Dluh za popelnice

deliska
9.4.16 09:41

dluh za popelnice

Ahojte holky mam takovy problem studuju a jsem na intru na trvalem bydlisti neplatim popelnice protoze tam jiz nebydlim je mi pres 20 rodice maji dluhy ja tam za ty popelnice mam dluh od lonskeho roku cca 400 kc za jak dlouho muzu dostat pr exekuci a co mam delat predem diky za odpovedi :zed: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mag
11671
9.4.16 09:45

Máš to zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
9.4.16 09:45
@deliska píše:
Ahojte holky mam takovy problem studuju a jsem na intru na trvalem bydlisti neplatim popelnice protoze tam jiz nebydlim je mi pres 20 rodice maji dluhy ja tam za ty popelnice mam dluh od lonskeho roku cca 400 kc za jak dlouho muzu dostat pr exekuci a co mam delat predem diky za odpovedi :zed: :nevim:

Proč to nezaplatíš? To čekáš, až z toho bude deset tisíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
deliska
9.4.16 09:46

Rikam ze studuji takze nevydelavam z ceho to mam platit :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Nafrněná
9.4.16 09:47
@deliska píše:
Rikam ze studuji takze nevydelavam z ceho to mam platit :zed:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
mag
11671
9.4.16 09:48

@deliska Brigáda? Není ti patnáct, je ti přes dvacet. To jsi na střední škole?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
9.4.16 09:49

Jako nechceš mi říct, že ve 20ceti nemáš žádnou brigádu ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
9.4.16 09:50

Zavolej do te odpadove spolecnosti a vysvetli situaci. Tento dluh budes muset zaplatit, ale pro pristi platbu jim mozna bude stacit potvrzeni od intru, ze platis tam.
Kdysi jsem byvala na intru a spolubydlici to vyrizovala maminka, aby nemuseli platit popelnice doma, tak prinesli potvrzeni, ze dcera bydli na intru a byla od poplatku zprostena. Kazdopadne je nutna komunikace jak s odpadovou spolecnosti (jestli to uznavaji), tak s intrem (jestli potvrzeni daji). Ale ty 400,– zaplat co nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
9.4.16 09:51
@deliska píše:
Rikam ze studuji takze nevydelavam z ceho to mam platit :zed:

ok a z čeho platíš ubytování a jídlo když nemáš 400kč na popelnice?? Nebo taky neplatíš?? 400 není tak moc abys i jako studentka neměla možnost si to přivydělat, spěješ tam kam tvoji rodiče :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324

@deliska rodice maji vyzivovaci povinnost dokud studujes, ale brigada by taky nebyla marna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11671

@kaarcuulkaa Pokud je dluh přímo na tazatelku a ne na majitele nemovitosti, tak se platí podle zákona o místních poplatcích a poplatky se platí obci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8058
9.4.16 09:55
@kaarcuulkaa píše:
@deliska rodice maji vyzivovaci povinnost dokud studujes, ale brigada by taky nebyla marna.

Souhlas, rodiče mají vyživovací povinnost, můžeš na ně podat žalobu, pokud ti nepřispívají. Jinak se co nejrychleji dohodnout na řešení situace s tím, komu poplatek náleží!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
deliska
9.4.16 09:56

Kaarcuulkaa diky moc za radu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
8288
9.4.16 09:59

U nás ve městě nestačilo ani to, že prokazatelně žijeme v zahraničí, stejně jsme museli celá rodina platit popelnice. A zbavit se trvalého pobytu (abysme je už nemuseli plati) dlouho nešlo :zed:

Zakladatelko, budeš to muset zaplatit, 400Kč má v pokladničce snad každé dítě..
A pozjišťuj si co a jak, jestli se dá toho poplatku nějak zbavit, nebo ne.
Jak říkám, u nás to nešlo.
Dokonce mi říkala sousedka, že museli zaplatit popelnice za maminku, která zemřela 3.1., tak za celý ten rok, který ani nežila, chtěli po příbuzných poplatek za popelnice. Někde se s tím holt nese.r.ou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12094
9.4.16 10:00

Co jít ten dluh zaplatit? 400 Kč snad dáš dohromady.

Já ve 20 studovala taky a 400 bych dohronady dala vždy. Třeba ne ten den, ale měla bych. Měla jsem totiž vždycky brigády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat