Dluhy u operátora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 10:27
Dluhy u operátora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat přítele ex má dluh 50000 tisíc za telefon. Přítel když od ni odcházel nechal ji tam simkartu a řekl ať to zruší. Ale ona to nezrusila a ani to neplatila přišla ji exekuce teď po dvou letech a chce to vymáhat po nás. Vše je psané na její jméno je nějak možné aby se to přepsalo na přítele? Děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 25.01.19 10:29
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat přítele ex má dluh 50000 tisíc za telefon. Přítel když od ni odcházel nechal ji tam simkartu a řekl ať to zruší. Ale ona to nezrusila a ani to neplatila přišla ji exekuce teď po dvou letech a chce to vymáhat po nás. Vše je psané na její jméno je nějak možné aby se to přepsalo na přítele? Děkuji za odpověď

Jestli to byl její telefon na její jméno, tak má asi smůlu. Proč by to měl platit on? Nekecá ti trochu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 10:31

@Russet ona mi i poslala fakturu ale je tam její jméno a říká ze to muže přepsat na nás a mě to přijde divne..

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 25.01.19 10:35
@Anonymní píše:
@Russet ona mi i poslala fakturu ale je tam její jméno a říká ze to muže přepsat na nás a mě to přijde divne..

Tak to bude platit ona. Vysvětlila ti, proč to má platit její ex?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 10:36

@Russet protože prý měli ten telefon spolu když spolu byli ale když jsem e ji ptala na koho je to psány řekla ze na ni

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 25.01.19 10:46

Pokud je opravdu psaný na ni, tak má smolíka a zacvaká si to sama.
Pošlete ji někam. Její blbost, že se na to vykašlala a nezrušila to.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30310 příspěvků 25.01.19 10:54

platí to ten, na koho je napsaný paušál, telefon, faktury, smlouva..
pokud na ni, tak má smulu…nic přepsat jen tak nemůže

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 25.01.19 10:59
@smurfka píše:
platí to ten, na koho je napsaný paušál, telefon, faktury, smlouva..
pokud na ni, tak má smulu…nic přepsat jen tak nemůže

To by se mi taky líbilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Naflákat dluhy a pak je na někoho napsat, ať to za mě zaplatí :mrgreen: :mrgreen:

Škoda, že to tak nefunguje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rokris
Kelišová 7016 příspěvků 25.01.19 11:02
@Anonymní píše:

Dluh platí ten, na koho je to psané.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 11:07

dekuji mnohokrát za odpověď moc se v tomhle nevyznám tak jsem raději chtěla vědět na čem jsme aby nám pak neprisel domu exekutor. Děkuji Říká že má potvrzení od PČR o tom že telefon využíval on ale to mi přijde divne. Stále je to psané na její jmeno

pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 25.01.19 11:09
@Anonymní píše:
dekuji mnohokrát za odpověď moc se v tomhle nevyznám tak jsem raději chtěla vědět na čem jsme aby nám pak neprisel domu exekutor. Děkuji Říká že má potvrzení od PČR o tom že telefon využíval on ale to mi přijde divne. Stále je to psané na její jmeno

Je jedno, kdo ho používal, na smlouvě je její jméno.

rokris
Kelišová 7016 příspěvků 25.01.19 11:11
@Anonymní píše:
dekuji mnohokrát za odpověď moc se v tomhle nevyznám tak jsem raději chtěla vědět na čem jsme aby nám pak neprisel domu exekutor. Děkuji Říká že má potvrzení od PČR o tom že telefon využíval on ale to mi přijde divne. Stále je to psané na její jmeno

Potvrzení? O tom teda moc pochybuju, že by něco takového fungovalo. Ne, nedala bych se. Kecá.

JTom
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 25.01.19 11:19

Nechte si to „potvrzení“ ukázat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 11:21

@JTom prave říká že nám ho neukáže takže si myslím že se ji tam možná tak vysmáli

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 25.01.19 11:28
@Anonymní píše:
@JTom prave říká že nám ho neukáže takže si myslím že se ji tam možná tak vysmáli

Tak se jí vysmějte taky :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >