DM Babybonus kupon na slevu UM HIPP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arrow
Stálice 88 příspěvků 6 inzerátů 26.01.17 20:11
DM Babybonus kupon na slevu UM HIPP

Dobrý večer, prosím může mi někdo poradit kde seženu kupon na slevu na UM HIPP - v DM Babybonusu teď je. Ale nevím, jestli si o něj někde říct, vytisknout…? Nebo nemá prosím někdo navíc? Můžu případně směnit za nějaký kupon z té jejich knížečky na leden, únor za 150 bodů. Děkuji!

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3753 příspěvků 10 inzerátů 26.01.17 20:13

Ahoj, můžeš si to vytisknout samostatně na terminálu v prodejně. :mavam:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 26.01.17 20:22

@arrow @Saffiraa
Tomu nerozumim. Ja znam slevove kuponky jen ty z „knizek“. Co se da jeste dodatecne vytisknout?

arrow
Stálice 88 příspěvků 6 inzerátů 26.01.17 20:28

Aha, tak to asi poprvé vyzkousim. Vim, ze ta možnost tu je, ale nikdy jsem se u toho terminálu nezastavovala :roll:
Taky jsem myslela, že tu knizecku mužů někde získat, stejně jako tu activebeauty…diky za radu.

Saffiraa
Závislačka 3753 příspěvků 10 inzerátů 27.01.17 09:35

@pedigka Knížky pro babybonus už nejsou, teď jsou jednotlivé slevové kupóny na dětské produkty přímo na terminálu. Jsou vždy za 5, 10 nebo 15 bodů. :mavam:

mission84
Kecalka 423 příspěvků 27.01.17 09:55

A muzu se zeptat za kolik ten hHipp kupujete i s tou slevou? Já ho ttotiž kupovala přes net z dr.max a vvyšel me na 222,– Kč tak jestli se mnevyplatí spis tohle

pedigka
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 27.01.17 18:10

@Saffiraa
Aha. Dekuji za info.

arrow
Stálice 88 příspěvků 6 inzerátů 27.01.17 18:57

@mission84 tak to díky za info, je to lepší cena než na kupon v DM. Mrknu na to…do kdy ta sleva platí, nevíte?

mission84
Kecalka 423 příspěvků 27.01.17 22:01

To není sleva. Já to takhle nakupovala pořád. Dala sem si na zboží. cz Hipp 1 a vyběhla mi tahle cena. Sranda, že když jdeš do Dr.Maxe do lékárny tak stojí 269,– pokud si to objednáš takhle přes net tak to stálo 222,– a vyzvedla sem si to v té samé lékarně. Za dvojiku sem pak platila 229,–, ale to jsem zase našla v jiné lékárně. Nakupovala sem tak ještě donedávna.

mission84
Kecalka 423 příspěvků 27.01.17 22:13

@arrow tady máš rovnou odkaz stačí si jen vybrat e-shop jaký ti vyhovuje. Mě u toho Dr.Maxe vyhovovalo to, že sem si to mohla vyzvednout skoro všude anebo jsem si to nechala posílat zdarma.
 https://www.zbozi.cz/…biotik-600g/

arrow
Stálice 88 příspěvků 6 inzerátů 28.01.17 20:41

Na zboží. cz jsem úplně zapomněla, dřív jsem se na to občas mrkla. Díky za připomenutí. Nejčastěji jsem to brala v Tescu, tam to ale teď hrozně zdražili… :roll:

Vemas
Kelišová 5366 příspěvků 31.01.17 23:06

@arrow v tescu byl ted v akci 14dni za 189,–

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >