DMG sirup - zkušenosti, užívání

111
19.2.21 11:25

DMG sirup-zkusenosti,užívání

Ahoj holky

Mam takovou otázku, dáváte některá svému dítěti DMG sirup pro podporu mozku? Pokud ano, jak ho užívají Vaše děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
dagmarkaa
19.2.21 12:18
@Karisek10 píše:
Ahoj holky, mate některá zkusenosti se sirupem DMG na rozvoj mozku a jak jej dáváte dítěti?

Karísku, malému jsem ho dávala asi měsíc a byl po něm hrozně hyperaktivní, za mě vyhozená tisícovka. Počkej se synem k doktorce, ona ti řekne co dál :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
111
19.2.21 12:33

@dagmarkaa ano,oni tam varuji, ze je dote po tom hyperaktivní :D

Ja uz ho dávám pres týden, spis mi jde o to jestli náhodou nevíte, ci se může dávat do mléka, pac malej mi ho jinak nepozre 😌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dagmarkaa
19.2.21 12:43
@Karisek10 píše:
@dagmarkaa ano,oni tam varuji, ze je dote po tom hyperaktivní :DJa uz ho dávám pres týden, spis mi jde o to jestli náhodou nevíte, ci se může dávat do mléka, pac malej mi ho jinak nepozre 😌

Ty už ho dokonce máš :D ty jsi vážně rychlík, třeba se po něm malý rozmluví, dost maminek má i pozitivní zkušenosti. Chuť je fakt hnusná, klidně bych ho dala do čehokoliv co ti malej bude pít/jíst :kytka: nikde jsem nečetla, že by mléko mělo vadit ;)

• Citovat
  • Nahlásit
111
19.2.21 12:53

@dagmarkaa jsem hrozná no, vse musím mít hned, zkouším vse, aby se mi malej trochu upravil, úplně vazne rec a porozumění, tak se uz bojím a zkouším no, děkuji moc za zprávu
Ty jsi dávala proc sirup?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dagmarkaa
19.2.21 12:56

@Karisek10 na doporučení dětské psychiatričky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
111
19.2.21 12:58

@dagmarkaa ale bohužel teda si se účinkům nedopidila 😌

Mno já jsem hrozná, ja bojuji co to jde, aby byl malý v pořádku

Muzu se zeptat cobje u Vas za problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dagmarkaa
19.2.21 13:20

Už jsme si psaly zprávu asi před měsícem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
111
19.2.21 13:24

@dagmarkaa ja si to říkala, pravda, promiň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2822
19.2.21 16:43
@dagmarkaa píše:
Ty už ho dokonce máš :D ty jsi vážně rychlík, třeba se po něm malý rozmluví, dost maminek má i pozitivní zkušenosti. Chuť je fakt hnusná, klidně bych ho dala do čehokoliv co ti malej bude pít/jíst :kytka: nikde jsem nečetla, že by mléko mělo vadit ;)

Já jsem ani neměla odvahu to ochutnat :lol: jen jsem k tomu čuchla a to mi stačilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2822
19.2.21 16:46

@Karisek10 dávala jsem synovi, ale kromě již výše uvedené hyperaktivity :) jsem žádný velký pokrok nezaznamenala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
19.2.21 16:59

@kavenka za pokus snad nic nedám, přeci jen je to vitamin B, tím nic nezkazím, ale ta hyperaktivita me děsí :D :D :D

To je fakt, škoda že vám to nezabralo tyjo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat