… Ted jsem zjistila ze jsem tehotna a nevim zda i pres dluh mam narok na hmotnou nouzi na bydleni popripade co mohu ve sve situaci delat dekuji :nevim:

Selhala antikoncepce? :(

Jaromilka
Stálice 81 příspěvků 05.02.18 21:30

Zajeď si domů do Ústí a minimálně se na ÚP přihlaš. Plus se tam poraď. Ale s tou hmotnou nouzí to asi nebude velká sláva, záleží na nákladech, jestli s někým žiješ atd.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 05.02.18 21:32

Místní lidé, už chápete, proč mám atrofované sociální cítění? Právě díky těmto dotazům.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 05.02.18 21:34
@Lucik94 píše:
Ahoj chci se zeptat jiz pul roku nejsem na uradu prace a neplatila jsem zadne pojisteni z duvodu pobytu v Praze diky tomu ze jsem ustecanda me nechteli zaregisrovat v Praze na Up… Ted jsem zjistila ze jsem tehotna a nevim zda i pres dluh mam narok na hmotnou nouzi na bydleni popripade co mohu ve sve situaci delat dekuji :nevim:

neplatila jsi sociální nebo zdravotní pojištění? Sociální není povinné… to platit nemusíš…

Ostatní raději nekomentuji, z Prahy do Ústí je naprosto nemožné se dostat…

Kazimíra Olejovka
Kecalka 313 příspěvků 05.02.18 21:36

@Lucik94 Promiň, ale v Praze jsem žila, ale trvalý pobyt měla jinde. Tudíž jsem byla registrovaná na ÚP, který příslušel mému trvalému bydlišti. S paní jsem se normálně a slušně domluvila a převedla mě do Prahy. Nebyl v tom žádný problém. I v mém okolí je to dost běžné.

Takže mám dojem, že jsi spíš lajdák. Dokazuje to i fakt, že jsi zkrátka neplatila žádné pojistné. Kde jsi brala peníze na život v Praze? Ten tu moc levný není :nevim:

ebroker777
Povídálka 41 příspěvků 05.02.18 21:36
@Bandii píše:
Půl roku bez práce v Praze? To jde? :mrgreen:

Třeba do hlavního města nejela pracovat, ale za jeho krásami a nočním životem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >