Dnes 5+6tt a strach z potratu

12
31.10.19 22:28

dnes 5+6tt a strach z potratu

Ahoj, i já se přidám, dnes jsem dle dr. 5+6tt a vychází to i tak dle poslední MS. Jenže jsem dnes začala lehce spinit, nyní trošku do hnědá, jela jsem proto na pohotovost, protože jsem z toho byla vyplasena. Tam mi drž udělal UTZ, kde již viděl tlukouci srdíčko. Žádný hematom. Ke své dr. jsem objednaná na 8.11. Myslíte, že má mimi šanci se udržet? Mám brát pouze ascorutin, břicho poboliva jen tak opravdu maličko a ne pořád. Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31288
31.10.19 22:32
@kmwk1589 píše:
Ahoj, i já se přidám, dnes jsem dle dr. 5+6tt a vychází to i tak dle poslední MS. Jenže jsem dnes začala lehce spinit, nyní trošku do hnědá, jela jsem proto na pohotovost, protože jsem z toho byla vyplasena. Tam mi drž udělal UTZ, kde již viděl tlukouci srdíčko. Žádný hematom. Ke své dr. jsem objednaná na 8.11. Myslíte, že má mimi šanci se udržet? Mám brát pouze ascorutin, břicho poboliva jen tak opravdu maličko a ne pořád. Dekuju

Měla jsem to tak a dnes mi vedle v pokojíku spí skoro pětileťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
31.10.19 22:41

@kmwk1589 Určitě samozřejmě že takhle v začátku nikdy nevíš ale já čekám teď svoje 3 dítě a na začátku jsem si kvůli ale fakt krvácení vytrpěla hodně a to byla jasně červená ale já měla ten hematom i když ze začátku to nevypadalo že by tam byl ale já myslela že jsem fakt potratila teď jsem 18+3 a A doufám že už nějaké velké potíže nebudou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.10.19 22:46

@Russet snad to bude taky v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.10.19 22:48

@lovean je jasné, že takhle na začátku se do nedá vše odhadnout, jen jsem měla strach… Snad to bude mít dobrý konec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
31.10.19 22:51
@kmwk1589 píše:
@Russet snad to bude taky v pořádku :)

Rozhodně se nestresuj dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 22:55
@kmwk1589 píše:
Ahoj, i já se přidám, dnes jsem dle dr. 5+6tt a vychází to i tak dle poslední MS. Jenže jsem dnes začala lehce spinit, nyní trošku do hnědá, jela jsem proto na pohotovost, protože jsem z toho byla vyplasena. Tam mi drž udělal UTZ, kde již viděl tlukouci srdíčko. Žádný hematom. Ke své dr. jsem objednaná na 8.11. Myslíte, že má mimi šanci se udržet? Mám brát pouze ascorutin, břicho poboliva jen tak opravdu maličko a ne pořád. Dekuju

U mě to nedopadlo a hnědý výtok u mě byl taky… 14 dni vše ok pak zamkle.
Držím palce ať to u tebe dobře dopadne :hug:
Dej vědět jak jsi na tom :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
12
31.10.19 22:59
@Anonymní píše:
U mě to nedopadlo a hnědý výtok u mě byl taky… 14 dni vše ok pak zamkle.
Držím palce ať to u tebe dobře dopadne :hug:
Dej vědět jak jsi na tom :kytka:

Moc dekuju za podporu, bojím se, ale snad se to zvládne… Nevím jestli mám jít zítra raději na kontrolu ke své dr nebo počkat na ten další pátek, kdy mě objednala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.10.19 23:00
@Russet píše:
Rozhodně se nestresuj dopředu.

Děkuji, no bojím se… Ale snažím se nestresovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
1.11.19 00:10

@kmwk1589 Ahoj, pokud mas nervy, jdi zitra. Gynekolozka muze nasadit utrogestan na udrzeni, ale ze sve zkušenosti mohu říct, že jestli se ma udržet, udrží se. Uz mam ledacos za sebou a vim o cem mluvim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
1.11.19 06:29

Chapu jak ti je, ale ac je to smutne, co se ma stat, stane se. Vim o cem mluvim. Preju ti, aby to dopadlo dobre, ale tyhle zacatky jsou bohuzel vzdycky bud a nebo, takze nema smysl se tim stresovat. Ja uz se taky nestresuju, proste bud to dopadne nebo ne, ja to neovlivnim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
1.11.19 07:54

V začátku je to buď a nebo…
Minuly rok 2× neúspěch… poprvé v 5 týdnu spontánní potrat… začala jsem krvácet a už to jelo… pak 7 týden zamlklé těhotenství…
Dala jsem si rok pauzu a před těhotenstvím mi byl nasazen gynprodyl a brala jsem ho do 15 týdne těhotenství :). Zítra začínám 19 týden :srdce: a i teď jsem špinila krátce v prvních týdnech a pak mi v 8 týdnu byl nalezen hematom.. ve 13 týdnu ještě byl a v 15 už ne :)
Držím ti palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
1.11.19 07:59

Dva roky po sobě jsem měla zamlkle tehu. Jednou v 9tt, podruhé az ve 12tt. Chodit často na kontroly nemá cenu, uklidni te na chvilku a pak se stejně stresujes. V téhle fázi nikdo nic neovlivní. Ted jsem 37tt, do 12. týdne jsem jenom depkarila, nakonec vidíš, mám tri týdny do porodu. Co se má stát, to se stane. Držím palce. :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
1564
1.11.19 08:25

V prvním těhotenství jsem spinila a skončilo to v 8tt ZT a následnou revizi, druhé těhotenství dopadlo dobře, mám doma skoro 10letou slečnu, ale spinila jsem taky, takže je to opravdu buď a nebo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
1.11.19 08:41

Tak jsem byla tedy raději u dr. Nevysetrovala mě, aby se ve mě zbytečně nestourala, po noci to špinění jako krapet ustalo, je to vidět jen na toaletnim papíře. Jinak mi dala gynprodyl, kdyby to ne přestalo úplně a kontrola 15.11. na vystavení průkazky, tak doufám, že ji dostanu a že vše půjde dobře. Chci vám všem poděkovat za komentáře, snad to u nás všech bude dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat