Dm stahuje některé Alnatura výrobky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 06.03.11 15:20
dm stahuje z prodeje některé Alnatura výrobky

Jenom info, pro ty, kterých se to týká:

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/aktuality/?…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lucie*3
Kelišová 7217 příspěvků 06.03.11 15:25

Díky za info…a že od ALnatury nakupuji hojně :cert: :cert: :cert: …naštěstí ani jeden z uvedených.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 06.03.11 15:33

Taky moc děkuji za upozornění - taky tam dost často nakupuju, ale naštěstí nic z uvedeného. Ale že jsem se lekla..

madlicka
Kelišová 7052 příspěvků 06.03.11 15:38

hm bezva, tu červenou čočku pravidelně kupujeme.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 06.03.11 15:46

Díky za upozornění :kytka: Jednu červenou čočku už jsme zblajzli :-?, další nám leží doma…

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 06.03.11 15:49

Díky moc za upozornění!

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 06.03.11 16:15

Dík, naštěstí nic z toho nekupuju… Ale k Alnatuře jsem mívala celkem důvěru, už asi mít nebudu :-?

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 06.03.11 16:29

Taky děkuji za info.-jdu se mrknout na naší červenou čočku. :mavam:

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 06.03.11 19:35

Díky :)
Docela by mě zajímalo, o jaké látky by mělo jít :( Chjo, další BIO, kterému člověk nemůže důvěřovat.

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 06.03.11 20:27

moc děkuji za info :palec: Alnaturu dost kupuji, červenou čočku často :roll: no nic, takže se poohlédnu jinde :think:

Evelín
Kelišová 7374 příspěvků 06.03.11 20:31

Ja bych se z toho zas tak nehroutila. Alnaturu kupuju bezne a kupovat budu dal. Je dobre, ze to oznamili a stahuji, ne? To to maji radsi tutlat?
Kdovi jake problemy maji ostatni potraviny a nevime o tom. :nevim:
Ale tez by me zajimalo o co jde, aby si clovek mohl udelat jasnejsi predstavu…

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 06.03.11 20:35

dobře to je, že to oznámili a stahují z prodeje, je to psané jen u těch těstovin a to je druh plísně, ostatní nějak neuvedli :think:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 07.03.11 12:09

Nevím, proč by člověk nemohl důvěřovat jen kvůli tomu, že něco stahují z trhu. Ikea už několikrát stahovala výrobky, stejně tak třeba nedávno byly snad dva druhy Sunarek, ve kterých byly nějaké blivajzy, nevšimla jsem si, že by se tím staly nedůvěryhodné. Čocku červenou mám doma, ale dřívější šarži, tak v pohodě. Rozhodně budu Alnaturu kupovat dál, vyhovuje mi, DM mám na každém rohu.

Elik
Extra třída :D 10795 příspěvků 07.03.11 13:59

Tak jednu z těch uvedených červených čoček mám zbytek doma, jedla jsem jí já i děti… nemyslím, že bychom snědli něco jedovatého, ale ten zbytek teda zkusím vyměnit :)
Dík za info :)

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 07.03.11 14:35

Není zač. :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >