DM babylove kojenecka voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 02.06.19 10:23
DM babylove kojenecka voda

Ahoj, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s DM Babylove kojeneckou vodou. Je v pohodě? Fakt není potřeba převařovat ani pro novorozeně? Děkuji

Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 02.06.19 11:34

Přímo s tou zkušenost nemám, ale nepřevařuji žádnou kojeneckou vodu.

AlcaBa
Stálice 54 příspěvků 03.06.19 19:18

Převařuju každou vodu. I kojeneckou. Ale tu kupuju už minimálně. Prý je v nich kolikrát větší čurbes než v kohoutkovce :pocitac:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 03.06.19 19:27

@AlcaBa Nj, to by bylo nejlepší řešení. Bohužel u nás často hlavně v létě teče coca-cola, pač neustále a hlavně v létě máme na sídlišti buď prasklé potrubí nebo dělají plánované opravy. Mimčo se narodí v prostřed léte a řeším tedy spíše teoreticky kdybych z niakeho důvodu byl problém s kojením, tak co za vodu do UM koupit. V petkách se mi to ekluje, tak jsme myslela na tuhle co je v krabici. A ráda bych si koupila alespoň par balení, jen na začátek abych nemusela tohle řešit hned po příchodu z porodnice - hold mám radši přípravu než pak stresy.

AlcaBa
Stálice 54 příspěvků 03.06.19 19:33

@katintheBOx63 a co tak nějaký prověřený pramen v okolí a tam si jezdit nabírat a převařovat? Známé teče taky hnus voda a dělá to tak :nevim: a nebo se domluvit s někým kdo bydlí jinde a od nich v nouzi

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 03.06.19 19:41

@AlcaBa Bydlím v praze, takže to bych musela asi hodně daleko pro kvalitní pramen :( A popravdě, když vidím co lidi dělat u těch pramenů, tak bych se i bála. Ve vesnici co z ní pocházím byl kdysi moc dobrý pramen v takové prohlubni i se studánkou, chodila jsme tam na vodu s dedeckem, a ted jsem sla nedavno kolem a tata mi říká: „tady už nepij, turisti tam chodí čůrat když jdou na hrad.“ :zed: Na první pohled bych to nepoznala, ale říkal, že je tam na vlastní oči několikrát viděl jak si tam i dětmi chodí odskočit :?

AlcaBa
Stálice 54 příspěvků 03.06.19 21:40

@katintheBOx63 já myslela takový ten co teče přímo z trubky nebo korýtka :lol: z toho stojatého jsem teda nikdy nepila, vyluhované listí a tak nemusim :lol: a k těm lidem-poslední dobou nechápu kde to žijem a co vede lidi se takhle chovat :poblion: :zed:

Bubla Bůčková
Kelišová 7114 příspěvků 03.06.19 21:52

Kupujeme kartonovou a nic naštěstí asi se nestalo. Já teda kupuju i skleničky. Člověk to holt riskne. Ono můžu tisíckrát manželovi vysvětlovat, že maso budeme krájet tímhle nožem a tomhle prkénku a tenhle hrnec je pouze na převareni vody a že nemá nechávat po vaření čaje vodu v konvici, a můžu mít akorát tak dalšího nerva, co chytne z toho. Navíc mám dítě plně na um a všelijaký doma uchovávání ráno převařený vroucí vody… Nevím no. Voda z kohoutku, když stejnou teče i užitková teplá a stoletý potrubi asi taky není žádná výhra :nevim:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 03.06.19 23:09

@Bubla_Bučková no prave, si rikam ze i kdybych tu vodu rano z kohoutku provarila, tak v tech letným hicech 35+ co tady na bytu v 6tem patre v lete máme to celý den nevydrži. Mame takovou nudly, na 3 svetove strany a pravdaže nam tady prazí v lete celý den z jedné nebo druhé strany. Jedine snad tu prevařenou vodu zakryt pokličkou a dát do lednice. Ale to už zase nevím jestli je ok. A celý den furt po troše provařovat v tom lete nic moc. V minulých letech jsem cez ty nejvetsi tepla radši ani nevařila, abych to tu zbytečně nevyhřívala.

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 03.06.19 23:17

@AlcaBa Ono je ten pramen v takove prohlubni, nad nim je cesta po ktere chodi turisti. Jinak je tam trubka a tece do maleho jezirka, studánky. Alespoň to tak starousedlíci volají. No a jak nekterí turisti čůrají z té silnice, tak čůrají nad těmi skálami ze kterých vede ta trubka. Ti stydlivejší si tedy sejdou z cesty čůrají při tom jezírku. No jako hnus a taky nechápu tohle chování :poblion: Přitom i kdyby tam nechodili pít lidi, tak je jasné že tam chodí lesní zvířata, ale na tohle asi nikdo nemyslí nebo je to nezajímá :nevim:

Váš příspěvek
Reklama