Užívání DMAE a Piracetam - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juicee
Kecalka 283 příspěvků 03.05.18 13:37
DMAE + Piracetam - máte zkušenosti?

Prosím, máte někdo zkušenosti s užívání DMAE a Piracetamu? Beru jednu tabletu DMAE a dvě tablety Piracetam 80 a zatím tedy nepozoruji extra výsledky.

Reklama

Reakce:

Ivulita
Povídálka 30 příspěvků 03.05.18 15:36

Ahoj, já brala DMAE a piracetam (a teda ještě něco navíc) asi dvakrát třikrát krátkodobě a výsledky to mělo velmi dobré, hlavně poprvé, jen je potřeba to dobře načasovat. Každopádně já teda brala vyšší dávky piracetamu - denně tak 6-7 tablet rozdělených do dvou dávek ráno a v poledne.

juicee
Kecalka 283 příspěvků 04.05.18 08:37

@Ivulita Ivi, co myslíš tím dobrým načasováním? Já už takové dávkování beru tři týdny. Četla jsem, že se má brát delší dobu, aby měl ten správný účinek. Můžeš mi popsat tvé přesné dávkování? Děkuji!

Ivulita
Povídálka 30 příspěvků 04.05.18 10:16

@juicee Myslím tím to, že nějakou dobu trvá, než to začne fungovat (cca 14 dnů) a zároveň že se po určité době užívání začíná ten efekt snižovat (mám vypozorováno cca po 6 týdnech). Takže třeba když jsem chtěla brát před státnicema, termín např. 15. 6., tak jsem začala užívat např. 1. 5., cca 15. 5. to začalo pořádně působit a já měla měsíc na učení, kdy to fungovalo, no a 16. 6. jsem to vysadila.
Jinak moje dávkování bylo 1 DMAE + 1 B komplex (podporuje účinek DMAE) před snídaní, 1 Lecitin + 1 lžička Encephabolu + 3 tablety piracetamu po snídani a pak 1 DMAE před obědem a 3-4 tablety piracetamu po obědě. Učila jsem se dopoledne a odpoledne, večer jsem měla volný. Jo a nejsem lékař nebo tak něco, dávkování je spojením informací z různých diskusí a vlastní zkušenosti, pro někoho by to mohlo být moc, takže to nikomu neporočuju :lol: A je potřeba hodně pít, jinak mi nastupovaly bolesti hlavy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama