Dluh na zdravotní pojištovně a rodičovský příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 09:40
Dluh na zdravotní pojištovně a rodičovský příspěvek

Ahoj holky, dozvěděla jsem se, že mám menší dluh u své zdrav. pojišťovny z doby před 2 lety kdy jsem byla na půl roku vyřazena z ÚP, v Lednu čekáme miminko a já teď nevím, jestli to nebude problém při žádosti o rodičovský příspěvek, nemáte někdo zkušenosti?

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10090 příspěvků 27.07.18 09:48

A co tak ten menší dluh zaplatit?

arinecka
Závislačka 4781 příspěvků 27.07.18 09:52

Tak to zaplatˇdokud je ten dluh malý, to čekáš až naroste? Stejně se tomu placení nevyhneš :nevim:

bertoldina
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 2 inzeráty 27.07.18 09:56

Problém to není u žádosti o RP, problém to je jak takový - za tu dobu ten malý dluh už mohl slušně narůst, penále u zdravotního je celkem vysoké. Dá se požádat o jeho odpuštění - ale musí být zaplaceno dlužné pojistné, nejlepší je poradit se přímo v pojišťovně.

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 27.07.18 09:56

S rodičovským příspěvkem to nesouvisí, nicméně bych to co nejdřív zaplatila, neboť z dluhu ti každý měsíc naskakuje penále do doby, než dluh na pojistném zaplatíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 10:29

@Slečna Ferka @arinecka Už jsem s pojišťovnou na zaplacení domluvena, to je mi jasné že to musím co nejdříve zaplatit, jen mi šlo o to jestli to nebude mít nějaký vliv na ten rodičák

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >