DNA testy u určování a popírání otcovství

202
12.2.16 14:20

DNA testy u určování a popírání otcovství..

Dobrý den, zajímá mě situace PO TESTECH DNA. My půjdeme na testy a za jak dlouho ptotom budou výsledky? A pak bude další stání u soudu? Nebo nám jen přijde vyrozumění, že testy dopadly tak a tak a hotovo, případ uzavřen? :lol:

Nějaké vaše zkušenosti? Ráda bych se dočkala, že po tom grilování mé osoby u soudu, kdy se na mě dívali jako na nevěrnici a podvodnici TOHO, že jemu soudkyně, která mu nadržovala řekne „Ty pitomče jeden, lhal si soudu a dostaneš prospěšné práce“ :-D…Protože on napovídal soudu, že nemůže být otec, že je to vyloučeno a kdesi cosi a soudkyně mu to všechno žrala. Ale u testů se prokáže, že prostě lhal.

Ach jo, spíše asi potřebuju poplácat po rameni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27137
12.2.16 14:25
@JuriskaMa píše:
Dobrý den, zajímá mě situace PO TESTECH DNA. My půjdeme na testy a za jak dlouho ptotom budou výsledky? A pak bude další stání u soudu? Nebo nám jen přijde vyrozumění, že testy dopadly tak a tak a hotovo, případ uzavřen? :lol:

Nějaké vaše zkušenosti? Ráda bych se dočkala, že po tom grilování mé osoby u soudu, kdy se na mě dívali jako na nevěrnici a podvodnici TOHO, že jemu soudkyně, která mu nadržovala řekne „Ty pitomče jeden, lhal si soudu a dostaneš prospěšné práce“ :-D…Protože on napovídal soudu, že nemůže být otec, že je to vyloučeno a kdesi cosi a soudkyně mu to všechno žrala. Ale u testů se prokáže, že prostě lhal.

Bože, to musí být jantar, když nechápe „nebezpečí“ testů DNA a tvrdí, že dítě nemůže být jeho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
12.2.16 14:26
@JuriskaMa píše:

Za to nemuze dostat trest, u soudu se muzes obhajovat jak chces, jen svedek nesmi lhat. :think: Ale nechapu jeho pristup, proc dela takove divadlo, kdyz se stejne delaj ty testy DNA. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
12.2.16 14:28

@JuriskaMa Pokud se prokáže, že dítě jeho, tak zaplatí testy, a to se pohybuje kolem 20 tisíc, veškeré náklady platí ten, kdo prohraje. Určitě bude další stání, jak budou výsledky, ale nevím jak to dlouho trvá. A testy nařídil soud nebo jsi o ně požádala sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.16 13:09

Otcovstvi

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda nevite jak to chodi. Pritelovi byl vcera odcizen obcansky prukaz a bohuzel jsme nevybehali otcovstvi. Ma u sebe pouze rodny list a jiny doklad nema. Myslite, ze bude stacit ten zeleny papirek?? Co mu daly na urade?? Ja mam totiz uz do porodu pouze mesic. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71446
11.3.16 13:12

@Barneta Nebude, buď pas nebo počkat, až mu udělají nový OP. No a když to nestihnete do porodu, tak to prostě vyřešíte po něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama