Užívání DMAE a Piracetam - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juicee
Kecalka 294 příspěvků 03.05.18 13:37
DMAE + Piracetam - máte zkušenosti?

Prosím, máte někdo zkušenosti s užívání DMAE a Piracetamu? Beru jednu tabletu DMAE a dvě tablety Piracetam 80 a zatím tedy nepozoruji extra výsledky.

Reklama

Reakce:

Ivulita
Povídálka 48 příspěvků 03.05.18 15:36

Ahoj, já brala DMAE a piracetam (a teda ještě něco navíc) asi dvakrát třikrát krátkodobě a výsledky to mělo velmi dobré, hlavně poprvé, jen je potřeba to dobře načasovat. Každopádně já teda brala vyšší dávky piracetamu - denně tak 6-7 tablet rozdělených do dvou dávek ráno a v poledne.

juicee
Kecalka 294 příspěvků 04.05.18 08:37

@Ivulita Ivi, co myslíš tím dobrým načasováním? Já už takové dávkování beru tři týdny. Četla jsem, že se má brát delší dobu, aby měl ten správný účinek. Můžeš mi popsat tvé přesné dávkování? Děkuji!

Ivulita
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 10:16

@juicee Myslím tím to, že nějakou dobu trvá, než to začne fungovat (cca 14 dnů) a zároveň že se po určité době užívání začíná ten efekt snižovat (mám vypozorováno cca po 6 týdnech). Takže třeba když jsem chtěla brát před státnicema, termín např. 15. 6., tak jsem začala užívat např. 1. 5., cca 15. 5. to začalo pořádně působit a já měla měsíc na učení, kdy to fungovalo, no a 16. 6. jsem to vysadila.
Jinak moje dávkování bylo 1 DMAE + 1 B komplex (podporuje účinek DMAE) před snídaní, 1 Lecitin + 1 lžička Encephabolu + 3 tablety piracetamu po snídani a pak 1 DMAE před obědem a 3-4 tablety piracetamu po obědě. Učila jsem se dopoledne a odpoledne, večer jsem měla volný. Jo a nejsem lékař nebo tak něco, dávkování je spojením informací z různých diskusí a vlastní zkušenosti, pro někoho by to mohlo být moc, takže to nikomu neporočuju :lol: A je potřeba hodně pít, jinak mi nastupovaly bolesti hlavy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama