Dluh na zdravotní pojištovně a rodičovský příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 09:40
Dluh na zdravotní pojištovně a rodičovský příspěvek

Ahoj holky, dozvěděla jsem se, že mám menší dluh u své zdrav. pojišťovny z doby před 2 lety kdy jsem byla na půl roku vyřazena z ÚP, v Lednu čekáme miminko a já teď nevím, jestli to nebude problém při žádosti o rodičovský příspěvek, nemáte někdo zkušenosti?

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10210 příspěvků 27.07.18 09:48

A co tak ten menší dluh zaplatit?

arinecka
Kelišová 5496 příspěvků 27.07.18 09:52

Tak to zaplatˇdokud je ten dluh malý, to čekáš až naroste? Stejně se tomu placení nevyhneš :nevim:

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 09:56

Problém to není u žádosti o RP, problém to je jak takový - za tu dobu ten malý dluh už mohl slušně narůst, penále u zdravotního je celkem vysoké. Dá se požádat o jeho odpuštění - ale musí být zaplaceno dlužné pojistné, nejlepší je poradit se přímo v pojišťovně.

Xsvel
Kecalka 404 příspěvků 27.07.18 09:56

S rodičovským příspěvkem to nesouvisí, nicméně bych to co nejdřív zaplatila, neboť z dluhu ti každý měsíc naskakuje penále do doby, než dluh na pojistném zaplatíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 10:29

@Slečna Ferka @arinecka Už jsem s pojišťovnou na zaplacení domluvena, to je mi jasné že to musím co nejdříve zaplatit, jen mi šlo o to jestli to nebude mít nějaký vliv na ten rodičák

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >