Dnes hexu a horečka za 14 dní máme přijít na MMR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajurka
Kecalka 115 příspěvků 19.03.19 04:09
Dnes hexu a horečka za 14 dní máme přijít na mmr

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat… Dnes dcera dostala hexu, teď má horečku… Za 14 dní máme jít na priorix… Vím že se může očkovat po 14 dnech.. ale jak teď když má horečku… Vadí to? Nebo to nevadí protože to je vlastně jen reakce na očkování… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3975 příspěvků 19.03.19 04:25

Proč tak brzy po sobě? Nechala bych minimálně měsíc dva odstup. I kdyby nemělo reakci na hexu. Zvlášť mmr.

ajurka
Kecalka 115 příspěvků 19.03.19 04:28

@Halamka protože už toto očkování měla dostat už dávno… Spíš mě zajímá to na co sem se ptala… Jestli nevadí ta horečka pokud to je reakce na hexu a za 14 dní by dostala priorix.

NNNikol
Kecalka 247 příspěvků 19.03.19 05:09

Nešla bych tak brzo po sobě ,nikdo ti nezaručí ,že ta horečka je reakce na očkování ,může se z tohoto něco vyklubat,navíc pokud to tedy ta reakce je ,tak je to taky pěkný zahul pro organismus.Pockala bych alespoň měsíc . ;)

iiiv
Extra třída :D 11334 příspěvků 19.03.19 05:34

Jo vadí to, všichni v rodině by měli být před ockovanim zdraví. A po nemoci čím později očkovat tím lépe. Alespoň měsíc rozestup. MMR je svinstvo, tak na co to cpát do vycerpaneho dítěte

blumen
Hvězda diskuse 48270 příspěvků 19.03.19 06:15

Dle me vadi. A po 14 dnech bych nesla ani bez horecky. Kolik ma dite, ze tak pospichate?

marketak5
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 06:36

tyjo na Priorix po Hexe bych sla minimalne za dva a vice mesicu!! ne tydnu. Po hexe je imunitni system rozboureny a ted do toho telicka dat hned zivou vakcinu? Ja teda vim, ze v pribalovem letaku je uvedeno, ze i podani soucasne se muze, ale (a to jsem ockujici) tohle bych nikdy nedala ani tak chvili po sobe, natoz dohromady! Brutus :)dite ma byt min 14 dni zdrave, po horeckach se ockuje az za mesic nejlepe. Nase dr to tak dela, po ryme 14 dni, po horeckach mesic a jsem za to rada

Verun83
Echt Kelišová 9410 příspěvků 19.03.19 06:51
@ajurka píše:
@Halamka protože už toto očkování měla dostat už dávno… Spíš mě zajímá to na co sem se ptala… Jestli nevadí ta horečka pokud to je reakce na hexu a za 14 dní by dostala priorix.

A co jako? Jestli mmr mela dostat uz davno, tak mesic navic nehraje zadnou roli. Pujde snad za 14 dni do skolky, ze ji tak honem potrebuje? Asi ne co. Tak casu je stale dost. Obe moje deti dostali mmr az v lete pred nastupem do skolky, takze ve vice jak 3.letech.

Janli
Echt Kelišová 8154 příspěvků 19.03.19 06:57

MMR odkládám už od října. Ne, že bych byla proti očkování, ale dcerka není čtrnáct dní v kuse zdravá. Dávat ji tak brzo po hexe a ještě s reakcí je nesmysl. Dcerka má 20měsíců a mě je fuk, že už ji měla dostat. Očkovat se bude až zdravý dítě.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 19.03.19 07:07

@ajurka dítě musí být před očkování 14 dní bez teplot, takže bych to odložila. Nejsem zastáncem odkládání očkování ani odiotskych tezí o autismu, ale týden dva odkladu navíc vás nezabíjí. MMR je první živá vakcína, co dítě dostane, takže absenci teploty vidím jako stěžejní.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18456 příspěvků 19.03.19 07:15
@ajurka píše:

já bych měla velký strach a MMR bych rozhodně odložila, aspon o dva měsíce, minimálně! Ale spíš o víc, pokud nejsi pod tlakem školky :think:
Proč, to už ti tu holky vysvětlily :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 19.03.19 07:38

Divím se, ze ti to pediatr vůbec naockuje. U nás je rozestup mezi jakýmkoli ockovanim minimálně dva měsíce a 14 dni zcela zdravé dítě - tedy bez horečky. Takhle rychlá horečka po očkováni taky nemusí byt vůbec z nej

Reflex
Závislačka 3564 příspěvků 19.03.19 08:00

Ono to není tak, že ta horečka po očkování je v pohodě, protože to není nemoc, ale jen očkování. Probíhá zánětlivá reakce, tělo bojuje, vyčerpává se. Takže je to horečka jako každá jiná a rozhodně odložit. U MMR se říká, aby bylo dítě měsíc zcela zdravé, rozhodně bych nešla.

Teresa.p
Kecalka 490 příspěvků 19.03.19 08:00

nedala bych. je to brzy po sobe i bez reakce (horecky).

vjerunqa
Závislačka 3325 příspěvků 19.03.19 08:04

@ajurka Mně by to vadilo. Nechala bych řádný rozestup.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama