Dluhy a život v zahraničí

Anonymní
10.7.20 14:06

Dluhy a život v zahraničí

Ahoj mám insolvenci z podnikání. Nevíte jestli se můžu odstěhovat do zahraničí? Jak to funguje? Mám invd. důchod.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

927
10.7.20 14:17

Můžeš být kde chceš, jenom na sebe dej kontaktní adresu a posílej peníze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
10.7.20 14:21
@Anonymní píše:
Ahoj mám insolvenci z podnikání. Nevíte jestli se můžu odstěhovat do zahraničí? Jak to funguje? Mám invd. důchod.
Děkuji

Můžeš. Platit se dá i z ciziny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 14:27

@Russet
Ja myslela ze mam dvere zavrene.

• Nahlásit
  • Citovat
5226
10.7.20 14:28

Jde to uplne easy. Proste prestehujes se a platis z ciziny, na tom neni nic sloziteho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
10.7.20 14:37
@Anonymní píše:
@Russet
Ja myslela ze mam dvere zavrene.

Směrem ven? Kdo ti zabrání vycestovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 14:45

@Russet
Rodina mi tvrdi ze se nemuzu odstehovat kvuli dluhum ze nesezenu pronajem kvuli dluhum.

• Nahlásit
  • Citovat
6620
10.7.20 15:01
@Anonymní píše:
@Russet
Rodina mi tvrdi ze se nemuzu odstehovat kvuli dluhum ze nesezenu pronajem kvuli dluhum.

Jediná tvoje povinnost je dluhy řádně platit. Jakmile přestaneš tak seš v háji.
Kde při tom placení bydlíš nebo jestli objíždíš zeměkouli je věřitelům jedno.

Jestli tam jdeš za tím že si tam vyděláš a budeš bohatá tak to neklapne. I na výplatu v cizině se insolvence vztahuje. Takže ti to budou strhávat i z výplaty z jiné země. Prostě budeš mít to minimum tak či tak, jen všichni ti co jim dlužíš dostanou víc než usmolených 30 % ;) Od toho ta insolvence je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17604
10.7.20 15:07

Ja bych rekla, ze je dokonce zadouci se prestehovat treba za lepší praci, aspon jim vic zaplatis, ale necekej, ze tim nejak vydelas, cim vic dostanes, tim vic si oni vezmou. Nesmis jenom zmizet, prestat platit a delat mrtvého brouka, pak se ti insolvence zrusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 15:09

@Kriss Tina
No mam ID III. stupne a kdyz najdu praci tak budu rada.

• Nahlásit
  • Citovat
17604
10.7.20 15:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
No mam ID III. stupne a kdyz najdu praci tak budu rada.

A proc chces do zahranici? Co tam budes delat? Nevím kam přesně hodlas odjet, ale treba nemecko, rakousko, tam se s duchodem a insolvenci neuzivis, treba bydleni je tam podstatně drazsi jak u nas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6620
10.7.20 15:18
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
No mam ID III. stupne a kdyz najdu praci tak budu rada.

A proč chceš do zahraničí 8o Pokud to nebude Ukrajina apod. tak jsou všude náklady vyšší než u nás (protože vydělávají výrazně víc) :nevim: To ty s tím co ti zbude z důchodu neutáhneš :nevim:
Pokud plánuješ využívat sociální systém jiného státu tak ti to opět odejde na tu insolvenci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 15:21

@Kriss Tina Ja chci na Maltu.. Byla jsem tam nekolikrat. Zacinam s grafikou. Mam tam zname

• Nahlásit
  • Citovat
779
10.7.20 15:21

A pokud se nepletu s invalidním důchodem nesmíš dlouhodobe žít v zahraničí. Jinak ho seberou. Je to stejne jako u RP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
10.7.20 15:22
@Anonymní píše:
@Russet

Co táhne do ciziny člověka s třetím stupněm invalidity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama